Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• tapci
    válaszolt
    LMAX-nál skalpolok 3 éve londoni szerverbérléssel. Spread+jutalék: 1 pip azonnali teljesülések még a svájci mutatvány alatt is ! 2-3 pip célárat gondold át,szerintem hosszú távon nem megy.5-6 alatt nem érdemes zárni,de nem ritka a
    15-20 pipes pozíció.Skalpban is érvényes az aranyszabály:Törekedni a pozíciók kifuttatására.

Szólj hozzá::

• kockas
    válaszolt
    zsbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    EUR/USD skalpolásra (most csak ez a szempont) melyik MT4-es brókert választanátok? 2-3 pip a TP, sok tréd, nyilván a spread, slippage, commission rengeteget számít, és persze az adó. Korábban az ActivTrades-t próbáltam erre, hellyel-közzel jó volt. 0.5 pip spread commission nélkül, a slippage viszont nem mindig volt a toppon. Sok pozi kell, 1:30 tőkeáttétnél jó lenne több, minél kevesebb pénzt szeretnék kiutalni (de azért mégsem Belize-ben szeretnék számlát..) Valakinek tippje? Köszönet!

-
    erre a stratégiára:
    semmelyiket....
    Ha pozitív leszel vele hosszabb távaon, akkor rád fogják kapcsolni ezt:

https://www.keytomarkets.com/blog/bl...r-plugin-3-10/

esetleg LMAX-ot érdemes megpróbálni, de ott is jobb lenne áttenni a dolgot minimum a webes platformra, bár comission ott is van.
    Ezt a fél pippes mézesmadzagot trükközés nélkül egyik sem fogja tudni adni...

• zsbajnok
    válaszolt
    EUR/USD skalpolásra (most csak ez a szempont) melyik MT4-es brókert választanátok? 2-3 pip a TP, sok tréd, nyilván a spread, slippage, commission rengeteget számít, és persze az adó. Korábban az ActivTrades-t próbáltam erre, hellyel-közzel jó volt. 0.5 pip spread commission nélkül, a slippage viszont nem mindig volt a toppon. Sok pozi kell, 1:30 tőkeáttétnél jó lenne több, minél kevesebb pénzt szeretnék kiutalni (de azért mégsem Belize-ben szeretnék számlát..) Valakinek tippje? Köszönet!

-

• Chucky
    válaszolt
    Sarkanyolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezeket ismerem, de szeretnék szabályozott és biztosított brókernél kereskedni.
    Ezekkel az a baj, hogy minden szabályzást nélkülöző exchangek, amik ha megszűnnek máról holnapra, akkor esélyed sincs visszakapni a pénzed...

Ezen kívül, a bejegyzett bórkernél elért nyereség adózása lényegesen kedvezőbb, mint az "egyéb jövedelem" kategória, amibe ezek az exchangek esnek...
    Pedig kriptókkal ezeken a tőzsdéken érdemes kereskedni. Hidd el, hogy ezek a tőzsdék még sokszor biztosabbak, mint az általad említett bucket shopok. Ezek a cégek millió dolláros jutalékokat szedtek be hetente/havonta. Szerinted meglépnének, amikor ennyire jól megy a szekér? Ők sem hülyék. Nem sok kripto tőzsde zárt be eddig, ellenben forex bróker rengeteg. Kripto tőzsdéken akkor lehet baj, amikor ellopják a kriptokat, de ez sem annyira gyakori. A szabályozottságról meg annyit, hogy egy forex brókernél is lehet több év, mire visszakapod a pénzed, ha egyáltalán visszakapod....

• Sarkanyolo
    válaszolt
    Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Binance: rengeteg coin van, tárolni is jó, mert van 2FA
    Kraken: itt is sok coin van, illetve van tőkeáttétes kereskedés etherre, bitcoinra

Itt forgalom alapján látod a top tőzsdéket:

https://coinmarketcap.com/exchanges/volume/24-hour/

Regisztrálj minimum 3-4 tőzsdére, és nézd meg, hogy melyik coin, melyik tőzsdén elérhető, és tedd ki ledgerre vagy bármilyen más cold walletba.
    Ezeket ismerem, de szeretnék szabályozott és biztosított brókernél kereskedni.
    Ezekkel az a baj, hogy minden szabályzást nélkülöző exchangek, amik ha megszűnnek máról holnapra, akkor esélyed sincs visszakapni a pénzed...

Ezen kívül, a bejegyzett bórkernél elért nyereség adózása lényegesen kedvezőbb, mint az "egyéb jövedelem" kategória, amibe ezek az exchangek esnek...

