Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• sidius
    válaszolt
    Van itt pár brókercég ajánlva a topicban. Nézd meg őket. Arany általában szokott lenni a forex brókereknél.

Szólj hozzá::

• Dante
    válaszolt
    Én nem tudtam erről...de akkor az FxPro-nál érdemes nyitni? Vagy esetleg tudtok jobbat ajánlani? Ennek TOS-es dolognak megpróbálok utána olvasni valahol....

• sidius
    válaszolt
    Tudtommal a TOS-t felvásárolta 2009-ben az Ameritrade. Akkor arról volt szó, hogy nincs több számlanyitás Magyarországról. Ez változott volna azóta?

• Dante
    válaszolt
    Sziasztok!

Én kb április óta demózok az FxPro-nál és szeretném elkezdeni élesben is. Arannyal és 1-2 forexxel kereskedtem és elég sikeresen ahhoz h megpróbáljam pár-ezer dollárral. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek maradjak az FxPro-nál vagy tudtok jobbat? Olvastam, hogy írtátok a Thinkorswim-et...náluk is lehet fémekkel kereskedni? Az aranyhoz ragaszkodom!!!

• ALTERMAN
    válaszolt
    Ezeket azthiszem nem érdemes hitelesnek tekinteni,mert mintha keresné őket egy két amerikai hatóság!
    Vagy már megtalálta?Nemtudom
    http://www.forexpeacearmyscam.net/

• Sityu
    válaszolt
    Sziasztok!

Olyan brókercéget keresek, ahol lehet részvényekkel is kereskedni, és lehetőleg mt4 felülete legyen! A pluss500nál jó instrumentumok vannak, de szar a platform...:S

• StLui
    válaszolt
    Keresem azt a feltétlen megbízható brókert aki a legnagyobb rollovert fizeti eurchf longra, tudtok ilyet ?
    Tudom, hogy meg lehet nézni mennyi épp az aznapi rollover, de BpForex-nél nagyon változó egyik nap a másikhoz képest, ezért gondolom máshol is, de azt keresem ahol hosszú távon a legtöbbet fizetik.

• fsdhbfjksdbflhsdgfj
    válaszolt
    BalzsK1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Valaki kereskedett már a NordMarkets -sel?
    Ez egy svéd bróker.
    Várom az észrevételeket, tapasztalatokat.
    http://www.forexpeacearmy.com/public...ordmarkets.com

• BalzsK1
    válaszolt
    Sziasztok!

Valaki kereskedett már a NordMarkets -sel?
    Ez egy svéd bróker.
    Várom az észrevételeket, tapasztalatokat.

• mva
    válaszolt
    Sziasztok! Érdeklődnék,hogy van-e valakinek Roboforex Pro Ecn számlája.Elsősorban a megbízás teljesülések érdekelnek idő tekintetében (valóban tartják-e a honlapon ígért 0,3 másodpercet),illetve a slippage mértéke,és gyakorisága lenne még fontos.
    Jelenleg Admiral Pro számlám van.Tulajdonképpen,mióta bevezették,azóta küzdök velük,de most már nagyon kezd elegem lenni a több másodperces csúszásokból,és a több pipnyivel rosszabb irányban teljesülő stopokból,amire nyugodtan mondhatom,hogy teljesen rendszeres.Kivétel csak akkor lehet,ha nagyon lassan araszol az ár. (A limitmegbízások persze mindig ott teljesülnek,ahova be van adva,vagyis ott nincs slippage,mert akkor én járnék jobban...)
    Előre is köszönöm a válaszokat!

• Nufy
    válaszolt
    snowy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,
    Keresek megbízható brókercéget forexhez (nem HUF), egyelőre kicsiben, amelyik webes felületen működik, mert az MT4 Mac-en nem fut. Az eToronál nyitottam egy demoszámlát, de nagyon korlátozottak a lehetőségek, egy csomó dolgot nem lehet kipróbálni, amúgy elég rossz véleményeket olvastam róla, úgyhogy nem biztos, hogy érdemes ott élesben számlát nyitni.
    Tudtok segíteni?
    Kösz
    Én az AdmiralMarkets-et ajánlom neked. Az elég jó, megbízható brókercég. Én is náluk forexezem és ha jól emlékszem van Mac-es platformjuk is.

