Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• mva
    válaszolt
    Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdemesebb standard pro-t választani ugyanis tapasztalataim szerint a megbízások teljesülése nagyon gyors, slippage minimális, valamint nincs jutalék ami az ecn-en eurusd -re 6 usd/lot.
    Kielemeztem pár gyors mozgású szitut és azt tapasztaltam hogy az standard pro-n több tick van tehát elvileg nagyobb a likviditása mint az ecn- nek ugyanakkor a a stoppok teljesülése mindig az ecn tickjeinél teljesül. Szóval az ecn nem jobb csak drágább a jutalék miatt /valamint 0.05 minimum lot és lépésköz/.
    A másik az hogy automatizálták a pénzkiutalást ami azt jelenti hogy pl. moneybookersre azonnal megkapod a pénzed ráadásul költségmentesen.
    Köszönöm szépen!

Szólj hozzá::

• moszad
    válaszolt
    Na ezt könnyen leellenőrizhetjük, ha adsz egy mailcímet küldök egy spreadrecordert, felteszed erre a számlára pl eu-ra ami tickenként rögzíti a spreadet meg én is ráteszem egy classic vagy micro számlára és megnézzük. Ha egyforma akkor valóban ingyen van.
    moszad@gmail.com

Úgy egy éve a LongLaci tanfolyamán beszélgettem egy közismert tréderrel aki csinált egy ilyen céget, és mivel nagy számlán kereskedik havonta több száz ezer visszatalál hozzá.
    Csak én magánszemélyként szeretném.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az alparinál egy vps szolgáltatón keresztül nyitottam a számlámat és ott kereskedésenként 0.5 pipet fizetnek a cégnek.
    Nekem ez semmibe nem kerül, ez benne is volt a szerződésben.
    Na ezt könnyen leellenőrizhetjük, ha adsz egy mailcímet küldök egy spreadrecordert, felteszed erre a számlára pl eu-ra ami tickenként rögzíti a spreadet meg én is ráteszem egy classic vagy micro számlára és megnézzük. Ha egyforma akkor valóban ingyen van.

• moszad
    válaszolt
    Az ilyen spread -visszajuttató szolgáltatások jutalékát szerinted a broker saját zsebből kifizeti neked? A megemelt spreadből kapsz vissza aminek sok értelme nincs.
    Az alparinál egy vps szolgáltatón keresztül nyitottam a számlámat és ott kereskedésenként 0.5 pipet fizetnek a cégnek.
    Nekem ez semmibe nem kerül, ez benne is volt a szerződésben.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia

Nézegetem egy ideje a roboforexet de ha elöbb csinálok egy partner linket és azon keresztül nyitok számlát a spread jó része visszakerülhetne hozzám.
    Vagy marhaság?
    Az ilyen spread -visszajuttató szolgáltatások jutalékát szerinted a broker saját zsebből kifizeti neked? A megemelt spreadből kapsz vissza aminek sok értelme nincs.

• moszad
    válaszolt
    Természetesen. Az alpari uk ellentéte volt olyan téren hogy demon most hétfőig nem volt elérhető a bankközi spreades számla csak élesben.

Egyetlen dolog ami ellenük szól: kb másfél -két éve vannak jelen a piacon.
    Persze az sem vigasztal senkit ha egy 10 éve megbízhatóan működő cég megy tönkre vagy lép le a pénzünkkel.

Erre a problémára azt javaslom hogy a tervezett számlaösszeg kb 20 % -át érdemes depositolni viszont a pozinként vállalt kockázatot a teljes összegre számoljuk. Tőkeáttét segítségével ez bőven megoldható.

ha neadjisten beüt egy nagyobb DD és fogy a számla, moneybookersről plusz depositot elhelyezni kb fél percbe telik.
    Ami nekem nagyon tetszik az az hogy pénzt kivenni is azonnal lehet költségmentesen.
    Szia

Nézegetem egy ideje a roboforexet de ha elöbb csinálok egy partner linket és azon keresztül nyitok számlát a spread jó része visszakerülhetne hozzám.
    Vagy marhaság?

• willow
    válaszolt
    Természetesen. Az alpari uk ellentéte volt olyan téren hogy demon most hétfőig nem volt elérhető a bankközi spreades számla csak élesben.

Persze az sem vigasztal senkit ha egy 10 éve megbízhatóan működő cég megy tönkre vagy lép le a pénzünkkel.

Erre a problémára azt javaslom hogy a tervezett számlaösszeg kb 20 % -át érdemes depositolni viszont a pozinként vállalt kockázatot a teljes összegre számoljuk. Tőkeáttét segítségével ez bőven megoldható.

ha neadjisten beüt egy nagyobb DD és fogy a számla, moneybookersről plusz depositot elhelyezni kb fél percbe telik.
    Ami nekem nagyon tetszik az az hogy pénzt kivenni is azonnal lehet költségmentesen.
    A moneybookers már nem moneybookers, hanem Skrill. Szerintem hülyeség volt ez a névváltoztatás. Mindettől függetlenül tényleg jó dolog. Bizzunk benne, hogy a robo hosszú életű brókercég lesz, de nem a mi pénzünkön.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi, igy már jobb. Máshol is olvastam, hogy ajánlod a roboforexet. Ez azt jelenti, hogy éles számlád is van náluk gondolom, és megvagy velük elégedve. Ha nem igy lenne, biztosan nem ajánlanád.

• willow
    válaszolt
    Bocs , nem vettem észre hogy az előbb nem volt benne a válaszomban az utalás.
    Köszi, igy már jobb. Máshol is olvastam, hogy ajánlod a roboforexet. Ez azt jelenti, hogy éles számlád is van náluk gondolom, és megvagy velük elégedve. Ha nem igy lenne, biztosan nem ajánlanád.

