Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Mivel ha jól látom megjelentek az aktuális f@szagyerekek is , had kérdezzem már meg, nagy hülyeséget kérdezek?
    De megkérdezem máshogy, van aki mostanság bárhol, bármilyen demót el tudott indítani?
    (Azóta 3 további bróker küldött jelszavakat, a változatosság kedvéért egyikkel sem tudtam belépni egyik platformjára sem. Két szavas, semmitmondó hibaüzenetek mindenütt. A negyedik visszaírt egy fél képernyős levelet, amiben azt taglalja, hogy szerinte egy 100k dollárt mindenképp be kéne tennem, és akkor majd az elég lesz a fedezeti és a jó isten se tudja milyen követelményeikhez. Persze demót nem adott, pedig annak a kérőjét töltöttem ki...)

Hozzászólás

• cicamica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mivel ha jól látom megjelentek az aktuális f@szagyerekek is , had kérdezzem már meg, nagy hülyeséget kérdezek?
      De megkérdezem máshogy, van aki mostanság bárhol, bármilyen demót el tudott indítani?
      (Azóta 3 további bróker küldött jelszavakat, a változatosság kedvéért egyikkel sem tudtam belépni egyik platformjára sem. Két szavas, semmitmondó hibaüzenetek mindenütt. A negyedik visszaírt egy fél képernyős levelet, amiben azt taglalja, hogy szerinte egy 100k dollárt mindenképp be kéne tennem, és akkor majd az elég lesz a fedezeti és a jó isten se tudja milyen követelményeikhez. Persze demót nem adott, pedig annak a kérőjét töltöttem ki...)
      Töksötétvagyokhozzá, de ha a HOAY indexed 35 es 42 kozott van, 1 túrós palacsintáért bármit megfejtek
      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Néhány kérdés:
        Milyen operációs rendszert használsz?
        Amelyik platform települ a gépre (ha van ilyen), ott a telepítésnél tudsz kiválasztani célmappát?

Ha windows-t használsz, és a második kérdésre a válasz igen, akkor próbálj meg másik mappát megadni a Program Files helyett.
        Ha ez nem segít, de van hozzáférésed olyan számítógéphez, amin más operációs rendszer fut, akkor meg kell próbálni arra feltelepíteni.
        Ha más oprendszeren működik, vagy ha nincs hozzáférésed olyan géphez amin ezt ki tudod próbálni, akkor tudom javasolni a VirtualBox-ot.
        Ezzel bármilyen operációs rendszert tudsz futtatni a meglévő gépeden, ablakban vagy teljes képernyőn is.
        Ez például egy Ubuntu alatt futó VirtualBox, abban pedig egy CentOS:

Click image for larger version

Name:	VB.jpg
Views:	1
Size:	78,0 KB
ID:	152674

Újabban MT4-et is csak így tudok telepíteni, mivel a host gépre nem szeretnék 64 bites Wine-t, ez meg csak arra hajlandó felmenni. VirtualBox-ba telepített eldobható OS-nek tökmindegy, de azért program telepítés előtt szoktam csinálni egy biztonsági mentést a VB lemezképről, hogy ne kelljen az egészet újratelepíteni, ha esetleg az install tönkretenne valamit.

Hozzászólás

Mivel ha jól látom megjelentek az aktuális f@szagyerekek is , had kérdezzem már meg, nagy hülyeséget kérdezek?
          A Saxobank demójával határidőztem az utóbbi 1-2 évben minden bonyodalomtól mentesen.

Hozzászólás

• Mi a hiba üzenet amit kapsz?

Hozzászólás

Ne haragudj, de nem értem!
              Ampfutures-nél nekem nem is kínálja fel a ninjatradert. Máshol mindig elnavigál szépen a ninja honlapjára, itt megkérdi, hogy hetest, vagy nyolcast szeretnék. Ha a hetest szeretném, akkor letölt egy setup.exét, ami nem hajlandó elindulni. Ha a nyolcast szeretném, akkor csak napos gyertyákat látok benne.
              Az ampfuturesnél jelenleg úgy próbálom, hogy nem vagyok regisztrálva, bejelentkezve, semmi. Rámegyek, hogy futures platform, kiad egy csomót. Mindenhol kidob egy keretet, hogy név, mail, majd egy másikat, bár itt már kell telefon és ország is. Beírom, beírtam már 10 mail címet, végtelen névvel és telefonnal több platformra. Soha nem jött semmi érdemi infó.
              A CQG az adatszolgáltató, ami a chicagoi szervertől eljuttatja a tőzsdéről az adatot a gépedre, így fognak számok megjelenni a DOM-ban és a grafikon. Régen végtelen mennyiségű demót küldtek, de mostmár asszem lelimitálták kettőre per email cím(lehet ip címet is néznek), szóval mindig újat kell gyártanod, ha végtelen demót akarsz. A multichartsot javaslom neked, mert könnyű beállítani és az AMP-nál pl. ingyenesen tudsz vele kereskedni határidős piacon.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A Saxobank demójával határidőztem az utóbbi 1-2 évben minden bonyodalomtól mentesen.
                Tedd csak nyugodtan jelen időbe, itt senki nem fog kinézni emiatt..

