Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• willow
    válaszolt
    Bocs, egy-két évvel lemaradtam, és ennek most nem néztem tisztességesen utána. A lustaság fél erény, ahogy a mondás is tartja.

Szólj hozzá::

• sidius
    válaszolt
    willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jól tudom a Budacash-nél nincs devizakereskedelem, csak részvények vannak.

Hogyne lenne.

http://www.budacash.hu/befektetesi-s...evizaugyletek/

• willow
    válaszolt
    Ha jól tudom a Budacash-nél nincs devizakereskedelem, csak részvények vannak.

• sidius
    válaszolt
    animatrix11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Főleg devizával kereskedem, jól megy, viszont jobb lenne inkább mgyar cégnél lenni ezért kérdeztem milyen a budacash
    Nyilván ha fontos számodra, hogy magyar legyen, meg legyen itt egy arc akit láthatsz, jó lehet a Budacash, főleg a Plus500-hoz képest. A magyar cégek költségei drágábbak mint egy külföldi brókernek (ez a spreadban fog megnyilvánulni), de elképzelhető, hogy van náluk számlavezetés is. Egyszóval nem hiszem, hogy annyira rossz cég lenne magyar viszonylatban. Persze azt tudnod kell, hogy az OTC piacos devizakereskedésre valószínűleg nem vonatkozik a befektetővédelem (mint pl a BÉT-re), ezért ebből a szempontból nem leszel biztonságba, hiába magyar a cég. De azért ennek pontosan nézz utána, de én úgy tudom, hogy a BEVA a devizatőzsdére nem vonatkozik.

• animatrix11
    válaszolt
    sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    animatrix11!

Nem igazán értem, hogy mit is írtá Mire használod a Plus500-at és mire kell a Budacash? Magyar tőzsde? Külföldi? Deviza? Vagy mire?
    Főleg devizával kereskedem, jól megy, viszont jobb lenne inkább mgyar cégnél lenni ezért kérdeztem milyen a budacash

• sidius
    válaszolt
    animatrix11!

Nem igazán értem, hogy mit is írtá Mire használod a Plus500-at és mire kell a Budacash? Magyar tőzsde? Külföldi? Deviza? Vagy mire?

• animatrix11
    válaszolt
    Melyik brokicéget?

Sziasztok

A fórum elején sok rosszat olvastam a Buda-cash brokicégről, mi most vele a helyzet? állitolag most van olyan olcsó mint a pl equitas én a plus 500-nál vagyok, teljsen meg vagyok elégedve vele, de regeltem a chartok.hu-ra onnan küldenek tőzsdei tippeket aminek nagy része (kb 80-90%ban) be is jön, elő is fiettem rá, csak a kapcsolattartóm mondta ha akarok velük dolgozni akkor regeljek be náluk..., most pár ismerősömet érdekli a tőzsde és ezt a céget ajánlottam nekik, és a chartok miatt lehet, hogy én is átmennék

• willow
    válaszolt
    Máté eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv, a tadawulnál ha nyitok egy euró alapú számlát, akkor oda utalhatok forintot, amit átváltanak az aktuális árfolyamon, vagy deviza számláról kell utalnom?
    Szerintem az ügyfélszolgálat tud erre választ adni.

• Máté
    válaszolt
    Üdv, a tadawulnál ha nyitok egy euró alapú számlát, akkor oda utalhatok forintot, amit átváltanak az aktuális árfolyamon, vagy deviza számláról kell utalnom?

• Toto85
    válaszolt
    Köszönöm Szilárd!
    Igazából az érdekelne próbálta-e már valaki a www.ceforex.eu szignálszolgáltatót. Ha valakinek van tapasztalata kérem ossza meg velem.

• Szilard
    válaszolt
    Toto85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Sajnos nem találtam témát a szignálszolgáltatókról, ezért itt teszem fel a kérdésemet: próbálta már valaki?
    Egy másik fórumon, a forex.profikezdo.hu-n van ennek külön topikja.
    Egyébként én a ZuluTrade-t két hónapig demo-ban nyomtam, de még nem éreztem rá, hogy élesre váltsam.

Szilárd

• Toto85
    válaszolt
    Sziasztok!

Sajnos nem találtam témát a szignálszolgáltatókról, ezért itt teszem fel a kérdésemet: próbálta már valaki?

• sidius
    válaszolt
    totka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm Sidius!

Én ilyen "apróságokra" nam is figyeltem. Lehet, hogy a bróker cég egész mentalitására jellemző a pontatlanság? A visszautalásnál, vagy a grafikonon biztosan nem jönne jól.
    Szívesen.

Természetesen ez nem jelenti azt, hogy egy tökéletesen megszerkesztett weblap mögött esetleg nem lapulhat egy rossz bróker, de ha már a weblapra sem fordít figyelmet a cég, az nem túl jó cégér. Azért fordítson erre is figyelmet és legyen igényes.

• totka
    válaszolt
    Köszönöm Sidius!

Én ilyen "apróságokra" nam is figyeltem. Lehet, hogy a bróker cég egész mentalitására jellemző a pontatlanság? A visszautalásnál, vagy a grafikonon biztosan nem jönne jól.

• sidius
    válaszolt
    totka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Senki nem hallott az Instaforexről?
    A céget magát nem ismerem. Viszont ahogy a weblapjukra néztem az mindjárt feltűnt, hogy ha magyarra állítom (mert ugye van rá lehetőség), akkor a leírások hemzsegnek a helyesírási hibáktól (pl "Azt javasoljuk, hogy válljon a kereskedok kozosségének tagjává az InstaForexnél. Kezdj kereskedni most!" = egyszer magáz, egyszer tegez vagy ilyenek, hogy "jó minoségu ingóságokhoz olyan híres vállalatoktól mint..." = Miért? Árverés lesz? vagy részben angolul, részben magyarul van az oldal tehát nincs teljes fordítás, vagy "válljon" = váljon). Vagyis a legkisebb figyelmet sem fordították az igényes lefordítására az oldalnak, hanem belöknek egy gépi fordítást abból is az igénytelenebb formátumút. Ergo nem különösebben érdeklik az adott országbeli ügyfelek. Akkor minek csinál magyar fordítást?
    Akárhogy fényezi magát egy cég ( ugyebár el kell adnia magát) ha ilyen apróságokra nem ad, akkor mit csinál ha nagyobb problémák vannak? Ez kb olyan mintha behozna egy angol autógyártó egy autót Magyarországra ami szép és csili-vili, meg jó a reklámja aztán közben véletlenül jobb kormányos. Te megvennél egy olyan kocsit aminél tesznek rá, hogy a te hazádban melyik oldalon közlekednek és neked kényelmes e a jobb oldalról vezetni? Én biztos, hogy nem!

Working...
X