Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• nagylaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kösz a tippeket! Mind az Alparinál, mind a Dukascopynál demózom, és a Dukascopy valóban civilizáltabb, és készségesebb a (magyar nyelvű) ügyfélszolgálat is. Egyedül a szoftver kezelése nehézkes. Ha ez nem lenne, akkor egyértelmű lenne a választás. A kereskedési felület viszont kevésbé intuitív az MT4-hez képest. Ezt meg is tudnám szokni, de a fő hiányossága a Javában írt szoftver relatív lassúsága...

Így valószínűleg az Alparinál lesz az éles kereskedés. Ennek kapcsán merült fel bennem a kérdés: van valamilyen egzakt definíciója a skalpolásnak? Pl. van-e egy adott idő a pozíció nyitása és zárása között, amin belül skalpolásnak lehet bélyegezni a manővert (pl. egy perc)? Nem szeretném, hogy valami ilyesmire hivatkozva tegyenek keresztbe a végén. Nem tervezek kifejezetten skalpolgatni (robotot sem használok), de jó lenne tudni, hogy van-e egy minimális idő, amit egy pozícióban kell/ajánlott tölteni. Köszönöm!
    Ha jól emlékszem van Meta a Dukascopynál is! Vagy csak demoban lenne? Beszélj csak az ügyfélszolgálattal!
    Az Alparinál szerintem engedélyezett a skalpolás, legalábbis én nem olvastam ennek az ellenkezőjét. Megjegyzem, hogy mindegy is, mert nem sok pár van amit megéri skalpolni.
    Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha jól emlékszem van Meta a Dukascopynál is! Vagy csak demoban lenne? Beszélj csak az ügyfélszolgálattal!
      Kérdeztem, ezt írták: "Sajnálatosan nem tervezzük a Metatrader platform éles kereskedésbe való bevezetését az ECN környezettel való összeférhetetlenségi hibái miatt."

Viszont a rendszerük nagy előnye az MT4-gyel szemben, hogy automatikusan rögzíti a grafikonon, hogy hol szálltam be és ki. Nagyon hasznos addig is, amíg benne ülsz a pozícióban, meg utólag is elemezgetni.

Január elején nyitom a számlát, még habozom, hogy melyik lesz.

Hozzászólás

• nagylaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Viszont a rendszerük nagy előnye az MT4-gyel szemben, hogy automatikusan rögzíti a grafikonon, hogy hol szálltam be és ki. Nagyon hasznos addig is, amíg benne ülsz a pozícióban, meg utólag is elemezgetni.
        Az MT4 is rögzíti, ha a kereskedést ráhúzod a chartra

Hozzászólás

• ványadt bácsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          köszönöm!

Hozzászólás

• ványadt bácsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ahha! Kösz!

Hozzászólás

• Mi a véleményetek a Marketiva-ról? Használom a demo-ját, vannak hírei és van chat-je is, ahol sokat tanulok a fent lévőktől. Még élesben nem próbáltam. (Kérlek, ne szóljatok le, még kezdő vagyok, de nem hülye. Olvasva a fórumot, néha olyan flegma válaszokat adtok, pedig úgy gondolom, Ti sem úgy születtetek, hogy mindent tudtatok.) Előre is köszi.

Hozzászólás

• Aki ismeri az FXCM-et, az meg tudja nekem mondani, hogy a demo account regisztálására miért nincs lehetőség? A családban többen is gyakorlunk rajta, ezért fontos lenne, ha meg tudnánk nyitni új számlákat, mivel a régiek lejártak.

Hozzászólás

• Sziasztok!
                  Nemrég kezdtem el forexezni demo számlán MT4 programmal, és még jó ideig gyakorlom, mielőtt élesbe váltok át.
                  Kérdésem az lenne, hogy érdemes-e éles számlát nyitnom a Tadawulfx-nél, megbízhatóak-e.

