Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flex: csak nem a feltörekvő gtc vagytok?

Imarketslive.

Hozzászólás

• Flex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Imarketslive.
      Ezeket találtam gyorsban.

http://www.realscam.com/f8/imarketsl...er-redux-2880/

http://behindmlm.com/companies/imark...-as-a-product/
      Nem bízom én senkiben, aki többet keres nálam.

Hozzászólás

• Ez tényleg baromi "amatőr" próbálkozó. Persze pont itt próbálkozik ahol vmelyest szakértők vannak.

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről

Hozzászólás

• Mindenki azt hisz amit akar, én a számokban hiszek.
          Lehet amatőrnek nevezni, nyilván az is vagyok a "szakértőkhöz" képest.

Hozzászólás

Mindenki azt hisz amit akar, én a számokban hiszek.
            and what can I say:
            Szerintem előbb iratkozz be Halászhoz egy marketinges gyorstalpalóra
            és aztán gyere vissza..
            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Mindenki azt hisz amit akar, én a számokban hiszek.
              Mik ezek a minipipek?

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Mik ezek a minipipek?
                1800 euro 1 het alatt.

Hozzászólás

1800 euro 1 het alatt.
                  Gratulálok! Charton jobbat mutatott volna, mint igy ''leirva''

Hozzászólás

• meghalt a fórum?

nektek hol volt február 5-én az SP500 alja a mini flash crash idején?

nálam 2530 alatt... oké, hogy ez a márciusi futures, de a spot ár bloombergen 2580 körül volt.... ami nem kevés eltérés

https://imgur.com/a/9bjy6

Hozzászólás

• efeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

nektek hol volt február 5-én az SP500 alja a mini flash crash idején?

nálam 2530 alatt... oké, hogy ez a márciusi futures, de a spot ár bloombergen 2580 körül volt.... ami nem kevés eltérés

https://imgur.com/a/9bjy6
                      Szia!

Nálam a február 6 CET 5 órás gyertya (=CT 22:00) low pontja

-CFD-n 2530
                      -ESH8 E-mini határidőn 2529
                      -Tőzsde hivatalos oldalán cc. 2530
                      http://www.cmegroup.com/trading/equi...sandp-500.html

A Bloomberg áreltérés anomáliát esetleg az okozhatja, ha vonal diagramról olvastad le az értéket és az nem a low, hanem a close érték alapján lett megrajzolva. De ez csak tipp, látatlanban.

Hozzászólás

• Melyik brókercégbe érdemes?

Üdvözletem!

Még jelenleg kezdő alapon vagyok, de szeretném növelni az esélyemet valamelyik brókercégnél, ahova érdemes lenne befizetni...
                        Tapasztalt embereket szeretnék itt megkérdezni, hogy hol érdemes kezdeni, voltam Binatex-en, de alapjául véve nyomoztam ennek utána mennyire fekete és haszontalan,ezért más oldalra tennék szert.. Hol lehetne elkezdeni, esetleg olyan oldal, ahol van magyar része is?
                        Köszönöm a válaszokat!

Hozzászólás

• Liftedsky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Üdvözletem!

Még jelenleg kezdő alapon vagyok, de szeretném növelni az esélyemet valamelyik brókercégnél, ahova érdemes lenne befizetni...
                          Tapasztalt embereket szeretnék itt megkérdezni, hogy hol érdemes kezdeni, voltam Binatex-en, de alapjául véve nyomoztam ennek utána mennyire fekete és haszontalan,ezért más oldalra tennék szert.. Hol lehetne elkezdeni, esetleg olyan oldal, ahol van magyar része is?
                          Köszönöm a válaszokat!
                          Megkérdezhetem, hogy miért szeretnél olyan oldalt "ahol van magyar része is", miközben te nem tudsz magyarul? Google translatorral sikerült ezt összehozni?
                          Nem bízom én senkiben, aki többet keres nálam.

Hozzászólás

• gtome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Megkérdezhetem, hogy miért szeretnél olyan oldalt "ahol van magyar része is", miközben te nem tudsz magyarul? Google translatorral sikerült ezt összehozni?
                            Nem szükséges a magyar, csak azt szeretném megkérdezni melyik az a brókercég, ami nem fekete és vannak szervek,akik felügyelik őket, hol lehet biztonságosan kereskedni,ami nem kamu oldal... Nem szeretnék az átverések áldozatai közé kerülni... Csak azért kérdezném, mert többen vagytok tapasztaltak ezen téren, ha nem lenne gond...? mondjuk Euro lenne célszerű...

Köszönöm a gyors választ!

Hozzászólás

• Liftedsky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Üdvözletem!

Köszönöm a válaszokat!
                              Ha forex akkor az XTB-t javaslom 5 éve náluk kereskedek és korrekt szigorúan felügyelt cég xtb.hu.

Brit szabályozás és kompenzációs alap és vagy magyar ügyfélszolgálat.

Hozzászólás

• Üdv Mindenkinek,
                                Csak egy gyors kérdésem lenne, teljesen kezdő vagyok és úgy hallottam az európai brókercégeknél csökkentik a tőkeáttátelt, mivel én kis összeggel rendelkezem, fontos lenne számomra a magasabb tőkeáttétel. Szóval Ausztrál szabályozású brókercégben gondolkozom, hogy nyitok számlát, találtam is két brókert az egyik az ICMarkets a másik a Royal Financial Trading, melyiket javasolnátok, vagy estleg tudtok ajánlani nekem jót, megbízhatót?

Köszi előre is a válaszokat,

Üdv Ákos

Hozzászólás

Working...
                                X