Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tőzsdeász
    válaszolt
    Hát nekem leginkább a külföldi kereskedési rendszerek hozzáállása tetszik. A számlanyitás teljesen on-line (nem, nem kell bemenni a bankfiókba, hogy aztán még a személyimet is le akarják fénymásolni...) és nincs számlavezetési díj, csak a kereskedésért fizetsz. Szerintem ez így tisztességes.
    Minden jót:

Szólj hozzá::

• deXan
    válaszolt
    Erste vs Equitas

Csakhogy, ha jól tudom, ha valaki az Equitas-nál akar számlát nyitni, az csak 10 kijelölt KBC bankfiókban teheti meg.
    Meg nekem sokkal jobban tetszik, ahogy az Erste az ügyfelekkel bánik.
    De persze mindenki más. Lehet h. másnak meg az a 0,05% számít.
    Én csak a véleményemet mondtam el.
    De akármennyi véleményt, javaslatot hallgatsz meg, a végén mindenkinek magának kell meghoznia a végső döntést. És ez az egész tőzsdézésre igaz.
    Üdv.

• stock
    válaszolt
    Brókernet:
    Én az MLM-től igyekszem magam távol tartani. Nagyon nem szeretem ugyanis, ha valaki tukmálással próbál nekem eladni valamit. Az ilyen direkt rendszerekben pedig ez alapelem.

Ha valamit venni akarok, befektetni akarok, akkor magam szeretek dönteni. Lehet előtte nagyon sokakat megkérdezek, de én keresem őket és nem ők engem.
    Eddig ez nekem bejött.

• opcioguru
    válaszolt
    Én nem hallottam túl sok jó a Brokernetről, de járjon utána mindenki maga...
    OG

• opcioguru
    válaszolt
    Sziasztok,

ha valaki komolyan akar tőzsdézni, akkor irány az amerikai piac. Ott pedig az egyik legjobb elektronikus brókercég a thinkorswim.com.
    Én rajtuk keresztül opciózok már több mint két éve és maximálisan meg vagyok elégedve.

Üdv,
    OG

• laaaci
    válaszolt
    Sziasztok. Tudtok valamit a Brokernet rol? Az eggyik ismerosom nekik dolgozik es raakar beszelni valami biztositas szerusegre. Mit csinaljak? Meg lehet bizni bennuk?

• Attila
    válaszolt
    Equitas

Munkahelyen mondtak, hogy az Equitas (http://equitas.hu/) meg a
    kedvezmenyes Erstenel is olcsobb (es nem volt vele baj), 0.3% helyett
    0.25%. Ha nem hasznalod es nem kersz papiros szamlakivonatot, akkor
    meg ingyenes, ami sztem barati dolog. Ugyhogy en itt fogok nyitni.

• deXan
    válaszolt
    Helló!
    Azért írok, mert amikor el akartam kezdeni tőzsdézni, akkor teljesen tanácstalan voltam, amíg itt, ebben a fórumban nem olvastam az Erste Bankról, és hogy innen kedvezményesen lehet náluk számlát nyitni. Meg is nyitottam. Ennek már másfél hónapja, és én személy szerint nagyon meg vagyok elégedve velük. Sokkal könnyebben megtanultam a dolgokat, mint hittem volna.
    Nincs tapasztalatom más brókercégekkel, de nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.
    Üdv!

• salvago
    válaszolt
    Én szombaton megyek egy előadásra, ahol brókercégeket fognak bemutatni, ha gondoljátok, beszámolok majd róluk...

• harzol
    új témát indított: Melyik brókercéget érdemes választani?

Melyik brókercéget érdemes választani?

Úgy gondoltam érdemes nyitni egy témát a konkrét brókercégektől függetlenül, ahol megvitathatjuk, hogy melyik brókernek mik az előnyei és a hátrányai.

Melyik brókercégnek van a legjobb online kereskedési rendszere, stb...?

Természetesen az árakról is érdemes szót ejteni, de brókercég specifikus kérdésekről a cég saját témájában beszélgessünk.
Working...
X