Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Profi(t)
    válaszolt
    Szücs László eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mikor regisztrálsz, van egy összeg tehát összegfüggő, viszont ha nem ott kezdesz és mondjuk 3 hónap alatt több száz jó kötést csinálsz, akkor is kiközvetítenek, mert egyszerűen nem éri meg bent tartani, vagy nagyon késleltetik a kötéseidet. Ez brókerfüggő
    Köszönöm a választ.
    Ezek szerint van még min (pár)száz kötésnyi időm.
    Egyébként nekem rögtön a számlanyitástól kezdve beestek késedelmes teljesítések.
    De tárgyilagosan fogalmazva, nemcsak akkor volt késleltetés, amikor az nekem mínuszt jelentett....volt olyan nem egyszer, hogy a csúszás miatt 4-5 pip-el (vagy még többel) számomra kedvezőbben záródott az üzlet... ez általában a hírek környékén van, mivel sokszor kereskedek hírekre.
    Mivel ez kb. kiegyenlítődött eddig, ezért ezt még nem írnám a brókeremnél a rovására.

Szólj hozzá::

• Szücs László
    válaszolt
    Mikor regisztrálsz, van egy összeg tehát összegfüggő, viszont ha nem ott kezdesz és mondjuk 3 hónap alatt több száz jó kötést csinálsz, akkor is kiközvetítenek, mert egyszerűen nem éri meg bent tartani, vagy nagyon késleltetik a kötéseidet. Ez brókerfüggő

• Profi(t)
    válaszolt
    Megköszönném, ha ezt elmagyaráznád részletesebben, mert nem teljesen értettem.
    Eddig azt hittem, hogy brókertől függően, "X" összegtől lehet ECN-n kereskedni, és kész.

• Szücs László
    válaszolt
    A legtöbb brókerháznál, mikor regisztrálsz mész a közösbe, házon belül. Ha túl jól kereskedsz úgy is kiközvetítenek Ezt észre is veszed mikor pozikat nyitsz.

• Zombory
    válaszolt
    Ja, és ECN. Ez lemaradt. :-)

• Zombory
    válaszolt
    Sziasztok!

Tud valaki ajánlani bróker cégeket az alábbi igényekhez?

- 2000$ kezdő deposit
    - forex, USA részvény
    - skalp
    - 1:100 áttétel
    - alacsony költségek (skalp)
    - short
    - EA
    - MB vagy PayPal

Azt hiszem ennyi lenne az igényem.
    Nyilván többről tapasztalatok, mint amennyit én össze tudok hasonlítani.

Köszi előre is a segítséget!

• barabasi
    válaszolt
    papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Az MT4 es MT5 nem sokban ter el egymastol. Szerintem fel ora gyakorlassal elsajatitod a kezeleset
    A programozas reszerol van szo ;-) MQL4 sima strukturalt nyelv, mig az 5-os Objektum Orientalt

• papa
    válaszolt
    Szia! Az MT4 es MT5 nem sokban ter el egymastol. Szerintem fel ora gyakorlassal elsajatitod a kezeleset

• barabasi
    válaszolt
    meg vmi ami extrem fontos es lemaradt a kriterium listarol:
    szuksegem van hedging engedelyezesere

• barabasi
    válaszolt
    archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alpari reklámozza most az MT5-öt, és csináltak egy hihetetlen kondíciókkal rendelkező ECN számlát.
    KOSZONET!!!! Hatalmasat segitettel rajtam, legalabb latom, hogy van hasonlo HA lenne MT4 az lenne az igazi, mert MT5-ot (MQL5-ot) meg nem tanultam meg, es backtestet sem tudok igy futtatni rajta. Mindenesetre koszonom, es megnezem, hatha ez az ami kell nekem.

Ha vki meg tud hasonlot kerem irja meg, ne tartsa magaban

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Nincs comission egyelőre, pusztán azért tűnik olcsónak. pl eurusd folyamatosan 1 pip körül van az élesen. Ha így marad az szuper, de ha erre még rájön a jutalék később már nem annyira.

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    barabasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Egy kis segitsegre lenne szuksegem forex brokerrel kapcsolatosan. Tudtok-e olyan ceget akinel korlatlan (de min 1000!!!) nyitott order lehet? Egyeb kikotesek: MEGBIZHATO minden teren, GYORS, lehetoleg ECN, 0.01 lotos kereskedes ugyanekkora leptekkel, min 100-as tokeattet. Ha mindezek melle meg jo a spreadje is EURUSD-re (kisebb 2-nel), akkor az mar hab a tortan.

Editke: ha az orderszam nagyobb mint 100 es teljesul a tobbi, azt is irjatok be legyszi
    Alpari reklámozza most az MT5-öt, és csináltak egy hihetetlen kondíciókkal rendelkező ECN számlát.

• barabasi
    válaszolt
    Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen ez így mind szépen hangzik remélem találsz ilyen céget!
    igazi ECN számla nincs 0.1 lot min kotés alatt és 1:100-nál magasabb tokeáttét-el. Minimum befizetés 10.000 USD. (ettol eltéro ígéreteknek ne dolj be)
    lásd: http://forum.tozsde.hu/kezdoknek/517...ogy-ecn-2.html
    Igen, tudom, koszonom!
    Tisztaban vagyok, hogy 0.1 alattiakat csoportositjak de ez nem zavar, igazabol lenyegesen tobb nagy kotes van, de a program futasanak szempontjabol fontosak a kis kotesek is. A 10k meg nem problema, bar vannak johiru nagy cegek akik mar par ezertol engednek. Pl DukasCopy. Ez utobbinal mar az MT4 is hianyzik, ezert a tobbit nem neztem... Peppernel max nyithato kotes 100 pedig nagyon naluk akartam.
    Egyebkent nalatok hany kotes engedelyezett?

• IronFX NZ
    válaszolt
    barabasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Egy kis segitsegre lenne szuksegem forex brokerrel kapcsolatosan. Tudtok-e olyan ceget akinel korlatlan (de min 1000!!!) nyitott order lehet? Egyeb kikotesek: MEGBIZHATO minden teren, GYORS, lehetoleg ECN, 0.01 lotos kereskedes ugyanekkora leptekkel, min 100-as tokeattet. Ha mindezek melle meg jo a spreadje is EURUSD-re (kisebb 2-nel), akkor az mar hab a tortan.

Editke: ha az orderszam nagyobb mint 100 es teljesul a tobbi, azt is irjatok be legyszi
    Igen ez így mind szépen hangzik remélem találsz ilyen céget!
    igazi ECN számla nincs 0.1 lot min kotés alatt és 1:100-nál magasabb tokeáttét-el. Minimum befizetés 10.000 USD. (ettol eltéro ígéreteknek ne dolj be)
    lásd: http://forum.tozsde.hu/kezdoknek/517...ogy-ecn-2.html

• barabasi
    válaszolt
    Sziasztok!

Working...
X