Hozzászólás

• Teljesség igény nélkül, ami még fent volt:
                  http://kepfeltoltes.hu/160726/mjvdc_...toltes.hu_.png
                  Win8.1, már ki van kapcsolva tűzfal, vírusirtó minden, könyvtárat változtatni tudok. Mt4, Mt5-ök, forexes webkliensek simán mennek, működnek.
                  Azt gondoltam, hogy a ninja 7 már alapból sem működőképes a 8 óta, de közben felvilágosítottak, hogy de. Így írok azoknak...
                  Bár amondó vagyok, ami már az első pillanatban ilyen "működésképtelen" azzal nem szabad foglalkozni.

Hozzászólás

Teljesség igény nélkül, ami még fent volt:
                    http://kepfeltoltes.hu/160726/mjvdc_...toltes.hu_.png
                    Win8.1, már ki van kapcsolva tűzfal, vírusirtó minden, könyvtárat változtatni tudok. Mt4, Mt5-ök, forexes webkliensek simán mennek, működnek.
                    Azt gondoltam, hogy a ninja 7 már alapból sem működőképes a 8 óta, de közben felvilágosítottak, hogy de. Így írok azoknak...
                    Bár amondó vagyok, ami már az első pillanatban ilyen "működésképtelen" azzal nem szabad foglalkozni.
                    Pedig valószínű, hogy próbálták hívni szájsza májszá-t a 10 megadott kamu telefonszámon..

Hozzászólás

• Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Tedd csak nyugodtan jelen időbe, itt senki nem fog kinézni emiatt..
                      Tenném de az utóbbi kb félévről nincs tapasztalatom sajnos.
                      OK az irónia

Hozzászólás

• Nekem szimpatikusak, nemtom jók e a költségek, adnak e garantált stopot határidősre, gyanítom hogy igen. Jó hogy van huf náluk és minden instrumentum egy számlán/platformon van, pl valódi határidős.

Hozzászólás

• Saxonál valódi határidős? Hmmmmm

Erről küldhetnél egy képernyőképet

Jut eszembe, a CHF-erősödés folyamán a saxo bánt az egyik legméltatlanabbul az ügyfeleivel. Ez persze másfél éve volt, de előjel!

Hozzászólás

• A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nekem szimpatikusak, nemtom jók e a költségek, adnak e garantált stopot határidősre, gyanítom hogy igen. Jó hogy van huf náluk és minden instrumentum egy számlán/platformon van, pl valódi határidős.
                            Az előző hozzászólásodhoz is a másik topikban:
                            Azért jó a tőzsde mert 1K buy/1K sell, a derivatíva csak 0 végösszegű lehet.
                            Gondolom az OTC-n is - tudom, hogy többféle működésű bróker van - 0 végösszegű a derivatív piac mert óriási piac és másképp valóban piramisjáték.
                            A tőzsdén pont a fentiek miatt nem lehet garantált stop mert egy pozíció zárása ellenoldal nélkül lehetetlen.
                            Pl egy vételt eladással zárhatok és ha nincs vevő az adott áron a könyvben nincs üzlet.

Hozzászólás

• Sziasztok

Valaki dolgozik ennek a cégnek esetleg? http://www.codesidetrading.com/
                              "Teljesítménytől függően lehetőség van funding partnereinken keresztül saját tőke befektetése nélkül, kockázati tőkén kereskedni és a megtermelt profitből részesedni."
                              Ez a cég honlapján olvasható ,csak ezért kérdezem.

Pozitív és negatív tapasztalatok is érdekelnek, szóval nem csak a rózsaszín meséket várom !

Hozzászólás

• Big Money eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok

Valaki dolgozik ennek a cégnek esetleg? http://www.codesidetrading.com/
                                "Teljesítménytől függően lehetőség van funding partnereinken keresztül saját tőke befektetése nélkül, kockázati tőkén kereskedni és a megtermelt profitből részesedni."
                                Ez a cég honlapján olvasható ,csak ezért kérdezem.

Pozitív és negatív tapasztalatok is érdekelnek, szóval nem csak a rózsaszín meséket várom !
                                Ez nem cég Összejárunk kereskedni profi helyen. Egyelőre ennyi Gyere, nézd meg, ha van kedved. A funding lehetőség meg topstep, és hozzájuk hasonló cégek, amelyekhez tudnak adni a srácok jó setupot, tapasztalatot. Meg kedvezményt. De a nagy dobás a prop shop lesz, ha sikerul.

Hozzászólás

Working...
                                X