Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    mva eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    roboforex
    477.,484. hsz-t olvasd el! Van másik ismerősöm is,aki centes számlán kereskedik náluk kb 1 éve.Ő is elégedett.
    Roboforex-el nagyon kellemes tapasztalatokat szereztem a napokban. Az online chates ügyfélkezelésük kiváló. 2 problémámat is percek alatt megoldották.

Szólj hozzá::

• mva
    válaszolt
    Profi(t) eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Korábban érdeklődtem bróker cég kiválasztása ügyben.
    Becsülettel meg kell említenem, hogy Sidiustól kaptam is egy igen hosszú, részletes magyarázatot válaszként. Aminek nagyon megörültem, aztán megnéztem a brókercégek honlapjait, és valahogy mégsem tudtam eldönteni melyiket válasszam.

Olyan emberke reagálása érdekelne most, aki már hosszabb ideje skalpol, day tradel, aki szintén kis tőkével kezdte, és meg van elégedve a brókerével.

Lehessen 1000 $ kezdő tőkével indítani, Metatrader 4 platformon kereskedni, ne csússzanak a megbízás teljesítések, devizapiaci kereskedés legyen ne MM, normál spread és egyéb ktsg-ek legyenek , viszonlyag gyors pénz kivételi lehetőség, stb....

Remélem van olyan skalper aki frankón azt tudja mondani, hogy évek óta elégedett minden szempontból a brókerével.

Lehet külföldi a bróker cég, sőt mondanám, hogy inkább kifejezetten ilyet keresek, nem szükséges a magyar nyelvű ügyfélszolgálat vagy kapcsolatartó sem. Fontosabb a korrekt tevékenysége a brókernek.

Találtam már mindent átlapozva egy Fin Fx nevű bróker céget is. Csak annyira ismeretlen a cég, hogy bár elvileg (túlságosan is) ideális paramétereket ír magáról, ennyire "no name" cégtől meg tartok kissé.

Mivel mindig a személyes ajánlásokban hittem, ezért kérnék konkrétan refenciát, olyantól, aki hasonló paraméterek mentén kezdett Forexezni, és elégedett a brókerével.

Köszönöm előre is a választ.
    roboforex
    477.,484. hsz-t olvasd el! Van másik ismerősöm is,aki centes számlán kereskedik náluk kb 1 éve.Ő is elégedett.

• Profi(t)
    válaszolt
    Sziasztok!

Korábban érdeklődtem bróker cég kiválasztása ügyben.
    Becsülettel meg kell említenem, hogy Sidiustól kaptam is egy igen hosszú, részletes magyarázatot válaszként. Aminek nagyon megörültem, aztán megnéztem a brókercégek honlapjait, és valahogy mégsem tudtam eldönteni melyiket válasszam.

Olyan emberke reagálása érdekelne most, aki már hosszabb ideje skalpol, day tradel, aki szintén kis tőkével kezdte, és meg van elégedve a brókerével.

Lehessen 1000 $ kezdő tőkével indítani, Metatrader 4 platformon kereskedni, ne csússzanak a megbízás teljesítések, devizapiaci kereskedés legyen ne MM, normál spread és egyéb ktsg-ek legyenek , viszonlyag gyors pénz kivételi lehetőség, stb....

Remélem van olyan skalper aki frankón azt tudja mondani, hogy évek óta elégedett minden szempontból a brókerével.

Lehet külföldi a bróker cég, sőt mondanám, hogy inkább kifejezetten ilyet keresek, nem szükséges a magyar nyelvű ügyfélszolgálat vagy kapcsolatartó sem. Fontosabb a korrekt tevékenysége a brókernek.

Találtam már mindent átlapozva egy Fin Fx nevű bróker céget is. Csak annyira ismeretlen a cég, hogy bár elvileg (túlságosan is) ideális paramétereket ír magáról, ennyire "no name" cégtől meg tartok kissé.

Mivel mindig a személyes ajánlásokban hittem, ezért kérnék konkrétan refenciát, olyantól, aki hasonló paraméterek mentén kezdett Forexezni, és elégedett a brókerével.

Köszönöm előre is a választ.

• HJozsó
    válaszolt
    Papa!
    Kérdésem visszavontam, kaptam közben választ!

