Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• marcelhossa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ultrafxnél tudsz számlát nyitni,az Lmax IB.
    Az UFX-nél is 10.000 a minimum, nem?

Hozzászólás

• lotmoney eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem fognak elkuldeni

Hozzászólás

• marcelhossa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem fognak elkuldeni
        Mármint akkor sem, ha csak egy ezerdollárossal kopogtatok?

Hozzászólás

• nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Majd adok én Neked nanolotot.

Egy brókernél előfordulhat gap, slippage, stop-átugrás, sőt akár még ILYEN is.
          Ha az 1000$-os számládon egyszer csak megjelenne 60000$ mínusz,
          akkor egyből nem találnád olyan viccesnek amit írtam.
          Azzal tisztában vagyok, hogy mínuszba is mehet a számlám (ellenben Tippmix-szel), mindenesetre köszi a figyelmeztetést (hétvégére nem hagyok nyitott pozit).

Dukascopy Europe -ról van valakinek tapasztalata?

Hozzászólás

Mármint akkor sem, ha csak egy ezerdollárossal kopogtatok?
            Akkor sem

Hozzászólás

• toge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Dukascopy Europe -ról van valakinek tapasztalata?
              ez engem is érdeklne, hogy akkor ők most svájcinak vagy észtnek számítanak (felügyeletileg)

Hozzászólás

Azt írják "csak" 5000$.

Hozzászólás

• Sziasztok!

100e Ft-ot szeretnék berakni éles számlára, lehetőleg legyen HUF számla, mert nekem könnyebb lenne, így gyakoroltam. Mit javasolnátok, melyik brókercég megbízható, hol jók a teljesülések? Expertet szeretnék futtatni, ezért is fontos a precíz nyitás-zárás.

Köszi a segítséget :-)

Hozzászólás

• TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!

100e Ft-ot szeretnék berakni éles számlára, lehetőleg legyen HUF számla, mert nekem könnyebb lenne, így gyakoroltam. Mit javasolnátok, melyik brókercég megbízható, hol jók a teljesülések? Expertet szeretnék futtatni, ezért is fontos a precíz nyitás-zárás.

XTB-nél mintha lett volna olyan számlatípus ami nem csúszik.
                    Van HUF alapú is, de irtó furcsa hogy 5%-ot kérnek a bankkártyás feltöltésre!
                    (rossz előjel ha régen nem így volt!!)
                    további javaslat:
                    Hufnagel Capital.
                    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok!

Van HUF számlás, hazai képviselettel is rendelkező UK cég, aminek it a fórumon is van képviselője, de helyette nem akarok dolgozni.

Hozzászólás

• Activtrades,xm, nekem náluk van és eddig nem volt problem. De inkább az activot javaslom Fca stb ,nem is mondom tudod te is ezeket.

Amúgy nyiss az Ironnál : D csak vicceltem

Hozzászólás

Van HUF számlás, hazai képviselettel is rendelkező UK cég, aminek it a fórumon is van képviselője, de helyette nem akarok dolgozni.
                          Igen, köszi

Akkor röviden újra az Admiral Markets:
                          Hazai képviselet
                          HUF számla és hazai bank kapcsolat
                          Szük spreadek
                          ECN számla 1000 eurtól
                          Oktatások...sok sok videó lesz hamarosan és egy ebook kezdő forexeseknek
                          Egyre több index elérhető. Dax spread 1 és nincs jutalék.
                          15 éves cég, ithon 8 éve van jelen.

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            XTB-nél mintha lett volna olyan számlatípus ami nem csúszik.
                            Van HUF alapú is, de irtó furcsa hogy 5%-ot kérnek a bankkártyás feltöltésre!
                            (rossz előjel ha régen nem így volt!!)
                            HUF számlás engem is érdekelne, de nem az agyonmarketingeltek közül fogok választani.

Az XTB szimpatikus volt (még Zalán egyik ródsóján ismertem meg anno, azóta figyelgetem). De már a regisztrációnál elakadtam, nem tudtam a dokumentumokat feltölteni. Aztán hívott egy tört magyarságú ügyintéző, hogy bizony a rendszer akadozik, küldjem el neki. Elküldtem, de a számlát (lakcímigazolásként) réginek találták. Aztán újabb egyeztetés, elküldtem a legújabb számlát, amit elektronikusan pdf-ben kapok a szolgáltatómtól, de az meg azért nem volt jó, mert nem papíralapú és bescannelt. Újabb egyeztetés (mert abból ugyebár nincs papíralapú), de elutasították.

Itt feladtam, mert tele lett a hócipőm. Mi van, ha a kifizetésnél is ilyen játék megy?

Szóval még engem is érdekelne egy jó HUF-os megoldás…
                            https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              HUF számlás engem is érdekelne, de nem az agyonmarketingeltek közül fogok választani.

Az XTB szimpatikus volt (még Zalán egyik ródsóján ismertem meg anno, azóta figyelgetem). De már a regisztrációnál elakadtam, nem tudtam a dokumentumokat feltölteni. Aztán hívott egy tört magyarságú ügyintéző, hogy bizony a rendszer akadozik, küldjem el neki. Elküldtem, de a számlát (lakcímigazolásként) réginek találták. Aztán újabb egyeztetés, elküldtem a legújabb számlát, amit elektronikusan pdf-ben kapok a szolgáltatómtól, de az meg azért nem volt jó, mert nem papíralapú és bescannelt. Újabb egyeztetés (mert abból ugyebár nincs papíralapú), de elutasították.

Itt feladtam, mert tele lett a hócipőm. Mi van, ha a kifizetésnél is ilyen játék megy?

Szóval még engem is érdekelne egy jó HUF-os megoldás…
                              Mi lakcímkártyát elfogadunk az Admiralnál.

Hozzászólás

• Van különösebb elönye a huf számlának (azon túl, ha mo-on tradingböl akar megélni az ember)?

Hozzászólás

Working...
                                X