Hozzászólás

• baistvan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!
                    Nemrég kezdtem el forexezni demo számlán MT4 programmal, és még jó ideig gyakorlom, mielőtt élesbe váltok át.
                    Kérdésem az lenne, hogy érdemes-e éles számlát nyitnom a Tadawulfx-nél, megbízhatóak-e.

Sokan használják, szóval nem lehet rossz cég. Annyit mérlegelj azért, hogy nincs náluk microlot. Tudtommal legalábbis. Szóval gondolkodj el azon is, hogy mennyi tőkével kezdenéd!

Hozzászólás

Sokan használják, szóval nem lehet rossz cég. Annyit mérlegelj azért, hogy nincs náluk microlot. Tudtommal legalábbis. Szóval gondolkodj el azon is, hogy mennyi tőkével kezdenéd!
                      A tadawulfx-nél mini számla 500 usd a lot minimum 0,05-tól
                      Tőkeáttétel akár 1:500, nekem most demón 1:100
                      Először mikor kezdtem buktam egy nagyobb virtuális dollárt, de mára lassacskán sikerül visszatornáznom.

Hozzászólás

A tadawulfx-nél mini számla 500 usd a lot minimum 0,05-tól
                        Tőkeáttétel akár 1:500, nekem most demón 1:100
                        Először mikor kezdtem buktam egy nagyobb virtuális dollárt, de mára lassacskán sikerül visszatornáznom.

500 dollár és a 0,05 nem túl szerencsés párosítás.

Ha mondjuk 2%-ot akarsz kockáztatni egy pozin a tőkédből, akkor az 10 dollár.
                        Mondjuk eurusd esetében 1 pip elmozdulás 0,05 lotnál 50 cent vagyis mindössze bruttó 20 pip a mozgástered ha be akarod tartani a kockázatot. Azért bruttó mert még számold le belőle a spreadot. Még kevesebb mozgástér.
                        Ja és több pozit nem is nyithatsz mellé.

Hozzászólás

500 dollár és a 0,05 nem túl szerencsés párosítás.

Ha mondjuk 2%-ot akarsz kockáztatni egy pozin a tőkédből, akkor az 10 dollár.
                          Mondjuk eurusd esetében 1 pip elmozdulás 0,05 lotnál 50 cent vagyis mindössze bruttó 20 pip a mozgástered ha be akarod tartani a kockázatot. Azért bruttó mert még számold le belőle a spreadot. Még kevesebb mozgástér.
                          Ja és több pozit nem is nyithatsz mellé.
                          Arra gondoltam, hogy a deviza piacán daytradelek, a skalpolást engedélyezik.
                          Az ezüst piacán swingtrade működhet, de az arany rizikósabb, nagyobb az ingadozás. Swap pontok itt nincsenek. Más CFD-kel még nem próbálkoztam, ott jutalék is van.

Hozzászólás

Arra gondoltam, hogy a deviza piacán daytradelek, a skalpolást engedélyezik.
                            Az ezüst piacán swingtrade működhet, de az arany rizikósabb, nagyobb az ingadozás. Swap pontok itt nincsenek. Más CFD-kel még nem próbálkoztam, ott jutalék is van.
                            Mindjárt daytrade az elején? Te tudod!

Hozzászólás

• Ide is beteszem, hátha vki kereskedik itt.

A napokban váltottam bróker céget. Fxopen-en vagyok most, viszont itt az idő az GMT-ben van MT4-ben. Így meg is szívtam az első kereskedéskor, mert a 4órás gyertya már 1órája kész volt. Lehet ezt állítani valahogy? Így teljesen mások a chartoknál a signalok...

Hozzászólás

• Tomesz001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ide is beteszem, hátha vki kereskedik itt.

A napokban váltottam bróker céget. Fxopen-en vagyok most, viszont itt az idő az GMT-ben van MT4-ben. Így meg is szívtam az első kereskedéskor, mert a 4órás gyertya már 1órája kész volt. Lehet ezt állítani valahogy? Így teljesen mások a chartoknál a signalok...

Nem mert az szerveridő, és nem állítható. Tudtommal.

Hozzászólás

Working...
                                X