• Chucky
    válaszolt
    Sarkanyolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

Olyan brókert keresek, akinél hétvégén is lehet crypto devizával kereskedni.

Jelenleg csak a következőket találtam:
    - Avatrade -> nem olvastam róla jó dolgokat
    - Xtb -> Cryptot csak a saját platformjukon lehet kereskedni, hatalmas spread
    - Pluss500 -> spreadek jók, de szintén nincs mt4/5 lehetőség

Köszi a segítséget
    Binance: rengeteg coin van, tárolni is jó, mert van 2FA
    Kraken: itt is sok coin van, illetve van tőkeáttétes kereskedés etherre, bitcoinra

Itt forgalom alapján látod a top tőzsdéket:

https://coinmarketcap.com/exchanges/volume/24-hour/

Regisztrálj minimum 3-4 tőzsdére, és nézd meg, hogy melyik coin, melyik tőzsdén elérhető, és tedd ki ledgerre vagy bármilyen más cold walletba.

• Sarkanyolo
    válaszolt
    Sziasztok,

Olyan brókert keresek, akinél hétvégén is lehet crypto devizával kereskedni.

Jelenleg csak a következőket találtam:
    - Avatrade -> nem olvastam róla jó dolgokat
    - Xtb -> Cryptot csak a saját platformjukon lehet kereskedni, hatalmas spread
    - Pluss500 -> spreadek jók, de szintén nincs mt4/5 lehetőség

Köszi a segítséget

• x5z4
    válaszolt
    A Plus500-al kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak, CFD kereskedéshez ezt választanátok vagy az FxPro-t, esetleg Admiral Markets-ot?

• Chucky
    válaszolt
    HeroWanted eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a tippet meglesem ezeket a szoftvereket, nem tudom esetleg tradingview-on nem tudom követni? Ott van előfizetésem és nagyon bevált nekem.
    Tradingview is teljesen jó. Ott van FXCM, illetve oanda feed is. Annyi, hogy nem tudsz a charton stoppot módosítani, de meg lehet szokni

• HeroWanted
    válaszolt
    LMAX ad prorealtime feedet. Alternatíva ha előfizetsz egy charting szoftverre: ensign, sierra chart stb.
    Köszi a tippet meglesem ezeket a szoftvereket, nem tudom esetleg tradingview-on nem tudom követni? Ott van előfizetésem és nagyon bevált nekem.

• Chucky
    válaszolt
    HeroWanted eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Néztem egy videót a felületről azt kell mondjam tetszik ez az exchanges felület, pont mintha cryptoval kereskednék Viszont webes felületet használva hol látok real time grafot indikátorokkal?
    LMAX ad prorealtime feedet. Alternatíva ha előfizetsz egy charting szoftverre: ensign, sierra chart stb.

• HeroWanted
    válaszolt
    Persze, 4 éve van náluk számlám. Ügyfélszolgálatuk nagyon gyors. Van MT4 is, de én a webes platformukat használtam, de MT4 is teljesen jó. Annyi, hogy 10000 dollárt kérnek nyitónak, de ne foglalkozz ezzel. 1000 dolcsival is simán meg tudod nyitni. Illetve MT4 esetén át kell vezetni a webes számláról a pénzed az MT4 számlára, de email esetén is 10-15 perc alatt megvan.
    Néztem egy videót a felületről azt kell mondjam tetszik ez az exchanges felület, pont mintha cryptoval kereskednék Viszont webes felületet használva hol látok real time grafot indikátorokkal?

• HeroWanted
    válaszolt
    http://www.forexpeacearmy.com/forex-...6/www.lmax.com

Ezen a forumon nem a legjobbak a vélemények, igaz nincs is sok és a legtöbb 1-2 csillagos régebbi vélemény.

• HeroWanted
    válaszolt
    Szép kis lista Köszi.

• HeroWanted
    válaszolt
    tapci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ultra fx-en keresztül léptem be az L-max-hoz,londoni szerver bérléssel.3 év alatt nem tapasztaltam semmi problémát.Nagyon pontos teljesülések,eur/usd 0.2 pip
    spread főműsoridőben.Jutalékkal együtt is egy pipen belüli költség.De gondold meg,hogy rövid távon akarsz-e kereskedni!
    Ez tényleg jól hangzik. Miért gondoljam meg? Mivel sok időm van így aktív daytrader vagyok ritkábban pedig swing ha nem nagyon érek rá.

Working...
X