Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• moszad
    válaszolt
    Pekka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, most olvasom:
    "Total open positions must not exceed 200,000 units of base currency"
    Tehát nem haladhatja meg a 200,000 unit-ot.
    Akkor ez ****a
    Én is őket néztem eredetileg. És akkor Te ajánlod őket?
    Nekem csak itt van számlám, eddig nem volt gubanc velük.
    (nem vagyok a reklámemberük)
    Tanulni jó, egy darabig biztos nem váltok brókert.
    igen 2 lotig úgy ütemezel ahogy akarsz

Szólj hozzá::

• Pekka
    válaszolt
    És nálunk 0,01 lotonként lehet nyitni? Mármint nem csak 0,05-ig....hanem feljebb is?

• Pekka
    válaszolt
    moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem Alpari miro számlám van de nem vettem észre, hogy csak két kötésem lehetne nyitva egyszerre.
    Max 2 lot lehet nyitva egyszerre.
    De ez 0.01 lotokkal számolva 200 pozi egyszerre! (ha jól számolok)
    Egyébként jó bróker nyugodtan ajánlom.
    Igen, most olvasom:
    "Total open positions must not exceed 200,000 units of base currency"
    Tehát nem haladhatja meg a 200,000 unit-ot.
    Akkor ez ****a
    Én is őket néztem eredetileg. És akkor Te ajánlod őket?

• moszad
    válaszolt
    Satti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenképpen az igényeidnek a legmegfelelőbbet válaszd. Én először felsorakoztattam az igényeimet, és ahoz kerestem egy céget és nem forditva!

Én pont FXPronál vagyok, róluk csak jó véleménnyel vagyok, ezért ajánlanám, bár tény, nincs 0,01-es LOT. Viszont MB számlát kezel, nekem ez fontos volt.
    Alpari Micro számla például azért sem rossz, mert max 2 kötésed lehet egyszerre, ami ha kezdő vagy akkor bizonyos védelmet tud biztosítani. Viszont pozició építés szempontjából ez lehet hátrány is (bár pozicióépítés nem a kereskedésed elején lesz jellemző) Azt azért hozzáteszem, személyes tapasztalatom nincs, de jókat hallottam róluk.

Mindenképpen fontos, hogy ott nyiss élő számlát, ahol elötte megfelelő időt demozól!
    Nekem Alpari miro számlám van de nem vettem észre, hogy csak két kötésem lehetne nyitva egyszerre.
    Max 2 lot lehet nyitva egyszerre.
    De ez 0.01 lotokkal számolva 200 pozi egyszerre! (ha jól számolok)
    Egyébként jó bróker nyugodtan ajánlom.

• Pekka
    válaszolt
    MB: moneybookers
    Na mindegy, ez Neked fontos
    És akkor Te nem tudsz olyan brokert, akinél ezek a paraméterek megvannak?

• Satti
    válaszolt
    Az MB számla mit jelent?
    Sajnálom, hogy az Alpari nem enged többet, mert a pozícióépítésre demózom és akkor már ott nyitnék, ahol lehet.
    Most az FXPronál demózom. Akkor még nézelődöm....
    Köszi
    MB: moneybookers

• Pekka
    válaszolt
    Mindenképpen az igényeidnek a legmegfelelőbbet válaszd. Én először felsorakoztattam az igényeimet, és ahoz kerestem egy céget és nem forditva!

Én pont FXPronál vagyok, róluk csak jó véleménnyel vagyok, ezért ajánlanám, bár tény, nincs 0,01-es LOT. Viszont MB számlát kezel, nekem ez fontos volt.
    Alpari Micro számla például azért sem rossz, mert max 2 kötésed lehet egyszerre, ami ha kezdő vagy akkor bizonyos védelmet tud biztosítani. Viszont pozició építés szempontjából ez lehet hátrány is (bár pozicióépítés nem a kereskedésed elején lesz jellemző) Azt azért hozzáteszem, személyes tapasztalatom nincs, de jókat hallottam róluk.

Mindenképpen fontos, hogy ott nyiss élő számlát, ahol elötte megfelelő időt demozól!
    Az MB számla mit jelent?
    Sajnálom, hogy az Alpari nem enged többet, mert a pozícióépítésre demózom és akkor már ott nyitnék, ahol lehet.
    Most az FXPronál demózom. Akkor még nézelődöm....
    Köszi

• Satti
    válaszolt
    Sziasztok!

