Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• sidius
    válaszolt
    Jóreménység eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Sidius!

Tényleg ennyire megbízhatatlan a plus500?
    Hmmm.... Én tényleg ezt írtam volna?

Mindenesetre ha ezt elolvasod

http://www.plus500.com/hu/Help/AboutUs.aspx

akkor mit tudtál meg a cégről?

Te most azzal kereskedsz? Nem a kereskedési rendszer itt a lényeg! Bármelyik másik is átlátható, könnyedén! Hozzávetőlegesen mekkora tőkével? Nem az összegre vagyok kíváncsi, csak olyasmire pár száz valami vagy pár ezer valami vagy pár tízezer valami. Ha leírod én is írok valamit!

Szólj hozzá::

• Jóreménység
    válaszolt
    Szia Sidius!

Tényleg ennyire megbízhatatlan a plus500? Én most azzal kereskedek és könnyen átlátható egyszerűen használható a rendszer. Egyedül az zavar, hogy Belizben van bejegyezve.

• sidius
    válaszolt
    belacs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!

admiralmarkets-ről szeretném a véleményeteket kikérni
    http://www.admiralmarkets.hu/

itt olvastam róluk:
    http://www.tozsdeforum.hu/i/c-egyre_...1-red-top.html
    Bár a céget személyesen nem ismerem, de a magyar nyelvű oldaluk összehasonlíthatatlanul kidolgozottabb mint a Plus500. Látszik, hogy igyekeznek információt nyújtani, odafigyelni arra, hogy az elsődlegesen figyelmet érdemlő dolgokat előtérbe helyezzék. Van magyar kapcsolattartó ez jó, mint ahogyan nem rossz az OTP számla sem. Szerintem érzik, hogy kevés még azon szolgáltatók jelenléte akik Közép és Kelet Európában saját nyelven nyújtanak szolgáltatást, tehát ez a piac még nincs telítve, tehát koncentrálni kezdtek erre a területre. A platform mivel Metatrader, olyan rossz nem lehet, sőt ahogy nézem bevállalták a béta MT5-öt is(ezt lehet, hogy ki is próbálom).
    A speadek nem rosszak, olyan átlagosak. A felügyelet igazából nem több, és nem kevesebb mint egy általános retail brókeré. Az nem rossz, hogy a számlanyitásnál (bár még nincsenek készen teljesen) igyekeznek minden réteget kiszolgálni, bár ez sem újdonság.
    Egyszóval, úgy általában szolgáltatásban, külcsínben megfelelőnek tűnik a cég, szépek a szavak (ezek alapján inkább ők mint mint a Plus500), de én azt mondom, hogy enni kell a pudingból egy kicsit mielőtt rendelünk egy nagy adagot.
    Szóval letölteni a demot, megkínozni őket egy kicsit (piszkálni az ügyfélszolgálatot) értelmes és butának tűnő kérdésekkel őket telefonon, emailban...stb, és megfigyelni milyen gyorsak, milyen pontosak, mennyire szakszerűek, türelmesek vagy sem, szóval nyaggatni az egész rendszert. Ha jó, és elhatározta magát az ember, akkor nyitni náluk egy minimális számlát és úgy is kipróbálni.
    Mindenesetre nem rossz, nem rossz így látszólag........

• belacs
    válaszolt
    sziasztok!

admiralmarkets-ről szeretném a véleményeteket kikérni
    http://www.admiralmarkets.hu/

itt olvastam róluk:
    http://www.tozsdeforum.hu/i/c-egyre_...1-red-top.html

• StLui
    válaszolt
    Jegenye eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    StLui,
    próbáld ki a Heikin Ashit. Nézd meg pl. az órást és a napost is egy oldalon. Garantáltan zavarba fogsz esni:-)
    valóban, mindkettő más árat is mutat gondolom gyertya zárásakor vált csak értéket

• Jegenye
    válaszolt
    Mighti,
    A Saxonál fel kellett hívnom Dániát, hogy el tudjak igazodni, miképp tudok egyszerre több chartot megnyitni. Nagyon szívélyesen válaszolgattak, sőt bátorítottak, hogy tegyem meg az észrevételeimet nyugodtan, továbbítani fogják az informatikusok felé.
    Megtettem, aztán jól ott is hagytam őket, mert bár jó a cucc és hihetetlen nagy a választék, de a komfortos fűtött lakásból nem megyek ki a sátorba.

• Jegenye
    válaszolt
    StLui,
    erre van egy nagyon hasznos alkalmazási módszer. Ami amúgy is ajánlatos trendek elemzésekor. Hozzáadsz egy új munkafelületet és ott tetszőleges számban nyithatsz időintervallumokat, majd azon jelölsz be mindent, amit csak akarsz. Ha trend trader vagy, akkor pl. próbáld ki a Heikin Ashit. Nézd meg pl. az órást és a napost is egy oldalon. Garantáltan zavarba fogsz esni:-)

• Mighti
    válaszolt
    A részletektől eltekintve tényleg a legjobb.
    Voltam egyszer egy bemutatón. Az előadó mutogatta a pozícióépítést, majd irkálta át a stopokat egyenként az mt4-ben. És számolta az átlagárat zsebszámoló géppel. (a díjnyertes Saxo Trader sem jobb.)
    Én meg csak örültem magamban. Itt 2 lépés odarakom, majd átírom a mennyiséget. + az átlagár is látszik.
    És nem nyitogatják nagyon a spreadet. Szemben sok más céggel.

