Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Hölgyek és Urak!
    Szükségem lenne 2010 március előtti adatokra EURUSD M5-ön(5 percesen), mert addig visszamenőleg már végig teszteltem a chart-ot a stratégiám szerint.
    Ne hökkenjetek meg, ez csak napi 1 trade-et jelent, mert ilyen a stratégiám.
    Szóval, ha tudtok ilyen demo-t jelezzetek légyszi.
    Köszönöm!
    A pénzözön legyen veletek.

Hozzászólás

• Szia Lazo!

Én az Alparinál (https://my.alpari.co.uk/en/mtdemo/) vagyok és itt van annyi adat amennyit akarsz. Sőt ha a stratégiád leprogramozható akkor teszter is van optimalizálási lehetőséggel. (bevallom látok benne pár hibát, leírom ha érdekel).

Addigis jó tesztelgetést
      üdv, Darázs
      Az akarat diadalt arat.

Hozzászólás

• sziasztok
        A KBC Equitas-n kereskedem OTP és Mtelekom papírokkal.
        Kérdésem: keresek hasonló külföldi oldalt ahol IBM, COCA COLA stb papírokkal kereskedhetnék. minden segítséget elfogadok. köszönet klári

Hozzászólás

• klári eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          sziasztok
          A KBC Equitas-n kereskedem OTP és Mtelekom papírokkal.
          Kérdésem: keresek hasonló külföldi oldalt ahol IBM, COCA COLA stb papírokkal kereskedhetnék. minden segítséget elfogadok. köszönet klári
          Szia!

Itt van az egyik legjobb bróker ilyen célra:

http://forum.tozsde.hu/brokercegek/2...e-brokers.html
          Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• Hello,

Még kezdő vagyok, szeretnék egy kis összeggel "játszani" tanulás céljából. Olyan bróker céget keresek, amely
            1, megbizható - ez a legfontosabb
            2, enged mikrotrankzakciókat és azokkal arányos a jutalék rendszere.
            3, minnél szélesebb termékplaetta (cfd-k, forex, árúk)

a kettes alatt azt értem, hogy nincs magas számlavezetési meg tranzakciós díj viszont pl a spread lehet magasabb, úgy is kis összegekkel próbálkoznék (50e forintig úgy elsőre)

A plus500-zal próbálkoztam eddig és nagyon bevált csakhogy a neten sok negatív kritikát olvastam és ezután nem szivesen utalnék oda pénzt.
            Szóval olyan kéne ,ami legalább annyira megfelelő nekem, mint a plus500 és megbízhatóbb.
            Ez a metatrader4 meg nem tudom miért számít etalonnak manapság, én kipróbáltam és nagyon nem tetszik.. a plus500 saját programja sokkal átláthatóbb, letisztultabb.
            (egy extra kérdés: összehasonlítottam plus500 meg az admiral demoval az mt4 néhány grafikonját (pl arany) és nem igazán hasonítottak, ez normális?

Hozzászólás

• Seridur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Hello,

Még kezdő vagyok, szeretnék egy kis összeggel "játszani" tanulás céljából. Olyan bróker céget keresek, amely
              1, megbizható - ez a legfontosabb
              2, enged mikrotrankzakciókat és azokkal arányos a jutalék rendszere.
              3, minnél szélesebb termékplaetta (cfd-k, forex, árúk)

a kettes alatt azt értem, hogy nincs magas számlavezetési meg tranzakciós díj viszont pl a spread lehet magasabb, úgy is kis összegekkel próbálkoznék (50e forintig úgy elsőre)

A plus500-zal próbálkoztam eddig és nagyon bevált csakhogy a neten sok negatív kritikát olvastam és ezután nem szivesen utalnék oda pénzt.
              Szóval olyan kéne ,ami legalább annyira megfelelő nekem, mint a plus500 és megbízhatóbb.
              Ez a metatrader4 meg nem tudom miért számít etalonnak manapság, én kipróbáltam és nagyon nem tetszik.. a plus500 saját programja sokkal átláthatóbb, letisztultabb.
              (egy extra kérdés: összehasonlítottam plus500 meg az admiral demoval az mt4 néhány grafikonját (pl arany) és nem igazán hasonítottak, ez normális?
              Nagyjából normális. mert minden bróker azt csinál amit akar. Két jó brókert tudnék ajánlani. Alpari, és Activtrades.
              willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nagyjából normális. mert minden bróker azt csinál amit akar. Két jó brókert tudnék ajánlani. Alpari, és Activtrades.
                Az Alparinál 50000 forintal nem tud CFD-s számlát nyitni. Ahhoz a Classic számla kell kell ott meg 500 dollár a nyitási minimum. De ha lenne is 500 dodója akkor sem érné meg, mivel a kötésméret forexnél 0,1 lot, ahhoz meg ez tőke úgyszólván semmi.

