Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Pekka
    válaszolt
    Tud bárki bármit a Global Futures cégről SOS?
    Van egy kis züröm most velük. Szívinfarktust kapok....

Szólj hozzá::

• Pekka
    válaszolt
    sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem bonyolult az. A lényeg az első kettő mert az mutatja a GMT 6-21 közötti időszak min max spreadot. Ha éjszaka is kereskedsz akkor meg a GMT 21-6 közöttit kell nézni. De a fő pároknál nincs a két napszak között eget verő különbség!
    Végülis igen, köszönöm.

• sidius
    válaszolt
    Pekka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm.
    Az Admiralnál csak az nem tetszik nekem, hogy egy devizapárnál van hogy 3-4 féle spread van. Persze napszak és limit/stop-ok miatt. Kicsit túl bonyolítják ezt a részt...
    Nem bonyolult az. A lényeg az első kettő mert az mutatja a GMT 6-21 közötti időszak min max spreadot. Ha éjszaka is kereskedsz akkor meg a GMT 21-6 közöttit kell nézni. De a fő pároknál nincs a két napszak között eget verő különbség!

• Pekka
    válaszolt
    Az Admiralnál megy a 0,01 lot és 0,01 lot méretenként tudsz fellépkedni! Élesben is! Maga a cég jó. Néhány ismerősöm kereskedik náluk, sőt egyikük jóval azelőttről mielőtt Magyarországon képviseletet nyitottak volna! Jó kis cég! Megbízható!

Az FXProban lehet, hogy át lehet írni, de az csak arra vonatkozik, hogy a méretezés 0,01 lottal növelhető, de a minimum 0,1 lot és értelemszerűen a következő 0,11 majd 0,12 és így tovább. De kezdőben tudtommal nincs 0,01 lot!
    Köszönöm.
    Az Admiralnál csak az nem tetszik nekem, hogy egy devizapárnál van hogy 3-4 féle spread van. Persze napszak és limit/stop-ok miatt. Kicsit túl bonyolítják ezt a részt...

• sidius
    válaszolt
    Megérdeztem az Admiralmarkets céget. Micro számlánál lehet 0,01-enként lépegetni, még ha a legördülő menü itt is 0,05 után 0,1-et kínál fel.
    Csak át kell írni a megfelelő méretre.
    Kipróbáltam az FxPro demójában és itt is át lehet írni.
    Nem tudom, hogy élesben is így megy-e....
    Az Admiralnál megy a 0,01 lot és 0,01 lot méretenként tudsz fellépkedni! Élesben is! Maga a cég jó. Néhány ismerősöm kereskedik náluk, sőt egyikük jóval azelőttről mielőtt Magyarországon képviseletet nyitottak volna! Jó kis cég! Megbízható!

Az FXProban lehet, hogy át lehet írni, de az csak arra vonatkozik, hogy a méretezés 0,01 lottal növelhető, de a minimum 0,1 lot és értelemszerűen a következő 0,11 majd 0,12 és így tovább. De kezdőben tudtommal nincs 0,01 lot!

• Pekka
    válaszolt
    Esetleg vélemények, tapasztalatok a Hun Forex-es Forex Metal-ról és az Admiralmarketsről?

• Pekka
    válaszolt
    Ilyen korlátozás nincs, hogy csak két kötésed lehet. Lotmennyiség van korlátozva, de az sem lényeges mert a számlák átjárhatóak, tehát lehet kezdeni microval, majd standard, végül pro. Arról nem beszélve, hogy ha 1000 usd alatti számlát nyit, ott evidencia a 0,01 lot,
    Egyébként szintén jó az Admiralmarkets. Ott is megy a microlot.
    Megérdeztem az Admiralmarkets céget. Micro számlánál lehet 0,01-enként lépegetni, még ha a legördülő menü itt is 0,05 után 0,1-et kínál fel.
    Csak át kell írni a megfelelő méretre.
    Kipróbáltam az FxPro demójában és itt is át lehet írni.
    Nem tudom, hogy élesben is így megy-e....