• StLui
    válaszolt
    Jegenye eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    StLui,
    Próbáltam trendvonalat húzni, nekem sikerült. Ha 30 perces charton nézel trendvonalat, az értelemszerűen máshova esik, mintha naposra tennéd. A kettős csatornavonal alkalmazásával viszont van gond, de ezt már megreklamáltam:-)
    A proTrader platform eredetije a Dealbook 360, orosz programozók fejlesztették, a szoftver eredeti tulajdonosa amerikai és a GFT.UK forgalmazza.:-) Európában. Ugyanis CFD-kel nem lehet kereskedni Amerikában.
    A WHS selfinvest a licenszjogot megszerezte,annak a magyar függő ügynöke pedig a BpForex. Hogy tiszta legyen a kép.
    Értem, köszönöm!
    Viszont nálam a trendvonalat ha behúzom naposon, majd elváltok pl H1-re(már itt is teljesen rossz helyen van sokszor), majd újra vissza naposra, akkor teljesen máshova kerül a trendvonalam. Sokszor jó ha a vége belóg a képernyőre és egyáltalán nincs a gyertyák közelében sem

• Mighti
    válaszolt
    StLui
    A trendvonal majd más időtávon elmozdulást jól látod. De kb. 1 évvel ez elöltig az F5-öt is sokat kellett nyomkodni, mert képes volt a gyertyákat is furcsán megjeleníteni. 1-1 időtáv váltás után.
    Kár ezen vitatkozni. Pozíciót kezelni a legjobb. Elemezni viszont máshol kell. (Bár ezt a BPForexnél is elmondták nekem anno)

• Jegenye
    válaszolt
    Mighti,
    értem mire gondolsz, valóban sokszor előfordulnak célzási problémák, ebben igazad van.
    Vannak bizony még apró gyermekbetegségei is ezen kivül, de ez kábé olyan,mintha átülnél egy fapados Golfból egy full extrás Mercedesbe és szóvá tennéd a dealernek, hogy az ülés fűtésgombja neked jobb kézre esik, mikor te balkezes vagy:-)

• Mighti
    válaszolt
    Jegenye.
    Nem azt írtam, hogy nem tudom módosítani. (Hidd el 2007 óta megtaláltam a függő megbízások ablakot is) Csak bosszant ez a grafikus stophúzás. Rányomsz, a stopra húzod, becélzod, ÉS HOP MÁR VISSZA IS UGROTT!!! az eredeti helyére. Majd újra próba, és néhány alkalom után sikerül elengednem az egér gombot a megfelelő helyen NA AKKOR kér megerősítést és rendben megtörténik. De miközben húzom a vonalat lenyomott egér gombbal közben ugrik egyet az ár, a stop visszaugrik az eredeti helyére, mintha nem is fognám az egérrel. Persze nem múlik ezen semmi, de a frissítések során kiküszöbölhetnék.

• Jegenye
    válaszolt
    StLui,
    Próbáltam trendvonalat húzni, nekem sikerült. Ha 30 perces charton nézel trendvonalat, az értelemszerűen máshova esik, mintha naposra tennéd. A kettős csatornavonal alkalmazásával viszont van gond, de ezt már megreklamáltam:-)
    A proTrader platform eredetije a Dealbook 360, orosz programozók fejlesztették, a szoftver eredeti tulajdonosa amerikai és a GFT.UK forgalmazza.:-) Európában. Ugyanis CFD-kel nem lehet kereskedni Amerikában.
    A WHS selfinvest a licenszjogot megszerezte,annak a magyar függő ügynöke pedig a BpForex. Hogy tiszta legyen a kép.

• StLui
    válaszolt
    Mighti: Stopot kb oda húzom ahova szeretném, ha sietős, utánna finomítom függő megbízások ablakban

Jegenye: próbálj trendvonalat húzni ProTraderben, majd időtávot váltani, nekem ez az egyetlen lényeges hibája, ami miatt elemzésre jobbnak tartom az MT4-et
    ("Szándékosan nem proTradert említettem..." ezt most nem értem, hasonló a kettő, vagy hogy jön a Protraderhez?)

• Jegenye
    válaszolt
    Mighti,
    charton belül oda húzod egérrel a stoppot, vagy akármelyik ordert ahova csak akarod, lenyomva kell tartani az egeret, majd kér egy megerősítést. Vagy a függő megbízásoknál átszerkeszted. És valóban számtalan extra van még.
    A számla kimutatása és azonnali követése pedig összehasonlíthatatlanul jobb a Dealbook 360-asban a MT4-hez képest. Szándékosan nem proTradert említettem...
    Magasan a legjobb platform, de ettől még nem lesz önmagában sikeres kereskedő senki.

Working...
X