Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nufy
    válaszolt
    Találtam egy brókercéget ami regisztráció után ad induló 100$-t. Két hónap van arra, hogy elérd az 50 pontot, ami nem is olyan nehéz, pláne ha robottal kereskedsz mint pl én. Akit érdekel, az itt megtalálja az oldalt: http://www.forex-metal.com Viszont ezt a brókercéget csak tőzsdével ismerkedőknek, robotokat tesztelőknek, és gyakorlásra ajánlom. Ugyanis sokat vesz le pozíció nyitásnál. Ezért hosszú távú kereskedésre másik olcsóbb brókercéget ajánlok.

Szólj hozzá::

• tozsdeelemzes.hu
    válaszolt
    sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez egy új zélandi felügyeleti szerv. Két szinten dolgoznak. Először békésen próbálják rendezni a vitát, de másodszorra (ha az első nem jár eredménnyel) már hozhat kötelező határozatot a pénzügyi szolgáltatóra nézve. Olyasmi mint az FSA.
    Köszönöm!

• sidius
    válaszolt
    Sapka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Financial Services Complaints Ltd. FSCL felügyelő szervről tud esetleg valaki valamit? Mennyire juttatják érvényre a felhasználók érdekeit?
    Ez egy új zélandi felügyeleti szerv. Két szinten dolgoznak. Először békésen próbálják rendezni a vitát, de másodszorra (ha az első nem jár eredménnyel) már hozhat kötelező határozatot a pénzügyi szolgáltatóra nézve. Olyasmi mint az FSA.

• tozsdeelemzes.hu
    válaszolt
    A Financial Services Complaints Ltd. FSCL felügyelő szervről tud esetleg valaki valamit? Mennyire juttatják érvényre a felhasználók érdekeit?

• piac
    válaszolt
    ajánló

Sziasztok! Olvastam ez eddigi hozzászólásokat és sok jó dolgot leszűrtem belőle és sok jó tanáccsal lettem gazdagabb… Én is szeretnék nektek besegíteni egy kicsit a brókerválasztásban meg hozzá egy jó szerver választásban. Elég sok utánajáráson vagyok már túl, sok brókercég demószámláján és éles számláján, és az eddigi tapasztalataim szerint a legkorrektebbek, legmegbízhatóbb és gyors a kapcsolatuk az ajánlott szerverrel (3-4ms), ECN 200$-tól, felügyelet alatt állnak:

• willow
    válaszolt
    petie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv Mindenkinek!

Először is szeretném megköszönni mindenkinek, aki építő jelleggel és hasznos információkkal szolgál a többieknek. Én is sok információval lettem gazdagabb, ezen a fórumon.

A segítségeteket szeretném kérni részvény kereskedéssel kapcsolatban.

Szeretnék részvényekbe fektetni hosszabb távon (hónapok, esetleg évek).

A kérdésem az lenne, hogy melyik brókercéget érdemes választani? A legfontosabb szempont, hogy megbízható legyen. Szeretném ha relatíve biztonságba lenne a pénzem.

Ezen kívül az alábbiak fontosak számomra:
    - nemzetközi piac (pl. USA, Brazília, Oroszország, Kína, Ázsia stb)
    - olcsó legyen a "fenntartása" (arra gondolok, hogy ha megvásároltam a részvényeket, akkor minnél kevesebben kerüljön a tartásuk pl. számlavezetési díj stb.)
    - átlátható kereskedési platform (akár magyar nyelvű)
    - esetleg ha van magyar ügyfélszolgálatuk, kapcsolattartójuk

Az Interactive Brokers-et több helyen ajánlották. Más alternatíva esetleg?

Előre is köszönöm a segítséget!

U.i.: csak kíváncsiságból: a markets.com-al kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
    Az Alparinak is vannak részvényei.

• petie
    válaszolt
    Üdv Mindenkinek!

Először is szeretném megköszönni mindenkinek, aki építő jelleggel és hasznos információkkal szolgál a többieknek. Én is sok információval lettem gazdagabb, ezen a fórumon.

A segítségeteket szeretném kérni részvény kereskedéssel kapcsolatban.

Szeretnék részvényekbe fektetni hosszabb távon (hónapok, esetleg évek).

A kérdésem az lenne, hogy melyik brókercéget érdemes választani? A legfontosabb szempont, hogy megbízható legyen. Szeretném ha relatíve biztonságba lenne a pénzem.

Ezen kívül az alábbiak fontosak számomra:
    - nemzetközi piac (pl. USA, Brazília, Oroszország, Kína, Ázsia stb)
    - olcsó legyen a "fenntartása" (arra gondolok, hogy ha megvásároltam a részvényeket, akkor minnél kevesebben kerüljön a tartásuk pl. számlavezetési díj stb.)
    - átlátható kereskedési platform (akár magyar nyelvű)
    - esetleg ha van magyar ügyfélszolgálatuk, kapcsolattartójuk

Az Interactive Brokers-et több helyen ajánlották. Más alternatíva esetleg?

Előre is köszönöm a segítséget!

