Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• HeroWanted eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Néztem egy videót a felületről azt kell mondjam tetszik ez az exchanges felület, pont mintha cryptoval kereskednék Viszont webes felületet használva hol látok real time grafot indikátorokkal?
    LMAX ad prorealtime feedet. Alternatíva ha előfizetsz egy charting szoftverre: ensign, sierra chart stb.

Hozzászólás

• Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      LMAX ad prorealtime feedet. Alternatíva ha előfizetsz egy charting szoftverre: ensign, sierra chart stb.
      Köszi a tippet meglesem ezeket a szoftvereket, nem tudom esetleg tradingview-on nem tudom követni? Ott van előfizetésem és nagyon bevált nekem.

Hozzászólás

• HeroWanted eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Köszi a tippet meglesem ezeket a szoftvereket, nem tudom esetleg tradingview-on nem tudom követni? Ott van előfizetésem és nagyon bevált nekem.
        Tradingview is teljesen jó. Ott van FXCM, illetve oanda feed is. Annyi, hogy nem tudsz a charton stoppot módosítani, de meg lehet szokni

Hozzászólás

• A Plus500-al kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak, CFD kereskedéshez ezt választanátok vagy az FxPro-t, esetleg Admiral Markets-ot?

Hozzászólás

• Czesk92
            Czesk92 kommentje
            Editing a comment
            Plus500 átverés, az egyik leggázosabb ismert brókercég.

• Sziasztok,

Olyan brókert keresek, akinél hétvégén is lehet crypto devizával kereskedni.

Jelenleg csak a következőket találtam:
          - Avatrade -> nem olvastam róla jó dolgokat
          - Xtb -> Cryptot csak a saját platformjukon lehet kereskedni, hatalmas spread
          - Pluss500 -> spreadek jók, de szintén nincs mt4/5 lehetőség

Köszi a segítséget

Hozzászólás

• Czesk92
            Czesk92 kommentje
            Editing a comment
            Kerüld el jó messzire mindet!

• Sarkanyolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok,

Olyan brókert keresek, akinél hétvégén is lehet crypto devizával kereskedni.

Jelenleg csak a következőket találtam:
          - Avatrade -> nem olvastam róla jó dolgokat
          - Xtb -> Cryptot csak a saját platformjukon lehet kereskedni, hatalmas spread
          - Pluss500 -> spreadek jók, de szintén nincs mt4/5 lehetőség

Köszi a segítséget
          Binance: rengeteg coin van, tárolni is jó, mert van 2FA
          Kraken: itt is sok coin van, illetve van tőkeáttétes kereskedés etherre, bitcoinra

Itt forgalom alapján látod a top tőzsdéket:

https://coinmarketcap.com/exchanges/volume/24-hour/

Regisztrálj minimum 3-4 tőzsdére, és nézd meg, hogy melyik coin, melyik tőzsdén elérhető, és tedd ki ledgerre vagy bármilyen más cold walletba.

Hozzászólás

• Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Binance: rengeteg coin van, tárolni is jó, mert van 2FA
            Kraken: itt is sok coin van, illetve van tőkeáttétes kereskedés etherre, bitcoinra

Itt forgalom alapján látod a top tőzsdéket:

https://coinmarketcap.com/exchanges/volume/24-hour/

Regisztrálj minimum 3-4 tőzsdére, és nézd meg, hogy melyik coin, melyik tőzsdén elérhető, és tedd ki ledgerre vagy bármilyen más cold walletba.
            Ezeket ismerem, de szeretnék szabályozott és biztosított brókernél kereskedni.
            Ezekkel az a baj, hogy minden szabályzást nélkülöző exchangek, amik ha megszűnnek máról holnapra, akkor esélyed sincs visszakapni a pénzed...

Ezen kívül, a bejegyzett bórkernél elért nyereség adózása lényegesen kedvezőbb, mint az "egyéb jövedelem" kategória, amibe ezek az exchangek esnek...

Hozzászólás

• Sarkanyolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ezeket ismerem, de szeretnék szabályozott és biztosított brókernél kereskedni.
              Ezekkel az a baj, hogy minden szabályzást nélkülöző exchangek, amik ha megszűnnek máról holnapra, akkor esélyed sincs visszakapni a pénzed...

Ezen kívül, a bejegyzett bórkernél elért nyereség adózása lényegesen kedvezőbb, mint az "egyéb jövedelem" kategória, amibe ezek az exchangek esnek...
              Pedig kriptókkal ezeken a tőzsdéken érdemes kereskedni. Hidd el, hogy ezek a tőzsdék még sokszor biztosabbak, mint az általad említett bucket shopok. Ezek a cégek millió dolláros jutalékokat szedtek be hetente/havonta. Szerinted meglépnének, amikor ennyire jól megy a szekér? Ők sem hülyék. Nem sok kripto tőzsde zárt be eddig, ellenben forex bróker rengeteg. Kripto tőzsdéken akkor lehet baj, amikor ellopják a kriptokat, de ez sem annyira gyakori. A szabályozottságról meg annyit, hogy egy forex brókernél is lehet több év, mire visszakapod a pénzed, ha egyáltalán visszakapod....

