Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Üdv Mindenkinek!

Egy ideje olvasgatom a fórumot, próbálok válaszokat találni a kérdéseimre, ami többé-kevésbé sikerül is. Most viszont elakadtam.
    A problémám a következő:
    Még régebben letöltöttem az FxPro demoját gyakorolgatni. Most az XTB-vel ismerkedek éles szla nyitás céljából. Szintén letöltöttem a demójukat. Meglepődve tapasztaltam, hogy nemcsak hogy a gyertyák nem egyformák, de az árfolyam sem. A népszerűbb pároknál néhány pip a különbség, de pl. HUF pároknál akár 30-40 pip eltérés is van a két demo pillanatnyi árfolyama között.
    Mi ennek az oka?

Hozzászólás

• ultrakezdő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Üdv Mindenkinek!

Egy ideje olvasgatom a fórumot, próbálok válaszokat találni a kérdéseimre, ami többé-kevésbé sikerül is. Most viszont elakadtam.
      A problémám a következő:
      Még régebben letöltöttem az FxPro demoját gyakorolgatni. Most az XTB-vel ismerkedek éles szla nyitás céljából. Szintén letöltöttem a demójukat. Meglepődve tapasztaltam, hogy nemcsak hogy a gyertyák nem egyformák, de az árfolyam sem. A népszerűbb pároknál néhány pip a különbség, de pl. HUF pároknál akár 30-40 pip eltérés is van a két demo pillanatnyi árfolyama között.
      Mi ennek az oka?
      Lehet ok az időeltérés a gyertyák esetében (más szerveridőn van a két bróker?), valamint a pipeknél pedig tudnod kell, hogy az nem egy szabályozott piac, mint mondjuk a BÉT. Míg az utóbbinál a brókercégeknél realban ugyanazt az árfolyamot látod, hiszen központilag kapják az adatokat a tőzsdéről, a devizapiacon csak kb egyformák az adatok, vagy akár az is lehet hogy nem. Simán lehet néhány pip eltérés két bróker adataiban, és bár a 30-40 pip még Huf pároknál is erősnek tűnik, de például híreknél ez is megtörténhet.
      Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• Értem. Köszi a választ!
        Én azt hittem, hogy a forex brókereknél is van valami központi "jeladó", és mindenki ugyanazt az árfolyamot használja, csak a spread tér el. De akkor ezek szerint nem így van.
        Azt már olvastam itt a fórumon - úgy emlékszem HWTrader-nél - , hogy a napi gyergyák eltérhetnek, mert nem mindenki ugyanakkor zárja, de nem értettem, az órás miért tér el, mikor egy óra, az mindenkinek egy óra, legfeljebb ami az egyiknek 8 órás gyertya, az a másiknak 9 órás gyertya.
        De akkor most már tiszta.
        Köszi még egyszer!

Hozzászólás

• Szervusztok!
          Tudnátok segíteni, hogy honnan lehetne letölteni egy nagyon részletes , magyar MT4 használati útmutatót?

Hozzászólás

• recefyce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szervusztok!
            Tudnátok segíteni, hogy honnan lehetne letölteni egy nagyon részletes , magyar MT4 használati útmutatót?
            Nem tudom, hogy készült e magyarul leírt részletes használati útmutató hozzá, de itt egy videó ami segíthet:

http://www.youtube.com/watch?v=AmEj3q6sTEc

Hozzászólás

• Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Olyan brókercéget keresek ahol áruval napon belül lehet kereskedni, hazai részvényt befektetni akár hosszabb (évek), akár rövidebb (hónapok) távra. Viszonylag alacsony díjakkal dolgozzon és ha lehet legyen demója.

Ezt nézegettem: Solarcapital (van demójuk? van minimum kezdőtőke? milyen díjakkal dolgoznak?)

Bármi érdekel ami a feltételeimnek megfelel és amit ajánlani tudtok!

Előre is köszönöm a segítséget!

