Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ákos.n eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv Mindenkinek,
    Csak egy gyors kérdésem lenne, teljesen kezdő vagyok és úgy hallottam az európai brókercégeknél csökkentik a tőkeáttátelt, mivel én kis összeggel rendelkezem, fontos lenne számomra a magasabb tőkeáttétel. Szóval Ausztrál szabályozású brókercégben gondolkozom, hogy nyitok számlát, találtam is két brókert az egyik az ICMarkets a másik a Royal Financial Trading, melyiket javasolnátok, vagy estleg tudtok ajánlani nekem jót, megbízhatót?

Köszi előre is a válaszokat,

Üdv Ákos
    Figyelem! Metaválasz következik!

A kérdésedre azt a választ fogod kapni, hogy ennyi infó alapján senki nem tud neked megfelelő céget ajánlani, hiszen a céget a te igényeidnek, feltételeidnek, valamint lehetőségeidnek és kereskedési stratégiádnak megfelelően kell választani. Tehát a választási szempontokba ezeket is bele kell venni.

Amit ezek figyelemebe vétele nélkül is meg lehet válaszolni, az arra a szempontokra szorítkozik, hogy:
    - milyen felügyelet alá tartozik
    -milyen biztosítási alap kártalanít, meddig
    -mennyi ideje és milyen sikeresen működik az adott cég
    - milyen hírnévre tett szert releváns "fórumokon"
    - stb.

Hozzászólás

• Köszönöm moncsicsi78 a választ, igen igaz sok minden függ tőlem, csak azt gondoltam és azért regisztráltam be ide a fórumra, mert látom azért itt sok a tapasztalt kereskedő és jelenleg ez a két cég ami felkeltette az érdeklődésemet, tapasztalatra lennék kíváncsi vagy ajánlatot várok egy megbízható Ausztrál szabályozott cégre.

Hozzászólás

• Az adózást is vedd figyelembe.

Hozzászólás

• http://anonymousfx.hu/

2000 no deposit bonus kezdőknek egy fokkal izgalmasabb, mint a demo
          https://www.facebook.com/groups/248956055445286/Ki a forex latolja? AffiliateLatolgatusz

Hozzászólás

• ANONYMOUSFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            http://anonymousfx.hu/

2000 no deposit bonus kezdőknek egy fokkal izgalmasabb, mint a demo

Látom több mint 2 hónap után elért hozzád is a piramis
            Valóban...tartott az izgi vagy fél óráig......de bejött a papírforma:
            no money ha nem fizecccc !!
            Csatolt fájlok
            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Sziasztok,

Tudnátok ajánlani egy megbízható bróker céget daytradingre viszonylag alacsony spreaddel?
              Bróker téren teljesen kezdő vagyok, ma reggel találtam rá erre a fórumra átolvastam egy pár topikot.
              Többnyire forex és CFD-vel szeretnék kereskedni de nagyon örülnék stocknak is. Mivel kisebb tőkével rendelkezem kb. 1000$ ezért mindenképp 1:100-as tőkeáttétet szeretnék valamint jó lenne olyan téren megbízható hogy tudok kifizetést kérni, nincsenek tüskék, nem csúsztatják a kötéseket stb... Ha létezik ilyen bróker egyáltalán. Feltételezem ekkora összeggel csak MM brókerek jöhetnek szóba.
              Illetve adózási szempontból mennyire fontos hogy a bróker az MNB felügyeleti listájában legyen? Amennyiben igen akkor egy ilyet szívesebben elfogadnék

Hozzászólás

• HeroWanted eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok,

Tudnátok ajánlani egy megbízható bróker céget daytradingre viszonylag alacsony spreaddel?
                Bróker téren teljesen kezdő vagyok, ma reggel találtam rá erre a fórumra átolvastam egy pár topikot.
                Többnyire forex és CFD-vel szeretnék kereskedni de nagyon örülnék stocknak is. Mivel kisebb tőkével rendelkezem kb. 1000$ ezért mindenképp 1:100-as tőkeáttétet szeretnék valamint jó lenne olyan téren megbízható hogy tudok kifizetést kérni, nincsenek tüskék, nem csúsztatják a kötéseket stb... Ha létezik ilyen bróker egyáltalán. Feltételezem ekkora összeggel csak MM brókerek jöhetnek szóba.
                Illetve adózási szempontból mennyire fontos hogy a bróker az MNB felügyeleti listájában legyen? Amennyiben igen akkor egy ilyet szívesebben elfogadnék
                Szia!