Forex brókert keresgélek. Átnéztem a beírásaitokat és pár cég honlapját is.
    De azért kíváncsi lennék Ti mit ajánlotok.
    Mini számlát nyitnék, micro lot szükséges. És jó lenne ha lehetne léptetni 0,01-esével.
    Nem tudom, hogy van-e ilyen. Mert az FXPronál 0,05 után 0,1 jön.
    És a Metatrader megfelelő lenne.

Köszönöm

Pekka

• Pekka
    válaszolt
    Sziasztok!

Forex brókert keresgélek. Átnéztem a beírásaitokat és pár cég honlapját is.
    De azért kíváncsi lennék Ti mit ajánlotok.
    Mini számlát nyitnék, micro lot szükséges. És jó lenne ha lehetne léptetni 0,01-esével.
    Nem tudom, hogy van-e ilyen. Mert az FXPronál 0,05 után 0,1 jön.
    És a Metatrader megfelelő lenne.

Köszönöm

Pekka

• StLui
    válaszolt
    muzzi03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az IForexről mi a vélemény? Tök kezdő vagyok akkor meikkel kezdjem h ne huzzanak le különféle díjakkal meg a kifizetés is normális legyen???
    Tőkeáttét-ről sem tudsz semmit, tényleg ez a legfontosabb, hogy hol nyiss számlát, és hogy vehetsz onnan ki pénzt ?

• muzzi03
    válaszolt
    Az IForexről mi a vélemény? Tök kezdő vagyok akkor meikkel kezdjem h ne huzzanak le különféle díjakkal meg a kifizetés is normális legyen???

• fxtrader55
    válaszolt
    Szerintem minél alacsonyabb idősíkra megyünk, annál valószínűbb, hogy a gap átugorja a stoppot. Arányosan annál nagyobb a gap az általunk elvárt mozgásnagysághoz képest.

Ha fix áron teljesül a megbízás és nem ott, ahol valóban van piaci kötés az azt jelenti, hogy nem kerülnek ki a piacra a megbízások. Nem meglepő, korábban már írtam erről. Ennek persze lehet előnye és hátránya is.

• StLui
    válaszolt
    Gio eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó reggel mindenkinek!

Tadawulnál az egyik párban benne voltam 3 pozival, stoppok és átlagár közt volt már bőven profit. GAP nyitás átugrotta a stoppomat, és mire a cég nyitott (00:00, de már 23:00-tól közöl passzívan adatokat) addigra már lefeleződött a "biztos" profitom.Ennek ellenére nyitáskor az eredeti stophelyemen teljesítették a megbízást. Ez szerintem mindenképp egy nagy előnyt jelenthet, pozitív tapasztalat a cég felöl.
    Gio
    ha gondolod leírhatnád melyik páron, tanfolyamon is téma volt a gap, ezért is érdekelne, mert legtöbbször jó irányba kéne hogy ugorjon Péterék szerint, de ezek szerint sajnos van ellenpélda is, de legalább jó lett a vége

• Gio
    válaszolt
    Jó reggel mindenkinek!

Tadawulnál az egyik párban benne voltam 3 pozival, stoppok és átlagár közt volt már bőven profit. GAP nyitás átugrotta a stoppomat, és mire a cég nyitott (00:00, de már 23:00-tól közöl passzívan adatokat) addigra már lefeleződött a "biztos" profitom.Ennek ellenére nyitáskor az eredeti stophelyemen teljesítették a megbízást. Ez szerintem mindenképp egy nagy előnyt jelenthet, pozitív tapasztalat a cég felöl.
    Gio

• Pearl
    válaszolt
    Köszi a választ up1!
    Ezek szerint egy ECN comission költsége nem magasabb egy MM-énél? ...mintha azt olvastam volna valahol, hogy az MM a kispénzűeknek, az ECN pedig a nagyoknak (20-25eUSD) lett kitalálva... deeee lehet,h rosszul emlékszem
    (nem nyitok éles számlát - terveim szerint - még jó darabig, a haverom aki a fent emlíetteknél végzett viszont már tradel náluk, de sztem ő sem tud sokat a cégről )
    Én mindössze azon csodálkoztam, hogy gyakorlatilag nem találtam releváns infót róluk, ui. akkor is szeretnék tudni egy cégről, ha csak demózom náluk... ezért érdeklődtem ezen a topic-on, deeee lehet, rossz helyre tettem a kérdésem
    üdv.,
    P

up1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ECN brókernek sem nagyobb a költsége, sőt a spred még alacsonyabb is lehet. ECN brókernél is lehet mini számlát nyitni, ha nem akarsz egyből egy nagyobb összeggel kezdeni. Javaslom ne tedd. Nézz utána itt a fórumon, már olvastam egy-két cégről.

Working...
X