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    Szóval Roboforex akar lenni. Ma én is regisztráltam, így elsőre nagyon jónak tűnik.
    EURUSD spread 0,5-1,3 közt, Legkisebb kötésméret 0,01 lot.

• StLui
    válaszolt
    fofo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dukascopy MT4 mennyire gyors? Vagy melyik brókernek van gyors MT4-e, alacsony speadekkel ECN is jó lenne... sajna túl sokminden köt ehhez a gagyi trade programhoz amit használni akarok
    Dukascopy-nak csak egy közvetítő beiktatásával van MT4 elérése, és úgy sokkal drágább lesz

• Guest's Avatar
    Guest replied
    mva eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Érdeklődnék,hogy van-e valakinek Roboforex Pro Ecn számlája.Elsősorban a megbízás teljesülések érdekelnek idő tekintetében (valóban tartják-e a honlapon ígért 0,3 másodpercet),illetve a slippage mértéke,és gyakorisága lenne még fontos.
    Jelenleg Admiral Pro számlám van.Tulajdonképpen,mióta bevezették,azóta küzdök velük,de most már nagyon kezd elegem lenni a több másodperces csúszásokból,és a több pipnyivel rosszabb irányban teljesülő stopokból,amire nyugodtan mondhatom,hogy teljesen rendszeres.Kivétel csak akkor lehet,ha nagyon lassan araszol az ár. (A limitmegbízások persze mindig ott teljesülnek,ahova be van adva,vagyis ott nincs slippage,mert akkor én járnék jobban...)
    Előre is köszönöm a válaszokat!

• fofo
    válaszolt
    Zsolt27x eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Ha valaki a tadawulfx-nál van vagy oda szeretne regisztrálni akkor gondolkodjon el az alábbi eseten, ami velem történt meg:

2011.09.20 23:02 USDCHF devizapár. A jelzett időpontban volt egy percen belül egy 170 pip-es spike lefelé, ami még abban a percben vissza is jött az open közelébe. A stopom 90 pip-el az SL alatt teljesült. Mikor megkérdeztem, hogy ez mi volt, akkor közölték, hogy az EURCHF 1,25-ös szinten való rögzítésének spekulációja miatt történt ez a mozgás és minden CHF párban megfigyelhető. Megnéztem az EURCHF-et ebben az időben és 23 pip mozgás volt rajta látható. Ezt megírtam nekik és azt is, hogy se az Alaprinál se a Dukascopynál, de még az Admiralmarkets-nél (akik kicsik) sem látszik a spike. Stooq.com-on szintén nem. Viszont a neten találtam olyan bemásolt leveleket az Oanda és a Vantagefx ügyfélszolgálatától, ahol ebben az időben banki adathibára hivatkozva semmissé tették a végrehajtott tranzakciókat. Ez sem érdekelte őket és a brókerek leveleire gyakorlatilag virágnyelven azt mondták, hogy hazugságok. Arra hivatkoztak, hogy ezek a brókerek nem viszik ki a megbízásokat a piacra vagy arra, hogy adott brókerek adott bankokkal állnak kapcsolatban. És az ő bankjaiknál ez a mozgás valósan megtörtént. Nevetséges. Azt gondolják, hogy elhiszem, hogy két olyan nagy bróker mint az alpari és a dukascopy által alkalmazott bankok közül eggyel sem állnak ők kapcsolatban. Vagy az fxcm, activtrades, vanatagefx, oanda brókercégeknél közreműködött bankok közül egy sem áll kapcsolatban velük. Szánalmasan hülyék. Bár talán az Oandának nincs banki kapcsolata, mert ő MM bróker.
    Szóval aki náluk van, vagy hozzájuk akar regisztrálni az jobb ha meggondolja, vagy hozzászokik ahhoz, hogy időnként megvágják és hülyének nézik.

Üdv: Zsolt
    Sajnálatos eset! Nekem is kezd elegem lenni belőlünk, ezt a számlát anno kaptam a Péteréktől 500 usd-vel és rajtam maradt. Ami tetszett hogy Paypal-al lehet tölteni.
    Viszont daytrade-re úgy veszem észre teljesen alkalmatlan, folyamatos slippage +1-2 pip, az EU-n 2 pip helyett nagyon sokszor 3 pip a spreadem, ami amúgy is magas! Ha jól értelmezem a piac működését természetesen nem lehet fix spreadet garantálni, aki ezt teszi az valahol elcsalja ha neki kéne bukni...

Dukascopy MT4 mennyire gyors? Vagy melyik brókernek van gyors MT4-e, alacsony speadekkel ECN is jó lenne... sajna túl sokminden köt ehhez a gagyi trade programhoz amit használni akarok

• willow
    válaszolt
    Érdemesebb standard pro-t választani ugyanis tapasztalataim szerint a megbízások teljesülése nagyon gyors, slippage minimális, valamint nincs jutalék ami az ecn-en eurusd -re 6 usd/lot.
    Kielemeztem pár gyors mozgású szitut és azt tapasztaltam hogy az standard pro-n több tick van tehát elvileg nagyobb a likviditása mint az ecn- nek ugyanakkor a a stoppok teljesülése mindig az ecn tickjeinél teljesül. Szóval az ecn nem jobb csak drágább a jutalék miatt /valamint 0.05 minimum lot és lépésköz/.
    A másik az hogy automatizálták a pénzkiutalást ami azt jelenti hogy pl. moneybookersre azonnal megkapod a pénzed ráadásul költségmentesen.
    Szia Gyula
    Melyik brókerről irtál?

• Guest's Avatar
    Guest replied

Working...
X