Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán
    válaszolt
    tejjel cukorral eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyeneket kel majd készíteni? Arra lehet tudok jelentkezőket:

https://youtu.be/5_57TcfeoDU?t=132

Bár ez ütősebb, és nem utolsó sorban eredetibb:

https://youtu.be/dO_L5eSUmso?t=38
    Köszi a marketinget
    ha van szerződésünk akkor szólj és megbeszéljük a jutalékot ezért.

Nem tudom ,hogy troll vagy, esetleg csak unatkozol és azért OFFolod szét a topikot?

Szólj hozzá::

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Ilyeneket kel majd készíteni? Arra lehet tudok jelentkezőket:

https://youtu.be/5_57TcfeoDU?t=132

Bár ez ütősebb, és nem utolsó sorban eredetibb:

https://youtu.be/dO_L5eSUmso?t=38

• Zalán
    válaszolt
    tejjel cukorral eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Zalán, egy county manager ennyire ráér? Hallottam, hogy keresel alkalmazottakat. Mégis mire? Vagy a te munkádat kell majd csinálniuk, amíg itt válaszolsz/beírsz? Mennyi a havi "work for"?
    Ne irigykedj, nem szép dolog

Igen keresek..miért te tudsz valakit?
    Csatolt fájlok

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már nem csak a Magyarok hanem a Bolgárok is átvernek?
    Akkor ez megnyugtató, mert te nem fogsz átverni senkit.

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Zalán, egy county manager ennyire ráér? Hallottam, hogy keresel alkalmazottakat. Mégis mire? Vagy a te munkádat kell majd csinálniuk, amíg itt válaszolsz/beírsz? Mennyi a havi "work for"?

• Zalán
    válaszolt

• flyati
    válaszolt
    http://mfor.hu/cikkek/befektetes/Meg...zabott_ki.html

• flyati
    válaszolt
    https://www.youtube.com/watch?v=1p2qIs-0nGc

• MyBusiness
    válaszolt
    A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    MyBusiness,
    Okés, csak Megalith úgy állította be a tőzsdét mintha az kb makulátlan lenne. Ott is vannak gondok csak vissza lehet fejteni a szabályozottsága miatt hogy természetes csúszás... vagy brókercsalásos dolog történt.
    "Berakod a stopot, történik valami nagy esemény a világban és sokkal rosszabb helyen teljesül a megbízásod... Ez nem tőzsde."
    Ezt úgy mondta mintha szabályozot piacon nem fordulna elő ilyen. Félreérthető volt.
    Nem is kell jelentős esemény, pl 100K ajánlat van a könyvben, 90 teljesül 10 nem. Likviditás, volatilitás kérdése.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

• A csodamacska
    válaszolt
    Ha megértettük egymást annak örülök.

• C@maro
    válaszolt
    Tévedsz. Teljesen összefügg, kivéve ha mmnél vagy.
    Mondjuk skalpolsz 100 lottal, ha a forgalom nem elég nagy egy hír bejelentési idő közeledése vagy egyéb ok miatt akkor a te 100 lotod csúszhat pl 3 pipet, míg aki 1 minilotot nyit az sokkal könnyebben tud zárni időben, arra kissebb forgalom is elég.
    Még egy dolog. Ha jön egy 100 pipes slippage, de akár sokkal több is előfordulhat ritkán, akkor nem mindegy hogy 1 lottal skalpolok vagy 0.2 lottal van sima daytrade pozim ahol mondjuk 50 az sl, de helyette 100-nál teljesül.
    Nem vitázom Te teljesen másról beszélsz

• A csodamacska
    válaszolt
    C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi a bajom?
    ''1 másodperc alatt nem teljesül 50 lot akkor nem jó a brókered.'' -mondjuk ez a megállapítás)
    ''Normális céget keress, ne az legyen a szempont hogy van e negatív egyenleg.'' - márpedig nagyon is fontos, hogy lehetőleg NE LEGYEN negatív egyenleg!!!
    ''Ha van 10 millád bankban, nem brókercégben akkor okés. '' -ezen mi az okés??? Ha nem birja a számlád a pozit, nem fognak arra várni, hogy majd megjön a letét, az idő nem áll meg, néha a tüske sem...
    Remęltem hogy nem kell ennyire kifejtenem.
    A jó teljesülési idő 1 mp alatt van információim szerint amiket évek óta olvasok, de sose mértem le hogy pontosan 0.3 vagy 0.8 az ideje a pozim teljesülésének.
    Szerintem ha gyakran 1 másodpercnél tovább váratnak az szándékos szivatás. Mm trükk.
    Jó lenne ha megerősítenétek hogy jól tudom.
    Egy ecn-nek nagy a likviditása azért tud 1 mp alatt, egy mmnek meg mivel nem megy ki a piacra "demo" azért tud nagy lotokat is 1 mp alatt.

