Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• efeksz
    válaszolt
    Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NDD az admiral markets uk ltd
    Igerem bonuszt nem kapsz
    jaj Zalán, tudod mire gondoltam: ne is legyen az adott cégnél bónusz

Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mire az ilyen szempontokra megtanulsz odafigyelni, addigra ezekre a jelenlegi kérdéseidre a válaszokat nem egy fórumon fogod keresni, hanem önmagadnak is meg tudod válaszolni.
    "...ügyfél veszteségére utaznak...lefedezik a pozidat vagy sem..." Amíg ilyeneken agyalsz, az elméd azzal lesz elfoglalva, hogy el akarják lopni a pénzedet és nem azzal foglalkozik, hogy kellő pénzt keress a traddel!
    Köszi a tippeket. Nem először vagyok a devizapiacon (finoman szólva), de az utóbbi másfél évben nem néztem körbe. Csak körbekérdeztem, hátha változott valami. Kösz még1x.

Szólj hozzá::

• Tback
    válaszolt
    efeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs 10k-m, csak felmerem a terepet, hogy melyik cegek jok kesobb, ha mondjuk az ember lemond a legtobb olyan kriteriumrol, amit inkabb az mm es lehuzo cegek kinalnak. Akik az ugyfel vesztesegere utaznak (nem fedezik ki a pozikat).

Ugy mint: bonusz, mikrolot, virtualis penztarca elfogadas, par szaz usd-vel lehet szamlat nyitni.

Mindegy hogy mennyi pénzed van, vagy nincs.
    Első az hogy tanulj meg egyből kettőt, majd háromból négyet csinálni, úgy, hogy a négy az ne tízből -6 legyen!
    A lehúzó cégek hidd el, csak a sokad rangú ellenségeid lesznek.
    Mire az ilyen szempontokra megtanulsz odafigyelni, addigra ezekre a jelenlegi kérdéseidre a válaszokat nem egy fórumon fogod keresni, hanem önmagadnak is meg tudod válaszolni.
    "...ügyfél veszteségére utaznak...lefedezik a pozidat vagy sem..." Amíg ilyeneken agyalsz, az elméd azzal lesz elfoglalva, hogy el akarják lopni a pénzedet és nem azzal foglalkozik, hogy kellő pénzt keress a traddel!
    Ne kerülj bele ebbe a zsákutcába, amiben a legtöbben ott hagyják a fogukat rövid idő alatt!
    Ne félj a brókertól! Mert amíg a félelmeid irányítanak, addig csak rossz döntéseket fogsz hozni és arra nem lehet felépíteni sikeres rendszert.
    Leírtam már sokszor, más topicban: a bróker vagy az üzlettársad lesz és közösen pénzt kerestek, vagy az ellenségednek tekinted és mindketten vesztesek lesztek hosszú távon!!!!
    Ne hidd el nekem hogy ez így van, mert én senki vagyok, csak gondold át logikusan, életszerűen a tervezett jövődet traderként.
    Magadnak kell meglátnod az igazságot, megértened a logikus dolgokat, hogy mi az ami nem működik sokaknak és mi az ami működik, de csak keveseknek.

Egyelore meg ezen a szinten vagyok: akkor marad hycm es admiral.
    Hidd el, van még más cég is e kettőn kívül!
    A stratégiádhoz keress brókert és ne hagy itt magad betereltetni valahova, ami semmivel sem biztos hogy NEKED jobb mint esetleg egy másik bróker.

A bróker választás az első lépés a stratégiád kidolgozásában.
    Ne hagyd hogy itt, vagy máshol, érdekből segítsenek!!!!

Csinálhatsz egy listát is, pl. hogy mi az ami NEM kell egy brókertől.
    -nem kell a bónusz, (ha tényleg nem igényli a stratégiád)
    -nem kell a magas tőkeáttét( ha tényleg nem igényli a stratégiád)
    -nem elég az alacsony tőkeáttét (ha magasat igényel a stratégiád)
    -nem kell az oktatás és a folyamatos hírlevelekkel bombázás (mert a bróker sohasem fog megtanítani tradelni, csak az idődet pocsékolod rá)
    -nem kell a magyar nyelv, vagy éppen kell mert nincs angol a háttérben....
    -nem kell a teljes lot (100,000), mert nem jó a stratégiádhoz (vagy esetleg pont olyan számla kell, ahol van tényleges micro számla, tehát 1 lot= 1,000 egység, mert ugye a 2 tizedes kötési lehetőség az már standardnak mondható a teljes loton minden cégnél)
    -stb...stb...

• Zalán
    válaszolt
    Nincs 10k-m, csak felmerem a terepet, hogy melyik cegek jok kesobb, ha mondjuk az ember lemond a legtobb olyan kriteriumrol, amit inkabb az mm es lehuzo cegek kinalnak. Akik az ugyfel vesztesegere utaznak (nem fedezik ki a pozikat).

Ugy mint: bonusz, mikrolot, virtualis penztarca elfogadas, par szaz usd-vel lehet szamlat nyitni.

NDD az admiral markets uk ltd
    Igerem bonuszt nem kapsz

• Zalán
    válaszolt
    Zalán, melyik számlátokon van microlot, amit efeksz kérdezett

https://admiralmarkets.hu/start-trading/account-types
    Admiral.Markets
    Az elso

• efeksz
    válaszolt

• erla01
    válaszolt
    " Lmax-ot is megnezem jobban, de oda valoszinu keves leszek. " --- NEM leszel kevés.

