Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Sziasztok,
    Van valaki, aki tradel exotic párokat is?
    Azért kérdezem, mert ahogy néztem, a legtöbb nagyobb bróker csak major párokat kínál leginkább.. (például pln-t, vagy huf-t csak kevés helyen láttam eddig)

van esetleg valakinek ellenkező tapasztalata?

Hozzászólás

• Snoopy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok,
      Van valaki, aki tradel exotic párokat is?
      Azért kérdezem, mert ahogy néztem, a legtöbb nagyobb bróker csak major párokat kínál leginkább.. (például pln-t, vagy huf-t csak kevés helyen láttam eddig)

van esetleg valakinek ellenkező tapasztalata?
      Hát ha nagyon érdekelnek az egzotikus párok akkor pl a Bpforexnél vagyis a Whselfinvestnél van bőven belőle mint például CHF/HUF, CZK/HUF, DKK/HUF, EUR/HUF, GBP/HUF, NZD/HUF, PLN/HUF, USD/HUF valamint Aud, Cad, Chf,....stb/PLn és még sok minden más is.

http://www.whselfinvest.com/include/...hu.php?sheet=7

Az Admiralnál is van néhány forint, zlotyi pár, meg az Oandánál is van egzotikum.
      Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• Köszi szépen a válaszokat), megnézem őket

Hozzászólás

• Snoopy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok,

Eslősorban azokhoz szólna a kérdésem, akiknek van már tapasztalatuk az fxPro-nál.

Rendesen és időben teljesítik a kifizetéseket?

Eddig jó tapasztalatom van velük, a demóval.

Pár dolog aggaszt viszont..
          Egyszer ugyanis teljesen lefagyott a rendszerük. Tapasztalta már valaki? Ez az általam észlelt leállás ha jól emlékszem, egy órás volt kb. de az elég sok idő.. mint tudjuk.

más rendszerekben is előfordulnak ilyen malőrök??

Még egy kérdés a személyes adatvédelemmel kapcsolatban:

Ahogy eddig láttam, mindenhol kérnek valamilyen személyes adatot igazoló dokumentumot..
          Persze, mindenhol esküdöznek, hogy nem adják ki, de az ember azért óvatos..
          Az lenne a kérdésem, hogy van, ahol e nélkül is műkodik? (mennyire veszik ezt komolyan, hogy pl. nem teljesítik esetleg a kifeizetéseket, ha nincs?)
          Én az FXPro-nál vagyok és eddig semmi gondom nem volt az oda-vissza fizetéssel!
          Papírokat tényleg kértek! Erre fel kell készülni. Már van magyar kirendeltségük.

Nem sok lefagyásos problémával találkoztam élesben! Hacsak nem Flash Crash-re gondolsz! De az meg nem az ő hibájuk bár én is szívtam vele...

Spread-ek nekem abszolút jók a skalpoláshoz. Vannak egzotikus párok(dél-afrikai, új-zélandi, litván, svéd stb pénzek a fő devizákkal), részvények(amerikaiak), nemesfémek stb
          Bár én nem cifrázom túl a dolgot de ha ezek érdekelnek, vannak...

Napon túli tartásnál a tőkeáttétnél levesznek némi pénzt! Pontos összegre nem emlékszem mert régen használtam de 0.2-0.3 lotnál asszem napi 16 dollárcent volt! Szóval bagatel...
          A Tőzsde egy vicces hullámvasút

Hozzászólás

• Szervusztok!
            Tudnátok belinkelni brókerekről összehasonlító listát?
            /Egyébként amerikai tőzsdén szeretnék kereskedni részvényekkel és nyersanyagokkal.../

Hozzászólás

• http://www.35pip.com/broker/broker/scalping-broker/
              ezen talalsz nehanyat, jo böngeszest
              üdv: papa

Hozzászólás

• Sziasztok!

Énis éppen a platform/brókercég kiválasztásánál tartok, és pár tipp nagy segítség volna!
                A következő szempontok lennének számomra fontosak:
                -megbízható (ezzel úgy vagyok, hogy nem kell magyarnak lennie, de azért a plusz500, az túlsok negatív kritikát kapott, ezért kiesett)
                - megfelelő instrumentum lista (Most FXpro-n tesztelek két stratégiát is, de sajnos ott nincsenek indexek illetve árupiacból is csak két nemesfém van...) engem 3 vonal érdekel főleg: Árupiac, devizapárok, indexek
                - jó kezelőfelület (plusz500 kezdésnek jó, de kicsit jobban elmélyedve a kereskedésben már nem az igazi, nekem fxpro volt elég meggyőző, oanda nagyon kusza volt, nem is álltam neki komolyan (főleg a demo szűkös instrumentumlistája miatt), ajánlották még HBE-t, de az meg olyan magas egyelőre, hogy egy sima sell stopot nem tudtam intelligensen beállítani (ez főleg az én hibám))
                - kezdőknek használható méretű pozíciók nagysága, nem 10000 Ft-tal akarok kereskedni, de 1 lot még nagyon sok lenne elsőre, 0.1 lot már elfogadható számomra.