Általában ahol nincs negatív egyenleg az mm cég, vagy van olyan is hogy csak x összegig nincs afelett tejelned kell ha annál nagyobb a mínuszod. Persze létezik garantált stop is feltételekkel pl nagy minimum távolságra lehet tenni vagy drágább plusz költség...
    Egy ultrafx brókernél szerintem van neg egyenleg, ott "tényleg" kimegy egy piacra a megbízás, állítólag. Nagyon valószínű, de ki tudja.
    Szóval inkább keressen egy igazi fxbrókert, nem mmet, ott nem tudom talál e negatív védelmeset. Akkora pozit kell nyitni hogy nagyobb csúszást is kibírjon az illető össz vagyona, amit kereskedésre szánt.

Az az okés a 10 millában hogy ha benn van 1000 usd a cégnél és jön egy nagy csúszás és átmegy a számla mínusz 5000 be akkor legyen lóvém kifizetni és ne kelljen bankhitelt vennem meg félnem hogy kamatostul hajtják be ha nem időben fizetem be.

• A csodamacska
    válaszolt
    C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A teljesülésnek semmi köze a LOT nagyságához.
    A szabványos (standard) lot mérete 100 000 egységnyi bázisdevizának felel meg. Viszont létezik minilot (10 000) is, illetve microlot (1 000) is. Most, hogy számára mi a ''LOT'' csak tippelni lehet, mert 200 dolcsis számlával, max. microlotot tud nyitni biztonságosan, vagy minilotot mondjuk 1:300-as
    átétellel vaganyságból (mert ugye az a tőkéjének a cca. 17%-a) és egy 100 pipes átugrás esetén nagyon minuszban landol.
    Tévedsz. Teljesen összefügg, kivéve ha mmnél vagy.
    Mondjuk skalpolsz 100 lottal, ha a forgalom nem elég nagy egy hír bejelentési idő közeledése vagy egyéb ok miatt akkor a te 100 lotod csúszhat pl 3 pipet, míg aki 1 minilotot nyit az sokkal könnyebben tud zárni időben, arra kissebb forgalom is elég.
    Még egy dolog. Ha jön egy 100 pipes slippage, de akár sokkal több is előfordulhat ritkán, akkor nem mindegy hogy 1 lottal skalpolok vagy 0.2 lottal van sima daytrade pozim ahol mondjuk 50 az sl, de helyette 100-nál teljesül.

• C@maro
    válaszolt
    1 másodperc alatt nem teljesül 50 lot akkor nem jó a brókered.
    Negatívba átmehetsz.
    Normális céget keress, ne az legyen a szempont hogy van e negatív egyenleg.
    Akkora pozit nyiss hogy kibírj 10-20% bukót. Chf ennyit mozdult. Előfordulhat nagy baj esetén megint.
    1 lot az 30 millió ft, ha ez a pozid esik 10% akkor 3 milla bukó. Ha van 10 millád bankban, nem brókercégben akkor okés. Nagyobb nyereségeid lehetnek 1 lottal, de érdemes tartani vésztartalék pénzt.
    Mi a bajom?
    ''1 másodperc alatt nem teljesül 50 lot akkor nem jó a brókered.'' -mondjuk ez a megállapítás)
    ''Normális céget keress, ne az legyen a szempont hogy van e negatív egyenleg.'' - márpedig nagyon is fontos, hogy lehetőleg NE LEGYEN negatív egyenleg!!!
    ''Ha van 10 millád bankban, nem brókercégben akkor okés. '' -ezen mi az okés??? Ha nem birja a számlád a pozit, nem fognak arra várni, hogy majd megjön a letét, az idő nem áll meg, néha a tüske sem...

• A csodamacska
    válaszolt
    MyBusiness,
    Okés, csak Megalith úgy állította be a tőzsdét mintha az kb makulátlan lenne. Ott is vannak gondok csak vissza lehet fejteni a szabályozottsága miatt hogy természetes csúszás... vagy brókercsalásos dolog történt.
    "Berakod a stopot, történik valami nagy esemény a világban és sokkal rosszabb helyen teljesül a megbízásod... Ez nem tőzsde."
    Ezt úgy mondta mintha szabályozot piacon nem fordulna elő ilyen. Félreérthető volt.

Working...
X