Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• leon88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem, én max. 1Millió forinttal fogok kezdeni. Az IB, így, gondolom nem éri meg, valszeg Erste-t fogom választani.
    Az, hogy nem éri meg, csak az egyik probléma, a másik az 5.000$-os "lélektani" határ az IB-nél. Amíg a számládra utalt összeg nem éri el ezt a minimumot, kereskedni sem engednek. Ha ennyit össze tudsz még szedni, akkor én mindenképp javaslom, hogy gondold át, ugyanis lehet, hogy még talán az összes költséget együtt számolva is jobban járnál, mint egy magyarnál. De ez csak az én javaslatom.

Hozzászólás

Értem, én max. 1Millió forinttal fogok kezdeni. Az IB, így, gondolom nem éri meg, valszeg Erste-t fogom választani.

Én az Erste-nél vagyok. NYESZ-R számlám van amellé pedig kerskedési számlám. MT4-ben elemzek és certikkel lépek be. Nem napon belüli, inkább kitartom és leginkább árutőzsde és DAX.

Hozzászólás

• "Aszongya" név és arc nélkül..miért megkeres és megver? Szerintem lehet akkorát koppanna, mint egy 200 pipes slippagenél.. Amúgy meg komoly portfólió lehet amit kezelnek, ha álmodnak napi 1000 dollárról, akkor valszeg álmodik heti 1000-ről is, magyarul saccra úgy pár száz folyhat be / hó, akkor most vagy gyenge a teljesítmény, vagy kicsi a kezelt tőke.. Hozzávág egy profihoz 2 millát, de minek, az üli egész nap előtte sérvesre a hátát, plusz gürizik, elemez stb., semmi oka pár milláért, alamizsnáért mást is etetni, amikor ennyit simán megkeres.

Hozzászólás

• DMarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Én az Erste-nél vagyok. NYESZ-R számlám van amellé pedig kerskedési számlám. MT4-ben elemzek és certikkel lépek be. Nem napon belüli, inkább kitartom és leginkább árutőzsde és DAX.
          Ezt az MT4-et már több helyen olvastam, el mondanátok mi is ez pontosan? Metatrader4? Itt csak forex van? Vagy miért jó ez a tool (?)?

Hozzászólás

Ezt az MT4-et már több helyen olvastam, el mondanátok mi is ez pontosan? Metatrader4? Itt csak forex van? Vagy miért jó ez a tool (?)?

Kinek mi jön be. A meta programozható, így bármilyen indikátor, expert írható rá. Ezen kívül van meg azért jó pár, de azok általában bróker saját progik na meg persze web alapúak is vannak. Először utaltam a metat de ahogy hozza szoktam egyre jobban megszerettem. És szerintem valamire való brókernél alap, hogy legyen meta. Broker függő, de azért nem csak deviza, van árupiac, indexek, ki mit kínál.

Hozzászólás

• ..és részvény árfolyamok elemzésére / nézegetésére mit ajánlotok? tradingview-t találtam, de lehet van jobb... magyarra viszont nem igazán találok jót. any idea?

Hozzászólás

..és részvény árfolyamok elemzésére / nézegetésére mit ajánlotok? tradingview-t találtam, de lehet van jobb... magyarra viszont nem igazán találok jót. any idea?

Nálam szintén - és ez nem a reklám helye - erstétől a Markers. Annyira nem szeretem de más nem nagyon van magyar részvényre.

Hozzászólás

• Sziasztok,

nemrégen kezdtem aktívabban foglalkozni forex-kereskedéssel.
                  A gyakorláshoz szükségem lesz legalább egy demo-számlára. Ezt lehetőleg ott nyitnám, ahol később kereskedni is fogok, így egy jó brókerajánlatra lenne szükségem. Elég sok bejegyzést átfutottam a fórumon, ahol az LMAX(-UltraFX?), Dukascopy Europe, valamint a portfolio.hu rendszeres olvasójaként az Alfatrader merült fel elsődlegesen, mint lehetőség. Tudnátok ajánlani megbízható brókercégeket:

- korrekt kifizetés

- kereskedés alacsony spread-ekkel

- ha lehet ECN

- egyelőre kis tőkekövetelmény

- nem ciprusi/hasonó felügyelet

- korrekt demo-lehetőség

- inkább nem (csak) metatrader platformmal?

