Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ja, és nem én vagyok a főnök!

De én dumálok a legtöbbet
    HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Saxonál valódi határidős? Hmmmmm

Erről küldhetnél egy képernyőképet

Jut eszembe, a CHF-erősödés folyamán a saxo bánt az egyik legméltatlanabbul az ügyfeleivel. Ez persze másfél éve volt, de előjel!
      Saxonál nem csak future hanem valós részvények is vannak a tőzsdei kereskedésben. Szóval tőzsdén és OTC-n is ott vannak. Kötvénypiacon is.
      Kukkants az oldalukra. Minek erről fotó?
      A CHF-ügy fx volt, sztem is elég ronda.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Saxonál nem csak future hanem valós részvények is vannak a tőzsdei kereskedésben. Szóval tőzsdén és OTC-n is ott vannak. Kötvénypiacon is.
        Kukkants az oldalukra. Minek erről fotó?
        A CHF-ügy fx volt, sztem is elég ronda.
        Van DOM?
        HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Nem tudom.
          saxo.com

Hozzászólás

• Köszönöm a választ David !

Nem lakom Budapesten,de olvastam, hogy van lehetőség arra is hogy otthonról csinálja az ember. Van valami tagdíj? vagy egyszeri regisztrációs díj vagy bármi amit fizetni kell érte?

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Jut eszembe, a CHF-erősödés folyamán a saxo bánt az egyik legméltatlanabbul az ügyfeleivel. Ez persze másfél éve volt, de előjel!
              Kiküldhetnek a valódi fx re is ha akarnak, mm és nem mm hibridek.
              Úgy emlékszem a saját ügyfeleinek elengedte a negatív egyenlegeket, az intézményinek (pl equilor) nem.
              Utólag korrigálta a megbízás teljesülést a piacihoz asszem, hibásan azt jelezte először az ügyfeleknek hogy zárult a pozi, mert mmként megteheti hogy ad likviditást, de lényeg hogy végeredményben ugyanoda lyukadtak ki az ügyfelek mintha más brókernél lettek volna, ugyan akkora mínusz.
              A valós piacon nem volt likviditás csak akik időben tudták zárni a chf pozijukat, a többieknek giga nagy csúszás.
              Egyesek szerint az lett volna a korrekt ha ad likviditást mmként és zárja a pozikat és később nem vonja vissza ezt.

Garantált stop nem azt jelenti hogy mindenképp lesz likviditás hanem az egy biztosításféle.
              Megszabják hogy max mekkorát csúszhatsz/veszthetsz és ott már garantált hogy annál többet nem hajtanak be még akkor se ha csődbe megy az instrumentum vagy 80% ot esik, ha nem sikerül teljesíteni ott a pozid mert nincs forgalom akkor is csak akkora összeget hajthatnak be ami eléri a garantált stopot, asszem. Ezért szuper dolog ez.

Többre becsülöm a garantált stopot(!!!), mint a sima negatív egyenleg mentes brókerszámlát, mert egyik napról a másikra megváltoztathatják a tc ben hogy mától van negatív egyenleg én meg nem fogok tudni róla hacsak nem értesítenek telefonon, de az nem kötelességük gondolom.

Hozzászólás

• Big Money eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Köszönöm a választ David !

Nem lakom Budapesten,de olvastam, hogy van lehetőség arra is hogy otthonról csinálja az ember. Van valami tagdíj? vagy egyszeri regisztrációs díj vagy bármi amit fizetni kell érte?
                Első 3 hónap ingyenes. Utána 100$/holdnap.

Egyelőre a magunk szórakoztatására csináljuk helyben. A távoli lehetőséget megbeszélhetjük, ha egyszer bejössz, a Főnök tuti nyitott rá

Az árban van amúgy CQG-adatszolgáltatás is jellemzően CME-re, NYSE-re.

Hozzászólás

• cicamica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Teljesség igény nélkül, ami még fent volt:
                  http://kepfeltoltes.hu/160726/mjvdc_...toltes.hu_.png
                  Win8.1, már ki van kapcsolva tűzfal, vírusirtó minden, könyvtárat változtatni tudok. Mt4, Mt5-ök, forexes webkliensek simán mennek, működnek.
                  Azt gondoltam, hogy a ninja 7 már alapból sem működőképes a 8 óta, de közben felvilágosítottak, hogy de. Így írok azoknak...
                  Bár amondó vagyok, ami már az első pillanatban ilyen "működésképtelen" azzal nem szabad foglalkozni.
                  Ha semmi se menne, az Exante egy próbát megér.
                  Egy SMS-azonosításért (nincs bónusz kb 2 hétig nyomhatod,
                  ha nem zavar hogy cserébe emailen is! zaklatni fognak a 10 ezer eurós minél hamarabbi Máltai kezdésért.
                  Mindenféle piacok vannak egy nem is olyan rossz platformon. (amikor néztem, volt benne egy béna villa...de legalább volt!)
                  Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Es akkor melyik brokerceget is valasszam?

Hozzászólás

• Almostakbal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Es akkor melyik brokerceget is valasszam?
                      Interactive Brokers
                      Forex-et nézve nincs a TOP brókerek között, de egy biztos, a pénzed teljesen biztonságban van, és itt a legkevesebb az esélyed, hogy belenyúlnak a chartba. (ami mellesleg megjegyzem, hogy csak a Forex piacon beszélhetünk ilyen dolgokról...)

De gondolom erre is majd fog valaki ellenvéleményt mondani.

Hozzászólás

• Almostakbal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Es akkor melyik brokerceget is valasszam?
                        2016.07.27-én én ezekre gondolnék:

Forex: Oanda, LMAX, Dukascopy.
                        Futures: AMP, NinjaTraderBrokerage, InteractiveBrokers

Például.

De csak ha már vennél ki pénzeket. Ha esetleg még nem vagy profitos, addig szerintem ötödrangú a brókercég.

Hozzászólás

• Koszonom
                          AMP tapasztalatok erdekelnenek akinek van.
                          Es megegyszer koszonom

Hozzászólás

• demo MT4

Sziasztok,

Tudtok olyan forex céget, ahol a demo korlátlan ideig él és MT4 elérhető?

Hozzászólás

• brzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok,

Tudtok olyan forex céget, ahol a demo korlátlan ideig él és MT4 elérhető?
                              Persze
                              Admiral Markets

Hozzászólás

• köszi, megnézem

Hozzászólás

Working...
                                X