• scalp
    válaszolt
    A forex mellett/ stp-ecn skalpra, hosszabb távra mind1/ ,vagy helyett az amerikai futures brókereket említeném.
    ampfutures,proactivefutures,dorman,tradestation,in teractivebrokers,stb
    Soha ne legyen szempont a magyar nyelvű ügyfélszolgálat, nagyon fontos az angol irodalom a területen. Természetesen vannak jó cégek itthon is, de érdemes kitekinteni külföldre is.Minél szigorúbb a szabályozás, annál jobb az ügyfélnek. Nem rossz az EURUSD sem a forexen, de az e-mini russell, minidow, s&p stb az a pálya. Persze a forex sem rossz, de komoly trader inkább indexeket köt, esetleg ezekhez köthető opciókat. A részvények is jól trade-elhetők, illetve egyéb termékek is. Ez egy vélemény, lehet, hogy tévedek, mindenki hallgasson magára és senki ne ajánljon brókercéget senkinek, mert a világ nem áll a legstabilabb lábakon, inkább töltsetek le 100 demot és ne menjetek az éles piacra akár hónapokig, évekig. A tőzsde veszélyes üzem, akár szerencsejáték, akár nem, gyakoroljatok sokat, mielőtt éles számlát nyitnátok, ne a szerencsén, hanem a ti tudásotokon múljon ...

• HJozsó
    válaszolt
    Papa!
    Írtam az általad megadott e-mail címre, de semmi reakciót nem kaptam. Nem tudsz esetleg másik elérhetőséget?

üdv: jozsó

• redsea
    válaszolt
    Köszönöm!

• StLui
    válaszolt
    redsea eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyik KÜLFÖLDI brógercégnél lehet még magyar részvényekkel kereskedni a Plus500-on kivül?
    Előre is köszönöm!
    Nincs értelme, nagyon drága, ezt le is írták pár hsz-szel előrébb, egyébként pl BpForex-nél is (BpForex csak a magyar segyítség úgymond, a cég a WhSelfinvest akivel szerződsz)

• redsea
    válaszolt
    Melyik KÜLFÖLDI brógercégnél lehet még magyar részvényekkel kereskedni a Plus500-on kivül?
    Előre is köszönöm!

• HJozsó
    válaszolt
    Köszönöm a segítségeket, enélkül vakon voltam, mint Stewe Wonder!
    Holnap bepróbálkozom egy levéllel!

• papa
    válaszolt
    Szia HJozso! Itta magyar kapcsolattarto ide irj arpad.neveri@dukascopy.com

• sidius
    válaszolt
    HJozsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Sidius!
    Sajnos a nyelvhasználatom korlátozódik a magyarra, németül csak egy pár szót gagyogok, az ezekhez az oldalakhoz kevés!
    Ha esetleg tudsz olyan oldalt, ahol magyarul is megvannak ezek, akkor megköszönném a linkjét. Mármint a Dukascopy érdekel, letöltöttem a demo programot, most küzdök vele!
    Pl. nem tudom, hogy tudok több instramentumot kirakni a felső sorba, háromnál megáll!
    Egyet kitöröltem, de csak cserélgetni tudom őket, többet berakni nem.
    Írj arra az e-mailra amit megadtam. Jó lesz a fordítóprogis angol vagy német is mert megértik. Kérj magyar nyelvű segítséget, mert van magyar kapcsolattartó. Írd bele a telefonszámodat is és kérj visszahívást. Mondjuk magyar nyelvű leírás nem igazán van róla. Viszont ha ha Cromet használsz az automatikusan lefordítja a wikit magyarra. Akkor már el lehet menni rajta.

• Profi(t)
    válaszolt
    sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annyit, hogy az Alpari új zélandi cége. Nagyjából hasonló kondíciók mint az Alpari Uk-nál, mivel az ország a brit nemzetközösség tagja hasonló jogrenddel.
    Csak azt nem értem, hogy akkor a kontakoknál miért csak egy orosz telefonszám jön fel??? Ha Új-Zélandi cég.
    Vagy csak nekem jön fel az orosz szám? Találkoztam már olyan site-al, hogy amelyik országból kerested, annak az országnak a hívószámát adta meg. De szerintem itt nem erről van szó. Akkor meg fura. Legalábbis nekem.

• sidius
    válaszolt
    Sapka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így van, nagyon köszönjük a részletes válaszodat! Én személy szerint nem szeretnék skalpolni, csak daytrade, esetleg agresszív daytrade. alpari-forex.com-ról esetleg tudsz valamit Sidius?
    Annyit, hogy az Alpari új zélandi cége. Nagyjából hasonló kondíciók mint az Alpari Uk-nál, mivel az ország a brit nemzetközösség tagja hasonló jogrenddel.

• HJozsó
    válaszolt
    Szia Sidius!
    Sajnos a nyelvhasználatom korlátozódik a magyarra, németül csak egy pár szót gagyogok, az ezekhez az oldalakhoz kevés!
    Ha esetleg tudsz olyan oldalt, ahol magyarul is megvannak ezek, akkor megköszönném a linkjét. Mármint a Dukascopy érdekel, letöltöttem a demo programot, most küzdök vele!
    Pl. nem tudom, hogy tudok több instramentumot kirakni a felső sorba, háromnál megáll!
    Egyet kitöröltem, de csak cserélgetni tudom őket, többet berakni nem.

Working...
X