Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ha hozol ügyfelet kereskedni, akkor megkapod a teljes kereskedési költség X%-át, hivatalosan.

További részletek:

RÉSZLETEK
    Látogasd meg! Partnerplusz

Hozzászólás

• Sziasztok!

Új vagyok, a fórumot egy-két napja olvasgatom. Régebben demo számlán forexeztem, aztán abbahagytam. Újra szeretném kezdeni, most azonban nem a deviza érdekel, hanem az értékpapírok. Első lépésként a brókercéget szeretném kiválasztani, demo számlát szeretnék nyitni. Mit ajánlotok?
      Üdv!

Hozzászólás

• Az FXPro UK is ciprusi. Nincs már itt korrekt bróker? FXCM-nél vagyok de kevés a deviza pár.

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

Hozzászólás

• HalyHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok!

Új vagyok, a fórumot egy-két napja olvasgatom. Régebben demo számlán forexeztem, aztán abbahagytam. Újra szeretném kezdeni, most azonban nem a deviza érdekel, hanem az értékpapírok. Első lépésként a brókercéget szeretném kiválasztani, demo számlát szeretnék nyitni. Mit ajánlotok?
          Üdv!
          Én a Strategon Zrt-nél kereskedem! Ha vesztő a trédem akkor ingyen kötöttem! Csak akkor kell fizetni ha nyerő az ügylet! Van brókeri segítség stb.. Jók a srácok!

Hozzászólás

• DMarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Az FXPro UK is ciprusi. Nincs már itt korrekt bróker? FXCM-nél vagyok de kevés a deviza pár.

Nem ciprusi. Az FxPro-nak két ága van, az egyik a UK FCA felügyelettel a másik Cysec alatt.
            Választható.
            Teszem hozzá az egyik exkluzív bróker, No bónusz!, No bináris!
            Van számlám a UK-nél.

Hozzászólás

• 007_Ügynök eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Én a Strategon Zrt-nél kereskedem! Ha vesztő a trédem akkor ingyen kötöttem! Csak akkor kell fizetni ha nyerő az ügylet! Van brókeri segítség stb.. Jók a srácok!
              Bónusz és társai. Nem jó ajánló levél. Szedje szépen a bróker a jutalékát és maradjon talpon.

Hozzászólás

Ilyenről még nem is hallottam. Hogy tud ez működni?

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Bónusz és társai. Nem jó ajánló levél. Szedje szépen a bróker a jutalékát és maradjon talpon.
                  Ez nem bónusz. A tájékoztatójukban is leírják hogy érdekközösség jön létre az ügyfél és a szolgáltató között.

Hozzászólás

Ne ez a fő ptofuljuk. Ők alap és vagyonkezelők is. Egyelőre jó az amit kapok. Majd később meglátjuk.

Hozzászólás

Ez nem bónusz. A tájékoztatójukban is leírják hogy érdekközösség jön létre az ügyfél és a szolgáltató között.
                      Érdekközösség
                      A sarki fűszeresnél almát veszek az is az.
                      Érdekközösségben bűncselekmény is lehetséges.
                      Hagyjuk az ilyen kreált műfogalmakat!

Hozzászólás

• Az a jó,hogy meg van kreálva és be van tartva. Ingyen kötök ha vesztő a trade! A sarki fűszeresnél nem adnak ingyen 1 kg almát! Esetleg ha rossz és rohadt kicserélik. De még mindig nem értem hol van itt a bűncselekmény...

Meg kell érteni, hogy náluk nem a fő profil a bizományosi kereskedés! Vagyon és alapkezelő cég!

Hozzászólás

Az a jó,hogy meg van kreálva és be van tartva. Ingyen kötök ha vesztő a trade! A sarki fűszeresnél nem adnak ingyen 1 kg almát! Esetleg ha rossz és rohadt kicserélik. De még mindig nem értem hol van itt a bűncselekmény...

Meg kell érteni, hogy náluk nem a fő profil a bizományosi kereskedés! Vagyon és alapkezelő cég!
                          Persze, hogy nincs ingyen alma, pont ezt mondom!

Hozzászólás

Persze, hogy nincs ingyen alma, pont ezt mondom!
                            Ha véletlenül veszteséget realizálnál... akkor ingyen kötöttél! A metatrader4-en történő kötéseknél ez már nem igaz!
                            Fontos,hogy csak a bizományosi kereskedésnél, ahol telefonon adod a megbízást!
                            www.strategon.hu-Boczán László Tel:+36703661766

Hozzászólás

• Strategon_zrt. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ha véletlenül veszteséget realizálnál... akkor ingyen kötöttél! A metatrader4-en történő kötéseknél ez már nem igaz!
                              Fontos,hogy csak a bizományosi kereskedésnél, ahol telefonon adod a megbízást!
                              telefonon??
                              kőbalta, meg ágyékkötö is kell?

Hozzászólás

Nem ciprusi. Az FxPro-nak két ága van, az egyik a UK FCA felügyelettel a másik Cysec alatt.
                                Választható.
                                Teszem hozzá az egyik exkluzív bróker, No bónusz!, No bináris!
                                Van számlám a UK-nél.
                                FxPro is a member of:

CCCI (Cyprus Chamber of Commerce and Industry)CFSFA (Cyprus Financial Services Firms Association)
                                FxPro Financial Services Ltd is authorised and regulated by the*Cyprus Securities and Exchange Commission*(licence number 078/07), the supervisory and regulatory authority for investment services firms in Cyprus. CySEC is a member of theEuropean Securities and Markets Authority (ESMA).
                                Bár van reguláció FCA által is. A forexpeacearmy.com szerint fizetett embereknek hogy pozitívan nyilatkozzanak róla

Hozzászólás

Working...
                                X