Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    VAZZZZEEEEEEE. Ezek a Kass Zoliék bizony!

De kemény!
    Szerintem ők csak oktatnak. Honlapjukon is csak mentorálásról van szó.

"Kass Zoltán és Soós Róbert hivatásos trader-ként, ma már a napi aktuális piaci mozgásokból élnek, a szakma nehézségein és tipikus buktatóin keresztül mentek."

Azért az jó lenne, ha valami eredményt,számlatörténetet is mutatnának.

Hozzászólás

• Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szerintem ők csak oktatnak. Honlapjukon is csak mentorálásról van szó.

"Kass Zoltán és Soós Róbert hivatásos trader-ként, ma már a napi aktuális piaci mozgásokból élnek, a szakma nehézségein és tipikus buktatóin keresztül mentek."

Azért az jó lenne, ha valami eredményt,számlatörténetet is mutatnának.
      Azt csodálom, hogy a Profitosok nincsenek rajta, pedig ment a függő ügynöki tevékenység keményen.

Hozzászólás

• holmes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem volt egy szimpatikus figura..

https://www.youtube.com/watch?v=InFwxSH3GjE
        Ki ad pénzt egy ilyen mozgóátlagosnak ?

Hozzászólás

• Szerintem Kass Zoltán videója jó!!!! Azért fikázni mert csinált lehet mást is kár!!!!!!!
          HunTraders.co.uk/invite/anonymousfx - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• eur/huf keresztre van e még pozitív vagy 0-ás swap? (nyílván short)
            nem meggazdagodni akarok belőle, csak ha tartani kell 2 hónapot, ne zabálja már fel a számlát... olyan broki kellene ahol van magyar support.

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              eur/huf keresztre van e még pozitív vagy 0-ás swap? (nyílván short)
              nem meggazdagodni akarok belőle, csak ha tartani kell 2 hónapot, ne zabálja már fel a számlát... olyan broki kellene ahol van magyar support.
              Tickmill és már Fca val rendelkezik.
              Sajnos már az Activtrades is negativ kamatot számol shortra is

Hozzászólás

• HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Melyik megbízható brókert válasszam $10000 tőkével, ha hosszútávon (több hónapos tartás) szeretnék részvénnyel kereskedni és nem akarok napi szinten kattintgatni?

Hozzászólás

• yesname eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Melyik megbízható brókert válasszam $10000 tőkével, ha hosszútávon (több hónapos tartás) szeretnék részvénnyel kereskedni és nem akarok napi szinten kattintgatni?
                    Szia!

Mivel a brókerkockázat felelősségét nem szeretném átvállalni tőled :-), konkrét cégnevet nem mondok, de néhány szemponttal szeretném segíteni a választásodat:

1, 10e dollár tőkeáttétel nélküli kereskedéshez nem tekinthető soknak (pl. 12 db Amazon vagy Google jön ki belőle) Ergó olyan brókercéget érdemes választani, ahol nincs vagy kicsi a minimum díj, hogy legalább az elvi esély meglegyen arra, hogy gazdaságosan kisebb tételekkel kereskedj vagy portfóliót építs.
                    2, Ha magyar céget választasz a kereskedésed TBSZ számlán végezheted. Ha sikeres vagy ez 15 százalék adóelőnyt jelent a külföldi brókereknél realizált nyereséghez képest.
                    3, Számos bróker (jellemzően nem a ciprusiak) rendelkezik a hazai BEVA védelemhez hasonló tőkegaranciával. Számomra a brókerválasztásnál ez fontos szempont volt.
                    4. Ha idegen nyelvi környezetben nem mozogsz otthonosan praktikus olyan céget választani, amelynek van magyar nyelvű kontaktja/platformja.

Sok sikert! Bár meg kell jegyezzem, hogy 9. éve tartó bikapiacon nem vagyok benne biztos, hogy a nagyobb potenciál felfelé van.

Hozzászólás

• yesname eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Melyik megbízható brókert válasszam $10000 tőkével, ha hosszútávon (több hónapos tartás) szeretnék részvénnyel kereskedni és nem akarok napi szinten kattintgatni?
                      Milyen részvényekre gondoltál, EU, USA, Ázsia?
                      Valós ("fizikai") részvényekkel vagy tőkeáttétellel kereskednél?

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Milyen részvényekre gondoltál, EU, USA, Ázsia?
                        Valós ("fizikai") részvényekkel vagy tőkeáttétellel kereskednél?

