Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    telefonon??
    kőbalta, meg ágyékkötö is kell?
    Ha van, akkor akár még jó is lehet!..
    www.strategon.hu-Boczán László Tel:+36703661766

Hozzászólás

• DMarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ................. A forexpeacearmy.com szerint fizetett embereknek hogy pozitívan nyilatkozzanak róla
      Sokak szerint meg nem fizettek eleget a forexpeacearmynak, hogy minden szép fehér és rózsaszines legyen
      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sokak szerint meg nem fizettek eleget a forexpeacearmynak, hogy minden szép fehér és rózsaszines legyen

Nyilván a reális válasz mindig ferdül amerre a pénz van

Hozzászólás

• FXCM, FXpro UK, Forex4You tapasztalat valakinek?

Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Hozzászólás

FxPro is a member of:

CCCI (Cyprus Chamber of Commerce and Industry)CFSFA (Cyprus Financial Services Firms Association)
            FxPro Financial Services Ltd is authorised and regulated by the*Cyprus Securities and Exchange Commission*(licence number 078/07), the supervisory and regulatory authority for investment services firms in Cyprus. CySEC is a member of theEuropean Securities and Markets Authority (ESMA).
            Bár van reguláció FCA által is. A forexpeacearmy.com szerint fizetett embereknek hogy pozitívan nyilatkozzanak róla

Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
            Nekem biztosan nem fizetett.
            1) A Financial Service az említett egyik ág, a ciprusi.
            2) Az FxPro UK a másik.
            A weblapján minden megtalálható világosan, egyszerűbb elolvasni mint fórumozni.
            Persze nem az egyetlen bróker mint tudjuk.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nekem biztosan nem fizetett.
              1) A Financial Service az említett egyik ág, a ciprusi.
              2) Az FxPro UK a másik.
              A weblapján minden megtalálható világosan, egyszerűbb elolvasni mint fórumozni.
              Persze nem az egyetlen bróker mint tudjuk.

Olvasni tudok. Sőt angolul is. Nem ezzel van gond hanem a kettősséggel.

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                telefonon??
                kőbalta, meg ágyékkötö is kell?
                Kicsit nézd meg N.Y-ot és Chichagot kereskedési időben.

Hozzászólás

Olvasni tudok. Sőt angolul is. Nem ezzel van gond hanem a kettősséggel.
                  Meg a te felfogó képességeddel

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Meg a te felfogó képességeddel

Nem ismerlek de elég érdekes ember lehetsz ha ismeretlenekről Csernusi hozzáértéssel véleményt alkotsz.

Hozzászólás

Nem ismerlek de elég érdekes ember lehetsz ha ismeretlenekről Csernusi hozzáértéssel véleményt alkotsz.
                      Bocs, de ha vki Ciprust kizárná az EU-ból az én vagyok. Amikor bedőltek a bankjaik haircut-ok voltak a betétekből stb.
                      (Csernus fura figura )

Hozzászólás

• 007_Ügynök eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Én a Strategon Zrt-nél kereskedem! Ha vesztő a trédem akkor ingyen kötöttem! Csak akkor kell fizetni ha nyerő az ügylet! Van brókeri segítség stb.. Jók a srácok!
                        2 napja próbálgatom a demojukat.. Amiről te beszélsz, hogy ha vesztő a tréded... az nem ugy van. Ha vesztesz, akkor elbuktad a pénzed... DE esetleg nem számolnak fel érte JUTALÉKOT, amit fizetned kell minden 1es tétért.
                        mikro: 0,1 kötésegység = 0,12 $ .... igy tovább 0,14 kötésegységig aztán
                        1 kötésegység = 1,2 $
                        2 kötésegység = 2,4 $ .......s igy tovább 8 kötésegységig

Tehát ha kötöttem 200 tétet 2 nap alatt, akkor ők mindenhogy kerestek rajtam. Márpedig itt olyan keveset lehet keresni, hogy joo ha a jutalékot kigazdálkodod.
                        Továbbá az a bajom, hogy nem tudom mit mennyiért veszek. Nem találtam listát, csak akkor látom, hogy mennyi a letét, ha megvettem. ... próbálgatom a demot..... nem ehhez vagyok szokva.

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          2 napja próbálgatom a demojukat.. Amiről te beszélsz, hogy ha vesztő a tréded... az nem ugy van. Ha vesztesz, akkor elbuktad a pénzed... DE esetleg nem számolnak fel érte JUTALÉKOT, amit fizetned kell minden 1es tétért.
                          mikro: 0,1 kötésegység = 0,12 $ .... igy tovább 0,14 kötésegységig aztán
                          1 kötésegység = 1,2 $
                          2 kötésegység = 2,4 $ .......s igy tovább 8 kötésegységig

Tehát ha kötöttem 200 tétet 2 nap alatt, akkor ők mindenhogy kerestek rajtam. Márpedig itt olyan keveset lehet keresni, hogy joo ha a jutalékot kigazdálkodod.
                          Továbbá az a bajom, hogy nem tudom mit mennyiért veszek. Nem találtam listát, csak akkor látom, hogy mennyi a letét, ha megvettem. ... próbálgatom a demot..... nem ehhez vagyok szokva.
                          A metatraderen nem él ez a kedvezmény. Csak bizós kereskedésnél. Ott meg részvényezel! Rossz helyen próbáltad.:-)
                          Látogasd meg! Partnerplusz

Hozzászólás

• 007_Ügynök eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A metatraderen nem él ez a kedvezmény. Csak bizós kereskedésnél. Ott meg részvényezel! Rossz helyen próbáltad.:-)
                            Szóval... nem mind1, hogy melyik ajtón mész be? ... vagy kalapod van-e vagy nincs? ez marhakomolydologlehet akkor

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szóval... nem mind1, hogy melyik ajtón mész be? ... vagy kalapod van-e vagy nincs? ez marhakomolydologlehet akkor
                              Hát elég komoly...:-)
                              Látogasd meg! Partnerplusz

Hozzászólás

• sziasztok,

számlát szeretnék nyitni, de nem tudom eldönteni, hol lenne érdemes (költség & megbízhatóság szempontból). A magyar mellett a XETRA, és amerikai piacok érdekelnének (részvény).

A következőket néztem:
                                - OTP bróker (ez jó lenne, de nem látom ,hogy lenne lehetőség amerikai papírokkal is kereskedni)
                                - RandomCapital (kicsit kockázatosnak érzem, de kedvező a hazai jutalékuk, külföldi kötések 6-7-8 euró körül ami úgy látom a többi helyen is ennyi)
                                - Concorde (kissé drágább, de talán megbízhatóbb)
                                - Equitas (kb. OTP szintű árak, de a külföldi kereskedés drágább mint az RC-nél)
                                - Erste (kb. OTP szintű árak, de a külföldi kereskedés drágább mint az RC-nél, +megbízható talán)
                                - Portfolio (Erstenél valamivel olcsóbb, Erstére "épül", de pl. valamiért egész hétvégén nem tudom betölteni a trader.portfolio.hu -t amitől kevésbé érzem megbízhatonak)

Ezek közül mit ajánlanátok vagy van-e esetleg jobb?

Hozzászólás

Working...
                                X