Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nufy
    válaszolt
    Dukascopy azt nem ismerem, nem hallottam róla, de én az AM-en keresztül forexezem, és csak dicsérni tudom. Eddigiek közül ez a legolcsóbb.

Szólj hozzá::

• tozsdeelemzes.hu
    válaszolt
    Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én az AdmiralMarkets-et ajánlom neked.
    Köszi az ajánlást, ismerem azt a brókercéget is. Mi szól mellette? A spreadek úgy látom nagyobbak, mint a Dukascopynál.

• Nufy
    válaszolt
    Sapka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Csak forexhez, daytradhez (napi kb. 20 pozíciónyitás pozícióépítéssel együtt) keresek megfelelő brókercéget. 1000USD-vel fogok kezdeni, ha megy, akkor néhány hónap múlva teszek még be néhány ezer dollárt. Mind a 30devizapárral szeretnék kereskedni, nem csak EURUSD-vel.

Alpari vagy a Dukascopy lenne ebben az esetben a megbízhatóbb és a költséghatékonyabb? Dukascopy esetében a demószámlán lévő spread-ek megfelelnek az éles számla spread-jeivel? Alparinál tudom, hogy különböznek. Dukascopynál viszont jutalék is van, a spreadek viszont alacsonyabbak.

Sidius, Te mit ajánlanál? Tudom, hogy van tapasztalatod mindkét céggel.

Előre is köszönöm a választ!
    Én az AdmiralMarkets-et ajánlom neked.

• tozsdeelemzes.hu
    válaszolt
    alpari vagy dukascopy?

Sziasztok!

Csak forexhez, daytradhez (napi kb. 20 pozíciónyitás pozícióépítéssel együtt) keresek megfelelő brókercéget. 1000USD-vel fogok kezdeni, ha megy, akkor néhány hónap múlva teszek még be néhány ezer dollárt. Mind a 30devizapárral szeretnék kereskedni, nem csak EURUSD-vel.

Alpari vagy a Dukascopy lenne ebben az esetben a megbízhatóbb és a költséghatékonyabb? Dukascopy esetében a demószámlán lévő spread-ek megfelelnek az éles számla spread-jeivel? Alparinál tudom, hogy különböznek. Dukascopynál viszont jutalék is van, a spreadek viszont alacsonyabbak.

Sidius, Te mit ajánlanál? Tudom, hogy van tapasztalatod mindkét céggel.

Előre is köszönöm a választ!

• delsky
    válaszolt
    Sziasztok!

Mit lehet tudni a Hungária Értékpapír Zrt-ről? Van valakinek + v - tapasztalata velük kapcsolatban?
    Köszönet a válaszokért!

• Nufy
    válaszolt
    frankieboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Új tag vagyok itt, és pár kérdésem lenne a plusz500-zal kapcsolatban. Aki már régóta használja élesben, és a kifizetések is jönnek rendben olyan emberrel szeretnék értekezni. Én egy ideje már próbálom a demójukat, és ez nekem bejött mert egyszerű. De élesben már a saját pénzemmel kereskedem, ezért is kéne biztos infó.
    Én már használtam, nem volt gond a ki és befizetéssel sem, de ha lehet inkább az admiralmarkets-et ajánlanám. A Plus500 nagyon drága. Amit a bónuszon nyersz azt pár kereskedés után ki is dobhatod az ablakon.

• frankieboy
    válaszolt
    Sziasztok!
    Új tag vagyok itt, és pár kérdésem lenne a plusz500-zal kapcsolatban. Aki már régóta használja élesben, és a kifizetések is jönnek rendben olyan emberrel szeretnék értekezni. Én egy ideje már próbálom a demójukat, és ez nekem bejött mert egyszerű. De élesben már a saját pénzemmel kereskedem, ezért is kéne biztos infó.

• sidius
    válaszolt
    GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hol tudok rákeresni egy cégre, hogy az legálisan ellenőrzött, bejegyzett stb ?
    Milyen cégre?

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Hol tudok rákeresni egy cégre, hogy az legálisan ellenőrzött, bejegyzett stb ?

• Nufy
    válaszolt
    hdcsaba87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok online bróker véget keresek.
    Eddig az FXpro és a kbcequitas a legszinpatikusabb.
    A kbc-vel az a problémám, hogy kedvező jutalékok mellett csak a bét részvényeire lehet befekteteni. (Mostanában csak bukik az összes, ezért nem tudom, hogy mikor lenne jó befektetni magyar részvényekbe).