Seridur!

Ha rám hallgatsz 50000-el nem nyitsz számlát, mert a forexnél és cfd-nél ekkora összeg komolytalan.

A metatrader nem etalon, csak egy jó felület, aminél van jobb, meg rosszabb is.
                Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Az Alparinál 50000 forintal nem tud CFD-s számlát nyitni. Ahhoz a Classic számla kell kell ott meg 500 dollár a nyitási minimum. De ha lenne is 500 dodója akkor sem érné meg, mivel a kötésméret forexnél 0,1 lot, ahhoz meg ez tőke úgyszólván semmi.

Seridur!

Ha rám hallgatsz 50000-el nem nyitsz számlát, mert a forexnél és cfd-nél ekkora összeg komolytalan.

A metatrader nem etalon, csak egy jó felület, aminél van jobb, meg rosszabb is.
                  Igazad van sidius. Az Alparinál microszámlán tényleg nincsen CFD.
                  willow

Hozzászólás

• Seridur!

Az, hogy komolytalan gondolom relatív: nem ebből szeretnék megélni. Pont azért keresek olyan bróker céget ahol nem igazán számít az hogy kis összeggel játszok-mert hogy ez tényleg játék lenne-egyelőre.
                    A plus500 ezért tűnik nagyon jónak: én nem látom, hogy mi a különbség abban, hogy 5k-val kereskedem egy üzletben vagy 500k-val; a nyereség/veszteség a befektetéssel arányos, nincs extra díj poziciókötésre pl.
                    Egy különbség van, mivel van a minimum vásárlási mennyiség az olyan 2k-tól 20k-ig megy, így kis tőkével a teljes tőke viszonylag nagy százaléka lehet a minimum befektetés-5-10% ha ha tényleg csak minimumokkal szállok be, mint ahogy tervezem.

Szóval ilyesmi rendszert keresek, csak azt szeretném, hogyha "ráguglézok" az ajánlott bróker nevére akkor a vélemények ne olyanok legyenek mint plus500-nál, hogy scam, átverés stb. (van pozitív vélemény is sok, de amilyen pechem van..)

Hozzászólás

• Még annyit, hoghy ha egyszer komolyra fordulna a dolog akkor be tudnék hozni persze jóval jelentősebb tőkét is. Tudom demózhatnék addig is-már teszem egy ideje, de ha lehetne már ilyen kis pénzekkel játszani akkor miért ne.

Hozzászólás

• Sziasztok,

Eslősorban azokhoz szólna a kérdésem, akiknek van már tapasztalatuk az fxPro-nál.

Rendesen és időben teljesítik a kifizetéseket?

Eddig jó tapasztalatom van velük, a demóval.

Pár dolog aggaszt viszont..
                        Egyszer ugyanis teljesen lefagyott a rendszerük. Tapasztalta már valaki? Ez az általam észlelt leállás ha jól emlékszem, egy órás volt kb. de az elég sok idő.. mint tudjuk.

más rendszerekben is előfordulnak ilyen malőrök??

Még egy kérdés a személyes adatvédelemmel kapcsolatban:

Ahogy eddig láttam, mindenhol kérnek valamilyen személyes adatot igazoló dokumentumot..
                        Persze, mindenhol esküdöznek, hogy nem adják ki, de az ember azért óvatos..
                        Az lenne a kérdésem, hogy van, ahol e nélkül is műkodik? (mennyire veszik ezt komolyan, hogy pl. nem teljesítik esetleg a kifeizetéseket, ha nincs?)

Hozzászólás

• HI! most probalkoztam egy demo nyitassal. Hat???? nekem nem egy komoly dolognak tünnek, de idövel meglatjuk

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            HI! most probalkoztam egy demo nyitassal. Hat???? nekem nem egy komoly dolognak tünnek, de idövel meglatjuk
                            Egy demo nyitás, meg egy éles számla között olyan a különbség, mint a biciklizés, meg a kamionvezetés között.
                            willow

Hozzászólás

• Szervusztok!
                              Szeretném elkezdeni a kereskedést, de először inkább csak sima részvényekkel /semmi CFD, Opció, meg ilyenek /. Ezért olyat keresnék, ahol bőven van belőlük kínálat.
                              Melyik cégnél lehet kedvező költségek mellett részvényekkel kereskedni?

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Egy demo nyitás, meg egy éles számla között olyan a különbség, mint a biciklizés, meg a kamionvezetés között.
                                Sziasztok!
                                Ahol rossz biciklin kell tanulni, ott biztosan jo kamiont kapok a tanulashoz

Hozzászólás

Working...
                                X