De ha csak akár negatív, akár pozitív tapasztalatokat bármelyikről, vagy javaslatokat írtok, az is segítség.

Mellesleg kereskedik itt valaki indikátorok nélkül?

Előre is köszönöm!

Hozzászólás

• Ecn-en csak fx volt valaha, de már ha pl ctrader számlád van mt4 helyett, ott bármi cfd vel lehet kereskedni amit a bróker ad, nemesfém, dax.., demót kell nézni.
                    Fxpro uk ágán nyithatsz ecn vagy mm számlát. Az nem tetszik őbenne hogy a piaci szpred pl eurusd-re dupla akkora mint más brókernél ahol ~0,4 átlag. Nem értem mi baj lehet a likviditás szolgáltató(já/i)val, talán gyenge a likviditás ezért ilyen tágult a szpred, esetleg ő vagy a likvid.szolgáltatója tágítja direkt ekkorára.

Hozzászólás

• sxxorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok,

nemrégen kezdtem aktívabban foglalkozni forex-kereskedéssel.
                      A gyakorláshoz szükségem lesz legalább egy demo-számlára. Ezt lehetőleg ott nyitnám, ahol később kereskedni is fogok, így egy jó brókerajánlatra lenne szükségem. Elég sok bejegyzést átfutottam a fórumon, ahol az LMAX(-UltraFX?), Dukascopy Europe, valamint a portfolio.hu rendszeres olvasójaként az Alfatrader merült fel elsődlegesen, mint lehetőség. Tudnátok ajánlani megbízható brókercégeket:

- korrekt kifizetés

- kereskedés alacsony spread-ekkel

- ha lehet ECN

- egyelőre kis tőkekövetelmény

- nem ciprusi/hasonó felügyelet

- korrekt demo-lehetőség

- inkább nem (csak) metatrader platformmal?

De ha csak akár negatív, akár pozitív tapasztalatokat bármelyikről, vagy javaslatokat írtok, az is segítség.

Mellesleg kereskedik itt valaki indikátorok nélkül?

Előre is köszönöm!

Látom az fxtanodában is megkérdezted

Hozzászólás

• Ha Lmaxot ennyire kedvelitek nézzétek meg a brókernek a likv szolgáltatóit....pl hozzánk be vannak kötve de szerintem van más broki is ahol szintén adnak likviditást.

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ecn-en csak fx volt valaha, de már ha pl ctrader számlád van mt4 helyett, ott bármi cfd vel lehet kereskedni amit a bróker ad, nemesfém, dax.., demót kell nézni.
                          Fxpro uk ágán nyithatsz ecn vagy mm számlát. Az nem tetszik őbenne hogy a piaci szpred pl eurusd-re dupla akkora mint más brókernél ahol ~0,4 átlag. Nem értem mi baj lehet a likviditás szolgáltató(já/i)val, talán gyenge a likviditás ezért ilyen tágult a szpred, esetleg ő vagy a likvid.szolgáltatója tágítja direkt ekkorára.
                          ctrader? ez nem tudom mit jelent. Akkor inkább mégse Fxpro, nem?

Dmarci, igen, remélem nem minden tag közös privátban válaszolok.

Zalán: az előny/hátrány, hogy hozzátok is be vannak kötve? Nem favorizálom a LMAX-ot csak valamennyire mértékadó fórumozók részéről nem olvastam negatívat, inkább pozitívat.
                          Továbbra is várok bármilyen friss infot.

Hozzászólás

• DMarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            És szerintem valamire való brókernél alap, hogy legyen meta.
                            valamire való brókercég egyáltalán nem kínál likviditást metán (maximum 3rd party-n keresztül)

Hozzászólás

• sxxorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              ctrader? ez nem tudom mit jelent. Akkor inkább mégse Fxpro, nem?

Dmarci, igen, remélem nem minden tag közös privátban válaszolok.

Zalán: az előny/hátrány, hogy hozzátok is be vannak kötve? Nem favorizálom a LMAX-ot csak valamennyire mértékadó fórumozók részéről nem olvastam negatívat, inkább pozitívat.
                              Továbbra is várok bármilyen friss infot.
                              Szerintem a több likv szolgáltató előny. De ez bizonyos szám után szerintem mindegy hogy 22 vagy 47db...

Hozzászólás

• Forex4you? Valakinek tapasztalat?

Hozzászólás

Working...
                                X