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
                        USA és mind a fizikai, mind a tőkeáttételes szóba jöhet. Utóbbival magasabb lenne a hozam természetesen. (Persze a veszteség is...)
                        Most az IB demót nézem, de ez elég ijesztő, nagyon komoly felület. Ide vérprofi brókernek kell lenni. Mindent lehet.

Hozzászólás

• AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szia!

Mivel a brókerkockázat felelősségét nem szeretném átvállalni tőled :-), konkrét cégnevet nem mondok, de néhány szemponttal szeretném segíteni a választásodat:

1, 10e dollár tőkeáttétel nélküli kereskedéshez nem tekinthető soknak (pl. 12 db Amazon vagy Google jön ki belőle) Ergó olyan brókercéget érdemes választani, ahol nincs vagy kicsi a minimum díj, hogy legalább az elvi esély meglegyen arra, hogy gazdaságosan kisebb tételekkel kereskedj vagy portfóliót építs.
                          2, Ha magyar céget választasz a kereskedésed TBSZ számlán végezheted. Ha sikeres vagy ez 15 százalék adóelőnyt jelent a külföldi brókereknél realizált nyereséghez képest.
                          3, Számos bróker (jellemzően nem a ciprusiak) rendelkezik a hazai BEVA védelemhez hasonló tőkegaranciával. Számomra a brókerválasztásnál ez fontos szempont volt.
                          4. Ha idegen nyelvi környezetben nem mozogsz otthonosan praktikus olyan céget választani, amelynek van magyar nyelvű kontaktja/platformja.

Sok sikert! Bár meg kell jegyezzem, hogy 9. éve tartó bikapiacon nem vagyok benne biztos, hogy a nagyobb potenciál felfelé van.
                          Köszi. Ha más nem privátban adhatsz cégneveket.
                          Egyébként a 10e dollár fizikai részvénnyel is elég sok. Legalább is abban a részvényben, ami érdekel és elég valószínű, hogy legalább a duplája lesz elkövetkező 8-10 hónapban az értéke (de valószínűbb a többszörös).
                          Persze ilyesmit már sokan tudtak stb. A kockázat mindig ott van.

Hozzászólás

• Én már tényleg tanácstalan vagyok.
                            Admiralmarketset szerettem régen, de drága a swapja forintra.
                            Xm jobb, meg rogyásig van bónusszal, meg ingyen 30$, ellenben olvasom h nem akar fizetni..
                            Fxpro-ról nemtudom hogy áll e még, vagy swapilag milyen, de az volt még nagyobb megbízható cég.
                            Külföldi vagy épp ismeretlen cégek nem érdekelnek, mert van millió+1 noname, illetve vannak híresek is, csak épp magyar support nélkül.

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én már tényleg tanácstalan vagyok.
                              Admiralmarketset szerettem régen, de drága a swapja forintra.
                              Xm jobb, meg rogyásig van bónusszal, meg ingyen 30$, ellenben olvasom h nem akar fizetni..
                              Fxpro-ról nemtudom hogy áll e még, vagy swapilag milyen, de az volt még nagyobb megbízható cég.
                              Külföldi vagy épp ismeretlen cégek nem érdekelnek, mert van millió+1 noname, illetve vannak híresek is, csak épp magyar support nélkül.
                              Szia!

Nem ajánlás, csak tájékozódás és viszonyítási pontként:

A Saxobank esetében az EURHUF short irányt háromféleképpen kereskedheted le 2 hónapos időtávval:

1. Spot short. napi roll over cc -0,006 Huf, azaz 2 hónapra 0,36 HUF. Spread: cc. 0,27 HUF (Össz: 0,63HUF)

http://sg.saxomarkets.com/prices/for...-next-rollover

2. Forward short @április27. swap költség 0,15 HUF, spread: 0,3HUF (Össz:0,45 HUF)

3. Opció, mondjuk long put. Prémium 2,95 HUF költség. (de nincs upside risk)

Hozzászólás

• Anglián belüli bróker érdekelne, akivel érdemes foglalkozni. Nézegettem a Gain Capital és FxPro UK jött szóba, mint lehetőség, valamint az Active Trades. Nem a Gain vette át a FxCM ügyfeleit? Ezekkel mi a tapasztalat?

Hozzászólás

Working...
                                X