Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• IronFX NZ
    válaszolt
    hortobagyipalacsinta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kéne munka ennél az Ironfxnél. Cipruson laptoppal a tengerparton van valami lehetőség?
    kuldj nekem egy oneletrajzot és meglátjuk!

Szólj hozzá::

• hortobagyipalacsinta
    válaszolt
    Kéne munka ennél az Ironfxnél. Cipruson laptoppal a tengerparton van valami lehetőség?

• IronFX NZ
    válaszolt
    attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Esetleg ismertek alábbi paraméterrel brókercéget?

* van EURHUF
    * min kötésegység 0,01 vagy 0,05 lot
    * van moneybookers kifizetés
    * van webtrader felület
    * van swap free account
    * nem market maker

Lehetetlen küldetésnek látom
    Tadawul 99%, hogy kilőve, mert munkahelyi gépen nem bírok belépni a webtrader felületre, kliens telepítéshez meg nincs jogosultságom. Más bróker webtradere viszont megy.
    Olyan ECN számát nem fogsz találni ahol micro-lot kereskedés is megengedett! (Ha mégis van az nem igazi ECN szolgáltató)
    Valamint ECN nél nem hiszem hogy fogsz találni EUR/HUF-ot.
    Ahol nincs ECN számla az mind market maker!

Ha akarod akkor nálunk tudsz ilyen számlát nyitni de nem ECN.
    Ha ECN-t szeretnél akkor 10.000 USD minimum és 0.1 lot minimum kotési egység.

• Prozac
    válaszolt
    attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

* van EURHUF
    * van webtrader felület
    * van swap free account
    * nem market maker

Tadawul 99%, hogy kilőve, mert munkahelyi gépen nem bírok belépni a webtrader felületre, kliens telepítéshez meg nincs jogosultságom. Más bróker webtradere viszont megy.

Miért kell a Swap free? Muzulmán vallású vagy?

• willow
    válaszolt
    lukács eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Fel tudná nekem vki sorolni, hogy a KBC equitasnál milyen amerikai papírokkal lehet kereskedni?
    Köszi.
    "Több ezer részvényt azonnal elérhet, s amennyiben mégsem találná meg listáinkban amit keres, nyugodtan írjon egy emailt az info@kbcequitas.hu e-mail címre, s a fenti piacok bármely részvényével bővítjük kínálatunkat!"

Ezt kb 1 perc alatt találtam meg. Csak keresni kell. Ha részletesebb tájékoztatás kell, ott az email cimük. Irjál nekik.

• lukács
    válaszolt
    Sziasztok!
    Fel tudná nekem vki sorolni, hogy a KBC equitasnál milyen amerikai papírokkal lehet kereskedni?
    Köszi.

• attiati
    válaszolt

* van EURHUF
    * van webtrader felület
    * van swap free account
    * nem market maker

• ejej
    válaszolt
    Koszonom a gyors reakciokat!

Oszinten azert akartam oket valasztani, mert egy olyan konyvben reklamoztak ezt az oldalt, ahol eleg korrekten el van magyarazva minden es a szerzo oket ajanlotta. Bar ezek a dolgok amit elobb is emlitettem elegge eltantoritottak onnan. Volt par dolog ami miatt oket valsztottam volna,de par ami lenyegesen ellenuk szol. Elegge magas a spread is amint utolag eszrevettem.
    Korul nezek az altalad javasolt oldalon willow, koszi az otletet.

Tovabbi sikeres napot mindenkinek!

• willow
    válaszolt
    ejej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Az iForexet hasznalja vki? Tudnatok esetleg mondani vmit rola?
    En regisztraltam hozzuk, de a broker kell a demo szamlat aktivalja es az en brokerem addig nem volt hajlando megnyitni amig nem fizetek be 100 eurot a szamlara. Persze nem tettem meg. Zarojelbe megjegyeznem eleg idiota brokert fogtam ki, nem tetszett az agressziv gyozkodese stb.
    Szoval ha vkinek volt tapasztalata veluk vagy tobbet tudnatok mondani roluk szivesen fogadom.
    Olvasgass ezen az oldalon. Találni fogsz megfelelő brókert. Ha az iforexnél ilyen agresszivak, hagyni kell őket, nem kell tovább foglalkozni velük. Ha nem tudsz angolul, a google forditó segit.
    http://www.100forexbrokers.com/

• StLui
    válaszolt
    ejej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

En regisztraltam hozzuk, de a broker kell a demo szamlat aktivalja es az en brokerem addig nem volt hajlando megnyitni amig nem fizetek be 100 eurot a szamlara. Persze nem tettem meg. Zarojelbe megjegyeznem eleg idiota brokert fogtam ki, nem tetszett az agressziv gyozkodese stb.
    Szoval ha vkinek volt tapasztalata veluk vagy tobbet tudnatok mondani roluk szivesen fogadom.
    Ennyi nem volt elég, hogy eltántorítson?

• ejej
    válaszolt
    Sziasztok!

• papa
    válaszolt
    Es sok mas okos dolog is talalhato ezen az oldalon , en is olvasom regisztralva vagyok.

• paradicsom
    válaszolt
    aki tud németül, annak ezt az oldalt ajánlom http://www.broker-test.de/ itt összelehet hasonlítani az egyes bróker cégek profiljukat (szétosztva forex, daytrade, CFD, Futures és online brókerre)

• Nufy
    válaszolt
    Rendben.

• harzol
    válaszolt
    A hozzászólások szövegében, még mindig nem szabad affiliate linkeket elhelyezni. Törtöltem.

Aláírásban maradhat.

Working...
X