Esetleg tudnátok ajánlani másik magyar és akár külföldi broker céget amivel érdemes lenne kisebb összeggel regisztrálni?
    papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia! Rossz az infod , mert Alpari es Plusz500 is rendelkezik magyar kapcsolattartoval. Egy kicsit jobban figyelj a forumon
    Plus500-on is és az alparin is beszéltem telefonon egy magyar kapcsolattartóval, de az alparin semmit se segített a regisztrációban. Én arra gondoltam, hogy-ha írok nekik, akkor egyszerűen egy angol választ kapok levelemre, nem pedig magyarul kapom, de igazad van tényleg kapcsolattartónak lehet mondani, igaz ő főként abba győzködött, hogy regisztráljak, és töltsek fel pénzt. inkább marketingesnek nevezném őt.

• papa
    válaszolt
    Szia! Rossz az infod , mert Alpari es Plusz500 is rendelkezik magyar kapcsolattartoval. Egy kicsit jobban figyelj a forumon

• Nufy
    válaszolt
    hdcsaba87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kbc-vel az a problémám, hogy kedvező jutalékok mellett csak a bét részvényeire lehet befekteteni. (Mostanában csak bukik az összes, ezért nem tudom, hogy mikor lenne jó befektetni magyar részvényekbe).

Esetleg tudnátok ajánlani másik magyar és akár külföldi broker céget amivel érdemes lenne kisebb összeggel regisztrálni?
    Hali!

Nekem három brókercéggel van pozitív és negatív tapasztalatom.
    1. Alpari Nem ajánlom. Ugyan sokan dicsérik, de sajnos nincs magyar kapcsolattartójuk, mire jóváhagyták a regisztrációm 2 hét telt el pedig mindent elküldtem ami kellett. Leveleimre olyan 1-2 naponta válaszoltak. Illetve főként Forex kereskedésre van kialakítva, de olcsó. (Nem volt ki és beutalásom mert inkább másikon regisztráltam)
    2. Plus500 Egy fokkal jobb. Ugyan itt sincs magyar kapcsolattartó, de a kezelőfelülete pofon egyszerű, feltöltésért elég sok bónusz jár, sokmindennel tudsz kereskedni. Van webes kereskedési lehetőség, amin pl telefonnal tudsz kereskedni (grafikonokat nem nyitja meg) Illetve van egyszerű telepíthető platformja is. Hátránya, hogy drága. Hibátlanul működik a ki és befizetés, már próbáltam.
    3. AdmiralMarkets Jelenleg ez az idáig talált brókercégek közül az ami nekem a legjobban bevált. OLCSÓ! Sokféle számlatípus közül lehet választani. Magyar kapcsolattartója van! OTP-s számlájukra utalod a pénzed ami elég nagy pozitívum, hogy nem külföldre. Tökéletesen működik a ki és befizetés, csak ajánlani tudom. Igaz itt nem ad bónuszokat, de legalább olcsó, hibátlanul működik az androidos és az MT4-es platformjuk is. 1,5 nap alatt megvolt a regisztrációm pénzátutalással együtt, és már kereskedhettem is.

Az FXpro-val nincs tapasztalatom, de én úgy tudom, hogy elég megbízható cég, de ott a minimum letét 1000$. Ha most ismerkedsz a tőzsdével, akkor neked a Plus500-at ajánlom, de ha már van tapasztalatod akkor mindenképp az AdmiralMarkets!
    Néz körül mind a három oldalon, és dönt kedved szerint.
    Sok sikert hozzá!

• hdcsaba87
    válaszolt

• willow
    válaszolt
    sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy nem is 1-2 évvel. Ugyanis már elég régen devizáznak. Ha jól emlékszem akkor volt is egy platformjuk amit talán Budatradernek hívtak (no a névben nem vagyok biztos), de tulajdonképpen ugyanaz a platform volt mint a Saxobank Saxotradere. No ezen lehetett devizázni. Talán 500000 volt a beugró számla, de persze ehhez nem járt mini vagy microlot. Szóval az öngyilkosjelölteknek ideális terep is volt!
    Én kábé 10 évvel ezelőtt voltam a Budacash-nél, de nem emlékszem, hogy akkor ott lett volna deviza.

• sidius
    válaszolt
    willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocs, egy-két évvel lemaradtam, és ennek most nem néztem tisztességesen utána. A lustaság fél erény, ahogy a mondás is tartja.
    Lehet, hogy nem is 1-2 évvel. Ugyanis már elég régen devizáznak. Ha jól emlékszem akkor volt is egy platformjuk amit talán Budatradernek hívtak (no a névben nem vagyok biztos), de tulajdonképpen ugyanaz a platform volt mint a Saxobank Saxotradere. No ezen lehetett devizázni. Talán 500000 volt a beugró számla, de persze ehhez nem járt mini vagy microlot. Szóval az öngyilkosjelölteknek ideális terep is volt!

Working...
X