Hozzászólás

• "Nem tudom, hogy készült e magyarul leírt részletes használati útmutató hozzá, de itt egy videó ami segíthet:

http://www.youtube.com/watch?v=AmEj3q6sTEc "

Köszönöm, de ez sajnos kicsit gyenge.
                Még az alap dolgokat sem mutogatja végig.
                Ráadásul én azon fellül szeretnék egy új indikátort kifejleszteni. Tehát nem meglévőket összerakni, hanem egy teljesen újatcsinálni. ...pfff...nem lesz egyszerű.

Hozzászólás

• recefyce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  "Nem tudom, hogy készült e magyarul leírt részletes használati útmutató hozzá, de itt egy videó ami segíthet:

http://www.youtube.com/watch?v=AmEj3q6sTEc "

Köszönöm, de ez sajnos kicsit gyenge.
                  Még az alap dolgokat sem mutogatja végig.
                  Ráadásul én azon fellül szeretnék egy új indikátort kifejleszteni. Tehát nem meglévőket összerakni, hanem egy teljesen újatcsinálni. ...pfff...nem lesz egyszerű.
                  te le akarsz programozni egy új indikátort, de nem tudod használni a pofonegyszerű mt4 szoftverét, akkor ez tényleg nem lesz egyszerű eset

Hozzászólás

• ....igen, tudom, hogy meredek. De természetesen tanulgatom az alap funkciókat.A megbízások adása tényleg nem nagy ügy. Csak van egy eképzelésem, amit majd szeretnék tesztelni.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Rövid ideje tesztelgetem a Dukascopy JForex programját, de nekem folyamatosan szétkapcsol és újra kapcsolódik egy órában 5-8 alkalommal. Ez rendkívül idegesítő dolog és életveszélyes ha az éles számlán is előfordul. (szerintük nem fordulhat elő)
                      Más is tapasztalt már ilyet vagy beállítási problémáim lehetnek? WIN7 64bites rendszeren fut a program.
                      MT4 csak demóban elérhető náluk és nem is tervezik bevezetni (mondjuk akkor nem is értem, hogy minek lehet demózni rajta...). Ezt írta az ügyfélszolgálatuk.

Hozzászólás

• A Dukascopy progija nagyon jól és stabilan működik élesben, nemigazán jellemző rá, hogy szétesne. Igaz, hogy én nem is venném annyira észre, mert elég hosszú pozíciókat veszek fel rajta, szóval napjában max néhányszor nézek nézek rá és XP a progi.

Hozzászólás

• sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A Dukascopy progija nagyon jól és stabilan működik élesben, nemigazán jellemző rá, hogy szétesne. Igaz, hogy én nem is venném annyira észre, mert elég hosszú pozíciókat veszek fel rajta, szóval napjában max néhányszor nézek nézek rá és XP a progi.
                          Gondoltam, hogy nálam lesz a probléma. Jelenleg mobiltelefon internet kapcsolatán egy laptoppal tesztelem, de nem volt még leállás.
                          Szimpatikus cég, köszi az ajánlást és a gyors választ és a végtelen türelmedet is

Hozzászólás

• http://www.alpari.co.uk/en/trading_a...son_table.html

Hozzászólás

• Csipcsiripp !

Eljott az ido, hogy komolyabban foglalkozzak a számlanyitás gondolatával, ebben kérném a segítségeteket.

Ami számomra fontos egy brókernél :
                              - megbízhatóság, stabilitás
                              - FSA , ügyfélszámla biztosítás
                              - FX és CFD (minél több papír)
                              - metatrader
                              - 5000$ - 10000 $ os számlát nyitnék első körben, ehhez megfelelő méretű
                              LOT

Az angollal nincs problémám, továbbá előny számomra a moneybookers ki és befizetés.

Az Alpari pl. tetszik, ehhez hasonlókat keresnék. Bárkinek tapasztalata / javaslata van és azt megosztaná előre is köszönöm.

Hozzászólás

• Ninja bróker

Sziasztok !
                                Tudnátok ajánlani brókercéget a NinjaTrader platformhoz?
                                Elsősorban DAX,S&P hatihoz szeretném használni.

Hozzászólás

Working...
                                X