Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• tapci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kézzel 5 percesen.M1 túl gyors lett mióta több mindent nézek.(tegnap pl.heti nyitón több lepattanó)
    a kézzel M1 tényleg kegyetlen.
    De valamit nagyon nem értek!!:
    Milyen előnyt ad egy szerverbérlés ha kézzel kötsz??
    //bárki más is megmagyarázhatja akinek van ilyen. tényleg nem vágom mi értelme
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• tapci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      LMAX-nál skalpolok 3 éve londoni szerverbérléssel. Spread+jutalék: 1 pip azonnali teljesülések még a svájci mutatvány alatt is ! 2-3 pip célárat gondold át,szerintem hosszú távon nem megy.5-6 alatt nem érdemes zárni,de nem ritka a
      15-20 pipes pozíció.Skalpban is érvényes az aranyszabály:Törekedni a pozíciók kifuttatására.
      Augusztus 1-től az LMAX-nál is 30:1 tőkeáttét lesz EUR/USD-re, ez a sok pozi miatt kevésbé ideális (nekem). Volt egyébként, próbáltam. Célár 2-3-4 pip, volatilitástól függ. Nálam több nem, de ez számomra jó, nyilván mást csinálunk.

-

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Eurusd skalp esetén határidő éri meg legjobban. limittel szállsz be, ergo nincs spread- jutalék pedig kb 0.35 pipből kijön. Nincs broker ellentét, viszont van hatalmas tőkeáttét.

1 pip 1 tickből áll, nincs tört lot 1 lotnál 1 pont kb 13 usd.
        Határidővel csak messziről ismerkedtem, de köszönet a tippért. A tört lot nagyon kell, különben nyithatnék 20-30 lottal.. (Scale in-nel nyitok be, az lenne szép világ, ha kockázatkezelten tudnám tört lotok nélkül.. )

-

Hozzászólás

• Bocs a "basic level" kérdésért: Az a bróker ami adózás szempontjából eddig jó volt, tőkeáttét szempontból ezután nem lesz jó? Kimazsolázom, de hátha valakinek kapásból megy. THX!

-

Hozzászólás

• zsbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Bocs a "basic level" kérdésért: Az a bróker ami adózás szempontjából eddig jó volt, tőkeáttét szempontból ezután nem lesz jó? Kimazsolázom, de hátha valakinek kapásból megy. THX!

-
            bajnoki bézikegypontnullás kérdésedben sajnos két sötét pontot is vélek felfedezni, ezért lehet csonkig fognak égni a gyertyák a mazsolázás alatt

Hozzászólás

Augusztus 1-től az LMAX-nál is 30:1 tőkeáttét lesz EUR/USD-re, ez a sok pozi miatt kevésbé ideális (nekem). Volt egyébként, próbáltam. Célár 2-3-4 pip, volatilitástól függ. Nálam több nem, de ez számomra jó, nyilván mást csinálunk.

-
              Szórakozzál itt
              https://fbs.com/

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szórakozzál itt
                https://fbs.com/
                "Legal: Domain and all rights belong to FBS Inc.; Registration No. 74825; Address: Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Marshall Islands MH96960
                The website is operated by FBS Markets Inc.; Registration No. 119717; FBS Markets Inc is regulated by IFSC, license IFSC/60/230/TS/18; Address: No.1 Orchid Garden Street, Belmopan, Belize, C.A."

Hát, ide utaljon, akinek kevés az izgalom.

-

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  bajnoki bézikegypontnullás kérdésedben sajnos két sötét pontot is vélek felfedezni, ezért lehet csonkig fognak égni a gyertyák a mazsolázás alatt

Valójában 13 sötét pont volt a kérdésben, sorredben i:ijijj?ii.!

-

Hozzászólás

Herpai Nándi intézte az ultra fx-ét akkoriban és szóba került a szerver téma,hogy egyenletes teljesülések,gyorsaság meg ilyesmi,persze főleg automatizált kereskedésben előny.Befizettem én is,nem egy nagy durranás 20 e./hó aztán évek óta ez megy.Mondjuk amit ígért az megy azóta is.De most a gyula elgondolkodtatott,mert ekkora tőkével(15e.usd.)valszeg váltani fogok augusztustól.

Hozzászólás

• Azt írtam 1 pip egy tick, természetesen nem így van: 2 tickből áll egy pip a tőzsdei eurusd-nál. Látni a pontos forgalmakat, kötéseket, ajánlati könyvet.
                      Sok helyen olvastuk (főleg az mt4-es brokercégek tollából ) mekkora tőke kell az eurusd árfolyamának megmozdításához. Ez szerintem kamu. Itt egy kép a tegnapi nfp utáni mozgásról ahol látaszanak az ajánlati könyv 80 lot feletti árszintjei, felül egy 300 lotos árszinttel (300 lot sell limit, nagyon ritkán látszik az euro könyvben). Szépen meg is fogta az árfolyamot addig, amíg ott volt. Ekkora tételt be lehet tenni mindössze 300.000 usd számlával.
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

Lehetnek előnyök. Linux alól trédelni stabilabb VPS-en, mint az MT4 + Wine megoldás. MT4 alatt egyes indik erősebben fogják a gépet, jól jöhet a VPS plusz teljesítménye. Kézzel köt, de nem biztos hogy kézzel menedzsel. VPS-en akkor is megy az MT4 csúszó stop és/vagy EA, ha otthon elszáll a net vagy a PC, kimarad az áram.

Hozzászólás

Lehetnek előnyök. Linux alól trédelni stabilabb VPS-en, mint az MT4 + Wine megoldás. MT4 alatt egyes indik erősebben fogják a gépet, jól jöhet a VPS plusz teljesítménye. Kézzel köt, de nem biztos hogy kézzel menedzsel. VPS-en akkor is megy az MT4 csúszó stop és/vagy EA, ha otthon elszáll a net vagy a PC, kimarad az áram.
                          ja, igazad van!!
                          a csúszó stoppot már ezer éve nem használtam.
                          //talán azért mert a brokereim az ájronfix óta mindig jobban csúsztak csúszó nélkül is mint szerettem volna...

Hozzászólás

• Letétvédelem

Sziasztok,

Tudtok olyan forex brókert javasolni, ahol van letétvédelem (Dukascopyn és az Admiralon kívül)?

Előre is köszi a válaszaitokat.

Üdvözlettel:
                            gabcy

Hozzászólás

• gabcy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok,

Tudtok olyan forex brókert javasolni, ahol van letétvédelem (Dukascopyn és az Admiralon kívül)?

Előre is köszi a válaszaitokat.

Üdvözlettel:
                              gabcy
                              Például az FCA felügyelet alatti brókereknek van biztosítása 50e fontig. A brókerek jelentős része ilyen. Az FSCS a biztosítási alap. Az ActivTradesnek efölötti külön biztosítása is van.
                              Tehát UK, FCA/FSCS a kulcs.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Például az FCA felügyelet alatti brókereknek van biztosítása 50e fontig. A brókerek jelentős része ilyen. Az FSCS a biztosítási alap. Az ActivTradesnek efölötti külön biztosítása is van.
                                Tehát UK, FCA/FSCS a kulcs.
                                A ciprusi brókereknek is elvileg(!) van de Ciprust ajánlatos kerülni. Tehát pl FxPro UK, ActivTrades UK, Xtb UK.

Hozzászólás

Working...
                                X