U.i.: csak kíváncsiságból: a markets.com-al kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

• Belabacsi
    válaszolt
    Tanácsot szeretnék kérni.
    Eddig csak magyar részvényekkel kereskedtem, az equitas-on keresztül.
    Kb fél éve megdrágultak, ezért váltanék.

Elsősorban magyar részvények, néha magyar állampapírok érdekelnek, de nem bánnám, ha lehetne devizával és nyersanyagokkal kereskedni (tudom, óvatosan).
    Nem vagyok aktív, évente eddig max 10 tranzakciót indítottam. Nem fontos, hogy legyen brókerem, inkább a díjakat minimalizálnám.

Jelenlegi ismereteim alapján a Random Capitalnál vásárolnék magyar részvényt, a Webkincstáron keresztül állampapírt és Admiralmarkets-en vagy Dukascopy-n keresztül a többit (utóbbi nem olyan sürgős).

Ezek alapján ti miben döntenétek másképp?
    (a magyar részvény azért jobb nekem mint a külföldi, mert ezekről - ha hibásan is - legalább hiszem hogy valamennyire ismerem őket; chart-ból jósolni meg nem tudok).

• mlnfedor
    válaszolt
    Legjobb hazai

A legjobb hazai brókercég a Random Capital, 0,1% a kötési díj, a határidős 50Ft, összeghatártól függetlenül.

• IronFX NZ
    válaszolt
    a
    HTML kód:
    http://www.forexfactory.com/market.php
    honlapon
    a tobb ezer forex cég kozul kiválasztottak 16-ot véletlenszeruen.

Itt ki lehet választani egyszerre 4 et is és össze tudjátok hasonlítani az élo spread-eket.

Én nagyon tudom ajánlani az IronFX-et. (igaz itt dolgozom úgyhogy lehet elfogult vagyok kicsit) De Korábban más cégeknél is dolgoztam, és eddig ez a legjobb!

Ha valakinek kérdése van szívesen válaszolok!

• bulldog
    válaszolt
    Sziasztok! Volt már valakinek tapasztalata a portfolio global trader felülettel, ami erste bankos? Tudtok rola valamit mondani? köszönöm

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Profi(t) eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Köszönöm szépen az ajánlásokat
    Hát nem is tudom.... az igazat megvallva most hallok először erről a Roboforex-ről.... a honlapjuktól sem lettem meggyőzve......
    Nagyon fejlesztenek, hétről hétre jönnek ki új dolgokkal.
    - Ingyenes VPS már 500$-os számlától.
    - Akár +30% bónusz, teljesítési időkorlát nélkül.
    - Teljesen ingyenes beutalás.
    - Olcsó, gyors kiutalás (pl. Moneybookers 1%, de max. 0,74$!!!)
    - Többféle kereskedési felület (MT4, MT5, Web Trader, Android Trader)
    - MAM számla. (Remélem csinálnak PAMM-ot is)
    - Alacsony spreadek
    - A kereskedési megbízások pedig szépen teljesülnek, minimális csúszásokkal.

• sidius
    válaszolt
    Cashpoint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    Hol érdemes számlát nyitnom szerintetek?
    5000 dollárt szeretnék befizetni. Metatrader4-et szeretnék használni. Nyilván legyen megbízható és legyen alacsony a spread. Ha lehet netellert használni be és kifizetésre az előny lenne. Csupán ennyi követelményem lenne

Előre is köszi.
    http://forum.tozsde.hu/brokercegek/

• Cashpoint
    válaszolt
    Üdv!
    Hol érdemes számlát nyitnom szerintetek?
    5000 dollárt szeretnék befizetni. Metatrader4-et szeretnék használni. Nyilván legyen megbízható és legyen alacsony a spread. Ha lehet netellert használni be és kifizetésre az előny lenne. Csupán ennyi követelményem lenne

Előre is köszi.

• Profi(t)
    válaszolt
    archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Roboforex-el nagyon kellemes tapasztalatokat szereztem a napokban. Az online chates ügyfélkezelésük kiváló. 2 problémámat is percek alatt megoldották.
    Sziasztok!

Köszönöm szépen az ajánlásokat
    Hát nem is tudom.... az igazat megvallva most hallok először erről a Roboforex-ről.... a honlapjuktól sem lettem meggyőzve......

Valójában tegnap én már bejelentkeztem az Alparihoz, a Tadawulhoz, és az Oanda-hoz is éles számla nyitása ügyben. Kettőnek közülük a dokumentumokat is átküldtem e-mailben. (A harmadiknak még el kellene intéznem egy papírt, de azt csak hétfőn tudnám.) Várom a visszajelzésüket. Meglátjuk mi lesz belőle. Maximum kettőnél még egy darabig nem lesz feltöltve a számla.

De mivel többektől hallottam, hogy nehézkesen ment az ügyintézés, "visszadobtak" papírokat, vagy valami hasonló, gondoltam sokszorozom az esélyt, és egyszerre több brókerhez is bekopogok.

Jövő héten beírom a tapasztalatokat.

Working...
X