Visszaolvasva az alpari talán jó lehet, nem tudom hogy az instrumentumai igazodnak-e az igényeimhez, 500$-t kényelmesen ki tudok fizetni, ilyennel nincs probléma, de csak akkor nyitnék ott számlát, ha ti is ajánljátok!

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Hozzászólás

• Luckyshadow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!

(Most FXpro-n tesztelek két stratégiát is, de sajnos ott nincsenek indexek illetve árupiacból is csak két nemesfém van...) engem 3 vonal érdekel főleg: Árupiac, devizapárok, indexek
                  Nézd meg jobban az instrumentumokat, van ott több minden is.
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

Sziasztok!

Énis éppen a platform/brókercég kiválasztásánál tartok, és pár tipp nagy segítség volna!
                    A következő szempontok lennének számomra fontosak:
                    -megbízható (ezzel úgy vagyok, hogy nem kell magyarnak lennie, de azért a plusz500, az túlsok negatív kritikát kapott, ezért kiesett)
                    - megfelelő instrumentum lista (Most FXpro-n tesztelek két stratégiát is, de sajnos ott nincsenek indexek illetve árupiacból is csak két nemesfém van...) engem 3 vonal érdekel főleg: Árupiac, devizapárok, indexek
                    - jó kezelőfelület (plusz500 kezdésnek jó, de kicsit jobban elmélyedve a kereskedésben már nem az igazi, nekem fxpro volt elég meggyőző, oanda nagyon kusza volt, nem is álltam neki komolyan (főleg a demo szűkös instrumentumlistája miatt), ajánlották még HBE-t, de az meg olyan magas egyelőre, hogy egy sima sell stopot nem tudtam intelligensen beállítani (ez főleg az én hibám))
                    - kezdőknek használható méretű pozíciók nagysága, nem 10000 Ft-tal akarok kereskedni, de 1 lot még nagyon sok lenne elsőre, 0.1 lot már elfogadható számomra.

Visszaolvasva az alpari talán jó lehet, nem tudom hogy az instrumentumai igazodnak-e az igényeimhez, 500$-t kényelmesen ki tudok fizetni, ilyennel nincs probléma, de csak akkor nyitnék ott számlát, ha ti is ajánljátok!

Válaszaitokat előre is köszönöm!
                    Az Alparinál a Classic számla esetében valóban van deviza és cfd is. Viszont hiába 500 usd-től nyitható, mert minilothoz az kevés lesz. Szóval mindenképpen magasabb összeggel nyiss számlát. Egyébként van itt saját topicja a cégnek olvass bele.
                    Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Az Alparinál a Classic számla esetében valóban van deviza és cfd is. Viszont hiába 500 usd-től nyitható, mert minilothoz az kevés lesz. Szóval mindenképpen magasabb összeggel nyiss számlát. Egyébként van itt saját topicja a cégnek olvass bele.
                      Köszi a tippet!
                      Igen látom, már olvasom, és már találtam egy másik alternatívát is (buda cash).
                      van két kérdésem velük, azt felteszem ott akkor!

archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nézd meg jobban az instrumentumokat, van ott több minden is.
                      igen, de ezek határidős termékek, nem? abban meg (ha lehet) még kezdőbb vagyok, és nem akarom egyelőre magamat még egy új dologba beleásni!

Én árupiacban csak ezüstöt, aranyat illetve ezüstEUR-t és aranyEUR-t találtam.

Hozzászólás

igen, de ezek határidős termékek, nem? abban meg (ha lehet) még kezdőbb vagyok, és nem akarom egyelőre magamat még egy új dologba beleásni!

Én árupiacban csak ezüstöt, aranyat illetve ezüstEUR-t és aranyEUR-t találtam.
                        Hetekig szeretnéd tartani? Legfeljebb kifutás előtt zárod, másikon átkötöd.

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hetekig szeretnéd tartani? Legfeljebb kifutás előtt zárod, másikon átkötöd.
                          OFF: igen, árupiacban szeretnék például olajban sokáig maradni, mert a helyzet normalizálódása után jelentős árkorrekcióra számítok.

ezt a kifutás előtt átkötést nem értem (valszeg a határidős termékek kereskedésének ismeretének teljes hiánya miatt. )
                          Hű ez szép magyar lett.

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            http://www.35pip.com/broker/broker/scalping-broker/
                            ezen talalsz nehanyat, jo böngeszest
                            üdv: papa
                            Köszönöm. Neki is látok.

Hozzászólás

• Van olyanbrókercég, ahol van olyan ecn számla, ahol árupiacra is lehet megbízásokat adni?

Hozzászólás

• sziasztok,
                                épp írtam a gold forex mappába is, mert szerintem elég jó szolgáltatást nyújtanak (legalábbis én elégedett vagyok )

Hozzászólás

Working...
                                X