Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• MT4ben

az FxOpen UK ecn demoszervere 130ms-os pinget ad
    az Admiral és
    az ActivTrades demoszervere 70ms-osat

Hozzászólás

• lotmoney eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      MT4ben

az Admiral és
      Fxopen éles ecn 87ms nálam.

Hozzászólás

• pendejot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Fxopen éles ecn 87ms nálam.

e közül a 3 közül tervezek választani éleshez.
        az fxopen és az fxopen Uk között van valami különbség (pl. garanciában) azon túl, hogy a simán 100usd-től lehet ecn számlát nyitni az uk verzión meg 300usd-től?

Hozzászólás

MT4ben

az Admiral és
          mind 3 a jobbak közé tartozik. az ActivTrades-el brókerköltség szempontjából nehéz versenyezni. de az Admiral és FxOpen is jó lehet.
          Oanda is lehet jó. LMAX-ot és IB-t nem ismerem. nem tudom, hogy adózás szempontjából jó-e az IB. egyébként Dukascopy sem tűnik rossznak,
          de azt hallottam, hogy nehézkes a számlanyitás. aztán még van FxPro,FXCM,Alpari. az ms értéken meg nem kell túl sokat lovagolni. ha ezen múlik egy stratégia sikeressége, akkor már régen rossz.

Hozzászólás

• xyz123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            mind 3 a jobbak közé tartozik. az ActivTrades-el brókerköltség szempontjából nehéz versenyezni. de az Admiral és FxOpen is jó lehet.
            Volt fentebb egy kérdésem, amire nem érkezett reakció, hátha neked van róla véleményed.

A portfolio.hu forexszolgáltatásáról van valamilyen tapasztalatod? Az ő oldaluko találkoztam először közelebbről a forexszel, de itt ezen a fórumon semmit nem találtam róluk.

Hozzászólás

• nincs tapasztalatom.

Hozzászólás

Volt fentebb egy kérdésem, amire nem érkezett reakció, hátha neked van róla véleményed.

A portfolio.hu forexszolgáltatásáról van valamilyen tapasztalatod? Az ő oldaluko találkoztam először közelebbről a forexszel, de itt ezen a fórumon semmit nem találtam róluk.
                Pedig de, Alfatrader, az valójában az fxcm.

Kissé trükkös, de olvasd el az fxcm-re vonatkozó topicokat.

Egyébként nem olcsóak. Pontosítok, 2 éve drágák voltak.
                HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• FXCM az offquote király. Nyitottam náluk számlát pár hete, és a kötések 90%-a offquote... drága és szar

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Pedig de, Alfatrader, az valójában az fxcm.

Kissé trükkös, de olvasd el az fxcm-re vonatkozó topicokat.

Egyébként nem olcsóak. Pontosítok, 2 éve drágák voltak.
                    És a portfolio csak lehúz mint middle man? Mert nem sok minden derül ki az oldalukon.

Hozzászólás

• Igen, de az a kisebbik baj. Úgy amblok lenyúlja az fxcm is az ügyfeleket sajnos nagyon, sőt, még a közvetítőiket is, de ez egy másik sztori.

Ahogy H. Nándi mondaná: ilyen a természete.

De nem rosszabb, mint úgy általában a többi kamucég, sőt, az fxcm még a jobbak közé tartozik...
                      HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

De nem rosszabb, mint úgy általában a többi kamucég, sőt, az fxcm még a jobbak közé tartozik...
                        melyik nem kamu az lmax-on kívül?

Hozzászólás

• Hááát, nyilvánosan Dukascopy, LMAX, Oanda azok, amiket felvállalok

De mindegy is igazából, van még egy-két jónak tűnő cég, de akárhová is utalsz, pár ezer dolcsinál többet semmiképp.

Utald ki a kereskedni kívánt tőkéd max. 10%-át egyik céghez, aztán nyomj rajta 10%-os kockát első kötésre. A többi történelem.

Hozzászólás

Hááát, nyilvánosan Dukascopy, LMAX, Oanda azok, amiket felvállalok

De mindegy is igazából, van még egy-két jónak tűnő cég, de akárhová is utalsz, pár ezer dolcsinál többet semmiképp.

Utald ki a kereskedni kívánt tőkéd max. 10%-át egyik céghez, aztán nyomj rajta 10%-os kockát első kötésre. A többi történelem.
                            Kösz a tippet, összesen egy ezresem van amit rászánok a bulira. Leginkább ennek viszonylatában keresem a legmegfelelőbb brókert.

Hozzászólás

• Többet nem is kell!

Forex nem a nagy pénzek hazája. Vagyis én nem mernék 10-15k-nál többet kinttartani BÁRMELYIK brókernél. Többire ott a határidős piac.

Amúgy ha mindegy, akkor akár FxPro is jó, tedd oda, csak utalgass haza folyamatosan.

Hozzászólás

Hááát, nyilvánosan Dukascopy, LMAX, Oanda azok, amiket felvállalok

Marhaság. Én 2009-ben azzal kezdtem, hogy 500K- kiutaltam az IB-nek. Nyertem, vesztettem, odautaltam, visszautaltam, semmi gond nincs ezzel. Rendes (MT4-et hírből sem ismerő) brókercéget köll választani. Vicces, a forexet, meg a köcsög MT4et csak 3 év múlva ismertem meg egyáltalán...a kezdők szerncséje
                                sors bona, nihil aliud

Hozzászólás

Working...
                                X