Hozzászólás

• EUR/USD skalpolásra (most csak ez a szempont) melyik MT4-es brókert választanátok? 2-3 pip a TP, sok tréd, nyilván a spread, slippage, commission rengeteget számít, és persze az adó. Korábban az ActivTrades-t próbáltam erre, hellyel-közzel jó volt. 0.5 pip spread commission nélkül, a slippage viszont nem mindig volt a toppon. Sok pozi kell, 1:30 tőkeáttétnél jó lenne több, minél kevesebb pénzt szeretnék kiutalni (de azért mégsem Belize-ben szeretnék számlát..) Valakinek tippje? Köszönet!

-

Hozzászólás

• zsbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  EUR/USD skalpolásra (most csak ez a szempont) melyik MT4-es brókert választanátok? 2-3 pip a TP, sok tréd, nyilván a spread, slippage, commission rengeteget számít, és persze az adó. Korábban az ActivTrades-t próbáltam erre, hellyel-közzel jó volt. 0.5 pip spread commission nélkül, a slippage viszont nem mindig volt a toppon. Sok pozi kell, 1:30 tőkeáttétnél jó lenne több, minél kevesebb pénzt szeretnék kiutalni (de azért mégsem Belize-ben szeretnék számlát..) Valakinek tippje? Köszönet!

-
                  erre a stratégiára:
                  semmelyiket....
                  Ha pozitív leszel vele hosszabb távaon, akkor rád fogják kapcsolni ezt:

https://www.keytomarkets.com/blog/bl...r-plugin-3-10/

esetleg LMAX-ot érdemes megpróbálni, de ott is jobb lenne áttenni a dolgot minimum a webes platformra, bár comission ott is van.
                  Ezt a fél pippes mézesmadzagot trükközés nélkül egyik sem fogja tudni adni...
                  Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• LMAX-nál skalpolok 3 éve londoni szerverbérléssel. Spread+jutalék: 1 pip azonnali teljesülések még a svájci mutatvány alatt is ! 2-3 pip célárat gondold át,szerintem hosszú távon nem megy.5-6 alatt nem érdemes zárni,de nem ritka a
                    15-20 pipes pozíció.Skalpban is érvényes az aranyszabály:Törekedni a pozíciók kifuttatására.

Hozzászólás

• tapci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      LMAX-nál skalpolok 3 éve londoni szerverbérléssel. Spread+jutalék: 1 pip azonnali teljesülések még a svájci mutatvány alatt is ! 2-3 pip célárat gondold át,szerintem hosszú távon nem megy.5-6 alatt nem érdemes zárni,de nem ritka a
                      15-20 pipes pozíció.Skalpban is érvényes az aranyszabály:Törekedni a pozíciók kifuttatására.
                      Eurusd skalp esetén határidő éri meg legjobban. limittel szállsz be, ergo nincs spread- jutalék pedig kb 0.35 pipből kijön. Nincs broker ellentét, viszont van hatalmas tőkeáttét.

1 pip 1 tickből áll, nincs tört lot 1 lotnál 1 pont kb 13 usd.

Hozzászólás

• tapci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        LMAX-nál skalpolok 3 éve londoni szerverbérléssel. Spread+jutalék: 1 pip azonnali teljesülések még a svájci mutatvány alatt is ! 2-3 pip célárat gondold át,szerintem hosszú távon nem megy.5-6 alatt nem érdemes zárni,de nem ritka a
                        Ugymond szemelyes kerdes:
                        Robotozassal vagy kezzel vagy eredmenyesebb?

Az utolso chartod amire emlekszem egyertelmuen kezi volt amit ide kitettél. Robotost persze nem is lehetne, legalabbis az ilyen pippentyűket semmi ertelme.
                        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Kézzel 5 percesen.M1 túl gyors lett mióta több mindent nézek.(tegnap pl.heti nyitón több lepattanó)

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Eurusd skalp esetén határidő éri meg legjobban. limittel szállsz be, ergo nincs spread- jutalék pedig kb 0.35 pipből kijön. Nincs broker ellentét, viszont van hatalmas tőkeáttét.

1 pip 1 tickből áll, nincs tört lot 1 lotnál 1 pont kb 13 usd.
                            Tudnál konkrét cégeket ehhez említeni?
                            Határidős dolgokat nem igazán ismerem.

Köszi előre is!

Hozzászólás

Working...
                            X