• Satti
    válaszolt
    Ilyen korlátozás nincs, hogy csak két kötésed lehet. Lotmennyiség van korlátozva, de az sem lényeges mert a számlák átjárhatóak, tehát lehet kezdeni microval, majd standard, végül pro. Arról nem beszélve, hogy ha 1000 usd alatti számlát nyit, ott evidencia a 0,01 lot,
    Igen, elnézést, én írtam rosszul!

• Pekka
    válaszolt
    Nos ha eddig az IB-nél volt számlád, akkor ismered az egyik legjobb online brókert!
    Tényleg csak annyit számít, hogy tudsz magyarul beszélni velük, de igazából a jó bróker arról ismerszik meg, hogy ritkán kell vele érintkezned, vagyis olajozottan működik minden. Vagyis ha az elején elolvastad a feltételeiket, megfelelően leegyeztettél az ügyfélszolgálattal mindent, megnyitottad a számlát, akkor igazából ha a jó a bróker, nem sok gondod lesz velük, a pénzt meg formanyomtatványon kell kikérni és utalni tőlük, hozzájuk. Gondolom egyébként ha az IB-nél voltál az feltételez némi angol ismeretet, vagy tévedek?
    Őszintén szólva minimális az angol tudásom. Bár chateltem velük párszor, de szerintem utáltak a végére Inkább akkor vettem fel velük a kapcsolatot, ha épp volt a közelemben valami jó angolos. És szerencsére az egyik munkatársam unokabátyja az itteni - valamiféle - kirendeltség vezetője.
    De tényleg jó kis cég, nem volt gondom velük. És szerettem a Book Traderüket

• sidius
    válaszolt
    Köszi, ez is jónak tünik.
    Az hogy magyar brokercég vagy sem, számít?
    Annyiból jobb, hogy magyarul jól tudok, ha bármi van
    Eddig csak az Interactive Brokers-nél volt számlám....
    Nos ha eddig az IB-nél volt számlád, akkor ismered az egyik legjobb online brókert!
    Tényleg csak annyit számít, hogy tudsz magyarul beszélni velük, de igazából a jó bróker arról ismerszik meg, hogy ritkán kell vele érintkezned, vagyis olajozottan működik minden. Vagyis ha az elején elolvastad a feltételeiket, megfelelően leegyeztettél az ügyfélszolgálattal mindent, megnyitottad a számlát, akkor igazából ha a jó a bróker, nem sok gondod lesz velük, a pénzt meg formanyomtatványon kell kikérni és utalni tőlük, hozzájuk. Gondolom egyébként ha az IB-nél voltál az feltételez némi angol ismeretet, vagy tévedek?

• Pekka
    válaszolt
    Köszi, ez is jónak tünik.
    Az hogy magyar brokercég vagy sem, számít?
    Annyiból jobb, hogy magyarul jól tudok, ha bármi van
    Eddig csak az Interactive Brokers-nél volt számlám....

• sidius
    válaszolt
    Satti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    .
    Alpari Micro számla például azért sem rossz, mert max 2 kötésed lehet egyszerre, ami ha kezdő vagy akkor bizonyos védelmet tud biztosítani. Viszont pozició építés szempontjából ez lehet hátrány is (bár pozicióépítés nem a kereskedésed elején lesz jellemző)

• Pekka
    válaszolt
    moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    + Van egy Autochartist trendelemző program ami az alparisoknak ingyenes.
    Már 2 hónapja tervezem, hogy kipróbálom de valahogy még nem sikerült rászánnom magam.
    Trendelemző?
    Na ezt hogy csinálja? Csúcs-völgy alapján?

• moszad
    válaszolt
    Köszönöm
    + Van egy Autochartist trendelemző program ami az alparisoknak ingyenes.
    Már 2 hónapja tervezem, hogy kipróbálom de valahogy még nem sikerült rászánnom magam.

• Pekka
    válaszolt
    moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem csak itt van számlám, eddig nem volt gubanc velük.
    (nem vagyok a reklámemberük)
    Tanulni jó, egy darabig biztos nem váltok brókert.
    igen 2 lotig úgy ütemezel ahogy akarsz
    Köszönöm

Working...
X