• snowy
    válaszolt
    Kösz, meg fogom nézni őket. A Mac-re telepíthetnék Windowst, de ha nem muszáj, nem szeretnék

• Sawyer
    válaszolt
    snowy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,
    Keresek megbízható brókercéget forexhez (nem HUF), egyelőre kicsiben, amelyik webes felületen működik, mert az MT4 Mac-en nem fut. Az eToronál nyitottam egy demoszámlát, de nagyon korlátozottak a lehetőségek, egy csomó dolgot nem lehet kipróbálni, amúgy elég rossz véleményeket olvastam róla, úgyhogy nem biztos, hogy érdemes ott élesben számlát nyitni.
    Tudtok segíteni?
    Kösz
    Legtöbb bróker kínál flash vagy Java platformot, azokat vinnie kell a Mac-nek.
    Persze biztosan létezik megoldás a MT4 futtatására Mac OS X alatt.
    Pl. Virtual box.
    http://alansforexblog.com/2008/03/06...4-on-mac-os-x/

Megbízható brókercégeknek mondják: Alpari UK., Admiral Markets, Dukascopy, Oanda, BPForex, ect......

http://www.100forexbrokers.com/ - itt különböző szempontok alapján tudod szelektálni és kiválasztani az igényeidnek és pénztárcádnak megfelelő brókert.

• Zsolt27x
    válaszolt
    Sziasztok!

Ha valaki a tadawulfx-nál van vagy oda szeretne regisztrálni akkor gondolkodjon el az alábbi eseten, ami velem történt meg:

2011.09.20 23:02 USDCHF devizapár. A jelzett időpontban volt egy percen belül egy 170 pip-es spike lefelé, ami még abban a percben vissza is jött az open közelébe. A stopom 90 pip-el az SL alatt teljesült. Mikor megkérdeztem, hogy ez mi volt, akkor közölték, hogy az EURCHF 1,25-ös szinten való rögzítésének spekulációja miatt történt ez a mozgás és minden CHF párban megfigyelhető. Megnéztem az EURCHF-et ebben az időben és 23 pip mozgás volt rajta látható. Ezt megírtam nekik és azt is, hogy se az Alaprinál se a Dukascopynál, de még az Admiralmarkets-nél (akik kicsik) sem látszik a spike. Stooq.com-on szintén nem. Viszont a neten találtam olyan bemásolt leveleket az Oanda és a Vantagefx ügyfélszolgálatától, ahol ebben az időben banki adathibára hivatkozva semmissé tették a végrehajtott tranzakciókat. Ez sem érdekelte őket és a brókerek leveleire gyakorlatilag virágnyelven azt mondták, hogy hazugságok. Arra hivatkoztak, hogy ezek a brókerek nem viszik ki a megbízásokat a piacra vagy arra, hogy adott brókerek adott bankokkal állnak kapcsolatban. És az ő bankjaiknál ez a mozgás valósan megtörtént. Nevetséges. Azt gondolják, hogy elhiszem, hogy két olyan nagy bróker mint az alpari és a dukascopy által alkalmazott bankok közül eggyel sem állnak ők kapcsolatban. Vagy az fxcm, activtrades, vanatagefx, oanda brókercégeknél közreműködött bankok közül egy sem áll kapcsolatban velük. Szánalmasan hülyék. Bár talán az Oandának nincs banki kapcsolata, mert ő MM bróker.
    Szóval aki náluk van, vagy hozzájuk akar regisztrálni az jobb ha meggondolja, vagy hozzászokik ahhoz, hogy időnként megvágják és hülyének nézik.

Üdv: Zsolt

• snowy
    válaszolt
    mac

Sziasztok,
    Tudtok segíteni?
    Kösz

Working...
X