Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Személyes tapasztalatom az Activtradesnál viszonylag jó. Skalpolásra, és hirkereskedésre nem alkalmasak. Legutóbbi tapasztalatom egy fontos hirnél. Futó pozicióról van szó. Csúszóstop beállitva. Hir megjelenése után óriási gyertya, az irány nekem megfelelő irányba. Azonban a csúszóstop egyáltalán nem követte az árat. Ahelyett, hogy plusszba növekedett volna a számlám, inkább egyre nagyobb minuszokat mutatott. Az ár még gyertyán belül visszahúzódott, majd némi konszolidáció után újra elindult jó irányba. Ekkor már működött a csúszóstop is, minden beállt a normális kerékvágásba. Mindezektől függetlenül egyenlőre ajánlom őket.
    willow

Hozzászólás

• Két bróker, 2 demószámla. Mindkettőnél ugyanaz a fém van megnyitva, de az eltérés óriási. Az igaz, hogy mindkettő más devizában van megnyitva, de hát akkor is egy rakás kaki.Ráadásul az egyiknél óriási tüskék, meg adathiba látható. Mt4 demó. Lehet, hogy nem az igazi?
      Csatolt fájlok
      willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Két bróker, 2 demószámla. Mindkettőnél ugyanaz a fém van megnyitva, de az eltérés óriási. Az igaz, hogy mindkettő más devizában van megnyitva, de hát akkor is egy rakás kaki.Ráadásul az egyiknél óriási tüskék, meg adathiba látható. Mt4 demó. Lehet, hogy nem az igazi?
        Ez az IC markets rendes SL vadász
        Semmi ilyen chartot nem találtam máshol.
        ... de már engem is felvilágositottak hasonló esettel kapcsolatban, hogy amit ott látsz, az a SZENTIRÁS. Szerintem az ilyen brókerrel nem kell foglalkozni, aki még a demón is átver.
        http://www.xe.com/currencycharts/?fr...o=USD&view=12h
        http://www.myfxbook.com/forex-market...istorical-data

Hozzászólás

Két bróker, 2 demószámla. Mindkettőnél ugyanaz a fém van megnyitva, de az eltérés óriási. Az igaz, hogy mindkettő más devizában van megnyitva, de hát akkor is egy rakás kaki.Ráadásul az egyiknél óriási tüskék, meg adathiba látható. Mt4 demó. Lehet, hogy nem az igazi?
          Hehe, épp náluk akartam demoszámlát nyitni. Az 1000 dolláros cTrader számlán -0.3 pip minimumot írnak az eur/usd párra.
          http://www.icmarkets.com/forex-tradi...account-types/

A devizagrafikonjaik is ilyenek?

Hozzászólás

Hehe, épp náluk akartam demoszámlát nyitni. Az 1000 dolláros cTrader számlán -0.3(!) pip minimumot írnak az eur/usd párra.
            http://www.icmarkets.com/forex-tradi...account-types/

A devizagrafikonjaik is ilyenek?

Hozzászólás

• Az előttem szólók nagyon alaposan írtak.
              Magam US30 és US500 indexekkel kereskedem, nem skalpolok, daytradem is ritkán van.
              Kb fél éve kezdtem éles számlát használni. Több éles számla könnyen nyitható, a számlák között egy mozdulattal tehető ideoda a pénz.

Pénzt is vettem fel tőlük.
              Kártyát nem kértem mivel ingyenes a kiutalás bankszámlára. Netellerre is.

Egyéni ügyintézőt kaptam és nem 100k dolláros számlám van.
              Nem tudok rosszat írni.
              A topikjuk is "szűz" a fórumon.

Hozzászólás

• A keveredés elkerülése végett az előző hozzászólásban az Activetradesnél maradtam.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Élő számlát szeretnék nyitni, de nem tudom melyik bróker lenne a legjobb költségek, megbízhatóság illetve kereskedésem szempontjából. Főleg devizákkal kereskednék, egy-egy pozíciót 2-5 napig tartanék (esetleg hétvégére is) és a tőkém 1000$.
                  Lmax, IB tőkémből kifolyólag nálam sajnos kiesett. Mit ajánlnátok?

Hozzászólás

• toge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mit ajánlnátok?
                    Tippmixet.

- adómentes nyeremény,
                    - nagy múltú megbízható cég,
                    - mindig kifizetik amit nyersz,
                    - megbízható múltbeli adatok,
                    - nincsenek személyre szabott trükkök,
                    - a befektetésednél sosem veszíthetsz többet.

Csak hogy a legfontosabb előnyöket említsem.

Hozzászólás

Mit ajánlnátok?
                      n(ano)lot kolléga viccén túl, FCA regulated brókert (bár ennyit valszeg magadtól is tudsz)

de lehet, többet ér összevásárolni régi NyÁKokat és kivonni belőlük az aranyat

Hozzászólás

• nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Tippmixet.

- adómentes nyeremény,
                        - nagy múltú megbízható cég,
                        - mindig kifizetik amit nyersz,
                        - megbízható múltbeli adatok,
                        - nincsenek személyre szabott trükkök,
                        - a befektetésednél sosem veszíthetsz többet.

Csak hogy a legfontosabb előnyöket említsem.
                        - ha egy fogadás nem sikerül, elúszik az összes feltett pénz

Csak hogy a legfontosabb hátrányt említsem.

Hozzászólás

Sziasztok!

Élő számlát szeretnék nyitni, de nem tudom melyik bróker lenne a legjobb költségek, megbízhatóság illetve kereskedésem szempontjából. Főleg devizákkal kereskednék, egy-egy pozíciót 2-5 napig tartanék (esetleg hétvégére is) és a tőkém 1000$.
                          Mindenesetre nem hiszem, hogy euroban nyitnék számlát.

Hozzászólás

• lotmoney eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            n(ano)lot kolléga...
                            Majd adok én Neked nanolotot.

toge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            - ha egy fogadás nem sikerül, elúszik az összes feltett pénz
                            Egy brókernél előfordulhat gap, slippage, stop-átugrás, sőt akár még ILYEN is.
                            Ha az 1000$-os számládon egyszer csak megjelenne 60000$ mínusz,
                            akkor egyből nem találnád olyan viccesnek amit írtam.

Hozzászólás

• nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Majd adok én Neked nanolotot.

Egy brókernél előfordulhat gap, slippage, stop-átugrás, sőt akár még ILYEN is.
                              Ha az 1000$-os számládon egyszer csak megjelenne 60000$ mínusz,
                              akkor egyből nem találnád olyan viccesnek amit írtam.
                              Erre találták ki a negatív számla védelmet pl nálunk...

Hozzászólás

Sziasztok!

Ultrafxnél tudsz számlát nyitni,az Lmax IB. Ha jól tudom a forex cashback cégeknél is 1k a határ lmaxra, és állításuk szerint kapsz is vissza a koltségekbol

Ezenkívul Oanda, Activtrades amik még jobbak

Hozzászólás

Working...
                                X