Elvileg az LMAX 10.000$-tól enged be, de kicsivel kevesebbel is be tudsz menni.
    Ha még ez is sok, akkor ajánlom Herpai Nándi féle céget, az LMAX partnere, ha rajta keresztül mennél be kevesebb a min. depo.

• efeksz
    válaszolt
    Azért nem hallottál róluk mert valószínűleg nem sokat jársz Ázsiában.
    A keleti régióban elég ismert cég. (Henyep Market)
    Nincs náluk számlám, de ismerek olyat akinek van és történetesen ő Ázsiában él.
    Bár Magyar szupport nincs náluk, így nem fognak ide írogatni, egyéb iránt elég stabil cégnek mondják.

"Megbízható" céget pedig ne keress, maximum kevésbé kockázatosat, így megkíméled magad sok csalódástól....
    Igazabol megteveszto a 2db hozzaszolasom, mert nem ma kezdtem a témát. Szivem szerint elkerulnem az egesz arjegyzoi bohockodos rendszert, es opciot vagy futurest kotnek jobban szabalyozott rendszerben.
    Interactive B.-t neztem, de ott ugy nezem, hogy van havi minimum fee.
    Dukascopyt neztem ismet, de ott meg nincsenek huf parok.
    Lmax-ot is megnezem jobban, de oda valoszinu keves leszek.

Valojaban az osszes olyan ceget is kerulnem, ahol elfogadjak a virualis penztarcakat, mert az felig a szurke zonaban halaszas.
    Es az osszes olyat, ami befizetesi bonuszokat kinal, mert sokat elmond az uzletpolitikarol.

Szoval ezek utan mi marad, ami szoba johet?

A microlot csak azert kell, mert hosszu pozit kotnek, nagy mozgasra.
    Tehat nem par napig, hetig tartanam, es eppen ezert a pozit mereteznem kisebbre.

Olyan tippek is johetnek, amik jo nevu cegek. Akkor is, ha csak 10k-val lehet szamlat nyitni es huf parok sincsenek.

• Tback
    válaszolt
    Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    AZ ingyenes virtuális be és kifizetést kihagyva, van. Admiral Markets UK. www.admiralmarkets.hu
    HYCM brókercégről hallott valaki? Á

Állítólag 35 éve a piacon vannak, de még csak a nevüket sem hallottam.

FCA felügyelet, lehet virtuális pénztárcával és bankkártyával befizetni / kifizetni költség nélkül, van HUF pár és indexek, van microlot

Tudja ezt még valamelyik másik cég, ami megbízható?
    Zalán, melyik számlátokon van microlot, amit efeksz kérdezett

https://admiralmarkets.hu/start-trading/account-types

• Zalán
    válaszolt

FCA felügyelet, lehet virtuális pénztárcával és bankkártyával befizetni / kifizetni költség nélkül, van HUF pár és indexek, van microlot

AZ ingyenes virtuális be és kifizetést kihagyva, van. Admiral Markets UK. www.admiralmarkets.hu

• Tback
    válaszolt

Azért nem hallottál róluk mert valószínűleg nem sokat jársz Ázsiában.
    A keleti régióban elég ismert cég. (Henyep Market)
    Nincs náluk számlám, de ismerek olyat akinek van és történetesen ő Ázsiában él.
    Bár Magyar szupport nincs náluk, így nem fognak ide írogatni, egyéb iránt elég stabil cégnek mondják.

"Megbízható" céget pedig ne keress, maximum kevésbé kockázatosat, így megkíméled magad sok csalódástól....

• efeksz
    válaszolt

• Csavi
    válaszolt
    Melyik brókercéget érdemes választani?

Sziasztok!
    Nem konyítottam kb.semmit a pénzügyekhez. Beiratkoztam pár tanfolyamra, csináltam pár üzletet, de még csak kapizsgálom ezt a pénzügyi világot, ami borzasztó és csodálatos egyben. Hozzátok képest tehát dilettáns vagyok. Segítséget, ötletet kerestem, s leltem erre a fórumra. Sok jó dolgot találtam, van amit még meg is értek belőle.

A tényállás azonban az, hogy egy kolléganőmnek sikerült olyan céggel (Kingsbourne LTD) üzletelnie, aki komoly büntetést kapott engedély nélküli portfólió kezelésért. Na most eléggé eszköztelennek érzem magam ebben az ügyben. Én mondtam neki, hogy csak a bukás mértékét lehet tompítani, de egy csaló bandától bármit visszaszerez annak örüljön. Naivan kérdezem tőletek, hogy bárhol, bárhová fordulhat, bejelentse?

Hozzátartozik, h. 13 éves barátságra alapozva bízott egy idiótában, akinek ezt a remek befektetést köszönheti.

• trollkiraly
    válaszolt
    tejjel cukorral eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Zalán, egy county manager ennyire ráér? Hallottam, hogy keresel alkalmazottakat. Mégis mire? Vagy a te munkádat kell majd csinálniuk, amíg itt válaszolsz/beírsz? Mennyi a havi "work for"?
    Másik cóntrimanigörlt keres!

• moneymentor
    válaszolt
    Komoly kérdés: van-e tapasztalat, vélemény az https://www.fxoro.com/ -ról?

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Offolásról itt szó nincs...Az valóban szomorú, hogy ennyi csalás van a szakmában.

MoBILLal kÜlDvE

Working...
X