Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• flyati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    Ezekröl mi a véleményetek ?
    Ilyen jő tradereket még nem láttam .

http://accentforex.com/investments/pamm-rating/
    A pödröttbajszoscsávó:

https://my.accentforex.com/pammDetai...5982?setLng=en

http://www.myfxbook.com/members/Jordan01/305982/1785698

A két százalékgörbe számítása között van ám differencia.
    A myfxbook szerinti 9503% a promótáltnál még 20x jobb!!!

bár úgy tűnik az elmúlt 2 hónapban többször (és sokkal többet) depositolt mint trédelt

A regulációs kérdésre inkább nem térnék ki, mert nincs mire ....
    Good luck!
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Kis segitsegre lenne szükségem. Eléggé hiányos a brokerekkel kapcsolatos tudásom. Kb 4 éve tözsdézek elég kis pénzzel, csak az etorot használtam, saját kereskedésre és másolásra is.
      Viszont lassan kezdem meglélegelni, és lehet lassan komolyabb összeggel szeretnék piacra lépni, etoron viszont nincs mt4-es lehetőség rajta igy átmennék vhova máshova.
      Etoroval egyébként megvoltam elégedve. Időben, pontosan jöttek az utalások.
      Sok mindent olvasgatok brókerekkel kapcsolatban? Tényleg van ilyen, hogy egy esetlegesen nagyobb összeget a bróker nem utal ki? Vagy milyen átverésekre kell számitani? És olyanok is vannak hogy a stopjaimat direkt kiüti a broker?

Hozzászólás

• rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kis segitsegre lenne szükségem. Eléggé hiányos a brokerekkel kapcsolatos tudásom. Kb 4 éve tözsdézek elég kis pénzzel, csak az etorot használtam, saját kereskedésre és másolásra is.
        Viszont lassan kezdem meglélegelni, és lehet lassan komolyabb összeggel szeretnék piacra lépni, etoron viszont nincs mt4-es lehetőség rajta igy átmennék vhova máshova.
        Etoroval egyébként megvoltam elégedve. Időben, pontosan jöttek az utalások.
        Sok mindent olvasgatok brókerekkel kapcsolatban? Tényleg van ilyen, hogy egy esetlegesen nagyobb összeget a bróker nem utal ki? Vagy milyen átverésekre kell számitani? És olyanok is vannak hogy a stopjaimat direkt kiüti a broker?
        etoronak van ciprusi és brit (FCA regulated) ága. Melyiken kereskedsz?

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          etoronak van ciprusi és brit (FCA regulated) ága. Melyiken kereskedsz?

hát most jót kérdeztél.

Nem tudom, etoro.com
          egyébként miért? nem mindegy?

Hozzászólás

• rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            hát most jót kérdeztél.

Nem tudom, etoro.com
            egyébként miért? nem mindegy?
            Nagyon nem!
            Az FCA brit felügyelet biztonságos. A ciprusi nem. Amúgy Cipruson most maximálták a tőkeáttételt: 1:50

Hozzászólás

• [ATTACH]9544
              Megjött a gáz!!

Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Sziasztok!
                Az IB-nél nyitnék számlát de előtte....:
                Részvénykereskedés demózásához keresek olyan brókert, akinél IGAZI adatok szerepelnek a chart-on ( persze nem gond ha késleltetett) és a használatához nem szükséges éles számlát nyitni.
                Tehát régimódi részvénykereskedés érdekel ( semmi származtatott termék, pink,tőzsdén kívüli huncutság) főleg USA, de egyéb nagyobb piacokon is pl. Kína .
                Tudtok adni tippet?

Hozzászólás

• a részvény árfolyamok jellemzően elérhetők brókercég nélkül is (google finance, yahoo finance, finviz.com). Egyiken másikon lehet részvény porfoliót szumulálni.
                  Ha rendes bróker demo kell, szóba jöhet think or swim is, de az bonyolultabb felület, és úgysem tudsz számlát nyitni náluk.

Hozzászólás

• smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    a részvény árfolyamok jellemzően elérhetők brókercég nélkül is (google finance, yahoo finance, finviz.com). Egyiken másikon lehet részvény porfoliót szumulálni.
                    Ha rendes bróker demo kell, szóba jöhet think or swim is, de az bonyolultabb felület, és úgysem tudsz számlát nyitni náluk.
                    A TOS Demo számla egy az egyben kezelhető úgy, mint egy éles számla, ugyanis a 20 perces időkésésen kívül MINDENBEN megegyezik az éles számla körülményeivel. (én 1 évig teszteltem a TOS-on, mielőtt rámentem az IB-re).

Szóval az ötlet jó, én is a ThinkOrSwim platformját ajánlom. Nem könnyű megtanulni, de 1-2 hét alatt simán magadévá tudod tenni, és utána a platformmal a lehetőségek száma korlátlan. (plusz, ha kanadai típusú számlát nyitsz, akkor még lejárni sem fog soha az Account-od! )

Hozzászólás

• recefyce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok!
                      Az IB-nél nyitnék számlát de előtte....:
                      Részvénykereskedés demózásához keresek olyan brókert, akinél IGAZI adatok szerepelnek a chart-on ( persze nem gond ha késleltetett) és a használatához nem szükséges éles számlát nyitni.
                      Tehát régimódi részvénykereskedés érdekel ( semmi származtatott termék, pink,tőzsdén kívüli huncutság) főleg USA, de egyéb nagyobb piacokon is pl. Kína .
                      Tudtok adni tippet?
                      ez real time, nagyon használható, le sem kell tölteni, de chrome-on nem megy, mozillán igen

http://www.freestockcharts.com/platform/v1

Hozzászólás

• Köszönöm Nektek !
                        Sokat segítettetek.

Hozzászólás

• https://www.investing.com/charts/stocks-charts

Hozzászólás

• Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A TOS Demo számla egy az egyben kezelhető úgy, mint egy éles számla, ugyanis a 20 perces időkésésen kívül MINDENBEN megegyezik az éles számla körülményeivel. (én 1 évig teszteltem a TOS-on, mielőtt rámentem az IB-re).

Szóval az ötlet jó, én is a ThinkOrSwim platformját ajánlom. Nem könnyű megtanulni, de 1-2 hét alatt simán magadévá tudod tenni, és utána a platformmal a lehetőségek száma korlátlan. (plusz, ha kanadai típusú számlát nyitsz, akkor még lejárni sem fog soha az Account-od! )
                            A TOM-nél amerikai részvénykereskedésnél napon túli poziknál van tőkeáttétel?

Hozzászólás

• régebben próbáltam regisztráln demora, de hungary nem volt és nem engedett tovább.

Hozzászólás

• horvatha eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                régebben próbáltam regisztráln demora, de hungary nem volt és nem engedett tovább.
                                Andris!
                                Te vagy az??

Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Working...
                                X