LMAX-ot ajánlom erre a célra. Gyors, megbízható, és szabályozott tőzsdei színtéren zajlik a kereskedés(MTF). A kiutalásnak nincs költsége, annyi, hogy 100$ a minimum összeg, ami a be és kiutalást érinti. Spread nagyon kicsi, commission is elenyésző.

Hozzászólás

• Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szia!

LMAX-ot ajánlom erre a célra. Gyors, megbízható, és szabályozott tőzsdei színtéren zajlik a kereskedés(MTF). A kiutalásnak nincs költsége, annyi, hogy 100$ a minimum összeg, ami a be és kiutalást érinti. Spread nagyon kicsi, commission is elenyésző.
                  Köszi a gyors választ. Van személyes tapasztalod is velük kapcsolatban? MT4 platformos?

Hozzászólás

• HeroWanted eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Köszi a gyors választ. Van személyes tapasztalod is velük kapcsolatban? MT4 platformos?
                    Persze, 4 éve van náluk számlám. Ügyfélszolgálatuk nagyon gyors. Van MT4 is, de én a webes platformukat használtam, de MT4 is teljesen jó. Annyi, hogy 10000 dollárt kérnek nyitónak, de ne foglalkozz ezzel. 1000 dolcsival is simán meg tudod nyitni. Illetve MT4 esetén át kell vezetni a webes számláról a pénzed az MT4 számlára, de email esetén is 10-15 perc alatt megvan.

Hozzászólás

• Ultra fx-en keresztül léptem be az L-max-hoz,londoni szerver bérléssel.3 év alatt nem tapasztaltam semmi problémát.Nagyon pontos teljesülések,eur/usd 0.2 pip
                      spread főműsoridőben.Jutalékkal együtt is egy pipen belüli költség.De gondold meg,hogy rövid távon akarsz-e kereskedni!

Hozzászólás

• https://www.myfxbook.com/forex-broker-swaps

Hozzászólás

• tapci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ultra fx-en keresztül léptem be az L-max-hoz,londoni szerver bérléssel.3 év alatt nem tapasztaltam semmi problémát.Nagyon pontos teljesülések,eur/usd 0.2 pip
                          spread főműsoridőben.Jutalékkal együtt is egy pipen belüli költség.De gondold meg,hogy rövid távon akarsz-e kereskedni!
                          Ez tényleg jól hangzik. Miért gondoljam meg? Mivel sok időm van így aktív daytrader vagyok ritkábban pedig swing ha nem nagyon érek rá.

Hozzászólás

• Szép kis lista Köszi.

Hozzászólás

• http://www.forexpeacearmy.com/forex-...6/www.lmax.com

Ezen a forumon nem a legjobbak a vélemények, igaz nincs is sok és a legtöbb 1-2 csillagos régebbi vélemény.

Hozzászólás

• Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Persze, 4 éve van náluk számlám. Ügyfélszolgálatuk nagyon gyors. Van MT4 is, de én a webes platformukat használtam, de MT4 is teljesen jó. Annyi, hogy 10000 dollárt kérnek nyitónak, de ne foglalkozz ezzel. 1000 dolcsival is simán meg tudod nyitni. Illetve MT4 esetén át kell vezetni a webes számláról a pénzed az MT4 számlára, de email esetén is 10-15 perc alatt megvan.
                                Néztem egy videót a felületről azt kell mondjam tetszik ez az exchanges felület, pont mintha cryptoval kereskednék Viszont webes felületet használva hol látok real time grafot indikátorokkal?

Hozzászólás

Working...
                                X