Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Suhi
    válaszolt
    Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan ECN számát nem fogsz találni ahol micro-lot kereskedés is megengedett! (Ha mégis van az nem igazi ECN szolgáltató)
    Valamint ECN nél nem hiszem hogy fogsz találni EUR/HUF-ot.
    Ahol nincs ECN számla az mind market maker!

Ha akarod akkor nálunk tudsz ilyen számlát nyitni de nem ECN.
    Ha ECN-t szeretnél akkor 10.000 USD minimum és 0.1 lot minimum kotési egység.

Én találtam egy ECN brokert ami nem dealing deskes és 0,01 lottal is lehet kereskedni . A trading conditions szerint ' no dealing desk ' a broker ECN , és kereskedés során enged nyitni 0,01 loton .
    Mik a vélemények ?

Szólj hozzá::

• IronFX NZ
    válaszolt
    Én még tudom ajánlani:

http://www.100forexbrokers.com/
    http://forexbrokerz.com/

oldalakat
    Éles Spread Osszehasonlításra:
    http://www.forexfactory.com/market.php

• stingy
    válaszolt
    http://individuals.interactivebroker...php?f=products

• igenember
    válaszolt
    Szervusztok!
    Tud-e valaki segíteni abban, hogy melyik brókernél tudok az Ausztrál tőzsdén, opcióval kereskedni?
    Már napok óta böngészem a neten, de nem találok egyet sem.
    Olyan van, aki az Ausztrál részvényeket tudja, de az opciót már nem, nincsen engedélye hozzá.

• muzzi03
    válaszolt
    Érdekes, hogy az Admiral Marketsnél nem írja, hogy szabályozója lenne. Vajon nem tudhatnak róla?

• smk
    válaszolt
    Köszi, közben sikerült megtalálnom:
    http://www.forexnator.com/interactivebrokers/
    Itt egy csomó brókercégről összegyűjtötték, hogy mikor alapították, meg hogy van e, és hol van megregulázva. Kiindulási alapnak ez jó lehet.

• tbalazs
    válaszolt
    forex broker comparison ha erre rákeresel a googleben akkor rengeteg oldalt találsz, a gond ezekkel, hogy általában brokercégek szponzorálják az oldalakat és így nem teljesen független amit mondanak

• smk
    válaszolt
    Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kritériumok pl:
    regisztrált cég legyen (legalább egy vagy két szabályozó szervnél)
    Legyen 24/5 ugyfélszolgálat
    biztosított ugyfélszámlák
    Mindegy kinél vannak regisztálva, vagy vannak jobb, és kevésbé jó szabályozó szervek?
    Hogy lehet megtudni egy brókercégtől, hogy van e biztosított ügyfélszámlájuk? Elérhető a neten valami összefoglaló lista ezzel kapcsolatban? Esetleg tudsz mondani egy kulcsszó, amire rákeresve megtalálhatom, hogy az adot bróker biztosított ügyfélszámlás e?

• HJozsó
    válaszolt
    Mármint a cég felejtős!

• HJozsó
    válaszolt
    Jupiterrr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi a véleményetek a Plus500 cégről? Nagyon sok helyen találkozok a nevével, és állítólag a munkafelület nagyon áttekinthető. Ez nekem szimpatikus lenne, ha megbízható a cég. Ki tud róluk valamit?
    Szia!
    Van róla külön topic indítva, olvasd el, szerintem felejtős!

• Jupiterrr
    válaszolt
    Mi a véleményetek a Plus500 cégről? Nagyon sok helyen találkozok a nevével, és állítólag a munkafelület nagyon áttekinthető. Ez nekem szimpatikus lenne, ha megbízható a cég. Ki tud róluk valamit?

• IronFX NZ
    válaszolt
    A nagy és régi cégek is be tudnak csodolni!
    pl: MF Global

A kritériumok pl:
    regisztrált cég legyen (legalább egy vagy két szabályozó szervnél)
    Legyen 24/5 ugyfélszolgálat
    biztosított ugyfélszámlák

Ha ECN számlád van akkor a pénzedet a választott deviza nemtol fuggoen letétbe helyezzuk egy Svájci, Angliai vagy Amerikai banknál. A profitot is onnan kapod majd!

• StLui
    válaszolt
    régi, ismert cég legyen, elkülönített legyen a számlád, de ez azt hiszem már alap

• smk
    válaszolt
    Forex brókercéget keresek. Van egy halom szempontom, amit figyelembe veszek, de az egyik fontos szempontot nem tudom, hogyan vizsgáljam: olyan Forex brókert keresek, aki nagy valószínűséggel nem nem lép le a pénzemmel.
    Ezt a szempontot hogyan vizsgáljam? Tehát gyakorlatilag az ilyen elérhetetlen kamubrókercégeket, csalókat kellene elsősorban kiszűrnöm. Előre is köszi a tippeket.

• barabasi
    válaszolt
    Sziasztok!

Suport szempontbol tudom ajanlani az IronFX-et. Jelentkeztem a versenyre, de mivel LMDE-t hasznalok, nem indult az o platformjuk. Itt az MT topikban kaptam megoldast (koszonet erte), de gondoltam irok nekik nehogy kizarodjak. Nehany level valtas es minden tisztazodott, nem volt nekik problema, hogy egy DEMO szamla miatt olvassanak es irjanak min 10 mailt. Raadasul par perce fel is hivtak (nevezetesen Nemeth Zoltan), hogy minden rendben van-e, van-e kerdesem stb. Nem tudom, hogy ez mas cegeknel hogy van, de ok meggyoztek. Megmondom oszinten, hogy eddig nem szerepeltek a broker-listamon, amelyek eselyesek, hogy naluk nyissak majd elo szamlat, de ezek utan felkerultek. Majd meglatom, de addig meg sok ho fog esni es olvadni.

barabasi

Working...
X