Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Kedves Trederek!
    Érdeklődök,hogy valaki ismeri e az "Aktív Trades" nevü céget? A honlapjuk alapján sok mindennel lehet náluk kereskedni, micro lottal is, és a kezdő trader- nél ez sokat számít, legalább is a tanuló évek nem olyan rizikósak.( Pl DAX 0.01- től )A demóját már letöltöttem, ez egész jó, de nem hallottam róluk senkitől semmit. Kérem aki kereskedik velük jellemezze őket.
    http://http://www.activtrades.co.uk/index.aspx[/URL]
    Köszönettel
    TTT

Hozzászólás

• TTT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Kedves Trederek!
      Érdeklődök,hogy valaki ismeri e az "Aktív Trades" nevü céget?
      TTT
      Itt találsz róla infókat: http://www.forexpeacearmy.com/public...ctivtrades.com

Hozzászólás

• Ez aztán gyors és kielégitő válasz volt. Köszönöm archenius. A http://www.forexpeacearmy.com/public...ctivtrades.com linkre kattintva olvashatunk róluk cifrákat is. Néhányan lehordták őket a sárga földig. Tehát ezt a céget elfelejthetem.
        Csakhogy a probléma maradt, melyik cégnél lehet micro lottal kereskedni, a tanulási szakaszban forex, cfd és főleg index instrumentumokkal. Ha nagyobb összeget kell kiküldeni a margin miatt, az nem baj, csak az első időben a kockázatot nem akarom nagyra növelni, na és persze ne ilyen linkek legyenek mint a fent emlitett
        .Érdeklódve várom az ötleteket, gondolom nem egyedül vagyok ilyen problémával a kezdők között.
        TTT

Hozzászólás

• TTT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ez aztán gyors és kielégitő válasz volt. Köszönöm archenius. A http://www.forexpeacearmy.com/public...ctivtrades.com linkre kattintva olvashatunk róluk cifrákat is. Néhányan lehordták őket a sárga földig. Tehát ezt a céget elfelejthetem.
          Csakhogy a probléma maradt, melyik cégnél lehet micro lottal kereskedni, a tanulási szakaszban forex, cfd és főleg index instrumentumokkal. Ha nagyobb összeget kell kiküldeni a margin miatt, az nem baj, csak az első időben a kockázatot nem akarom nagyra növelni, na és persze ne ilyen linkek legyenek mint a fent emlitett
          .Érdeklódve várom az ötleteket, gondolom nem egyedül vagyok ilyen problémával a kezdők között.
          TTT
          Admiral market, otp-nél lesz a pénzed, magyar ügyfélszolgálat

Hozzászólás

• Sziasztok,
            Legalább fél éves Demo és utána olvasás után szeretnék elsősorban deviza keresekedésbe belevágni.
            A legszimpatikusabb szoftvernek a ForexPro softwert találtam ami forex.com demo oldala. Ahogy láttam néhányan már éles számlát is nyitottatok mi a tapasztalat velük ?

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              archenus megnéztem az általad belinkelt oldalt de egyszerűen olyat, hogy forex.com nem találok. Kicsit tanácstalan vagyok, hogy mit fedhet pontosan a www.forex.com ahonnan a ForexPro-t letöltöttem.

Hozzászólás

• tasztalnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                archenus megnéztem az általad belinkelt oldalt de egyszerűen olyat, hogy forex.com nem találok. Kicsit tanácstalan vagyok, hogy mit fedhet pontosan a www.forex.com ahonnan a ForexPro-t letöltöttem.
                Nincs róluk még bejegyzés. Lehetsz az első.

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nincs róluk még bejegyzés. Lehetsz az első.
                  Köszönöm de ez az a lehetőség amit szívesen felajánlanék másnak

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Admiral market, otp-nél lesz a pénzed, magyar ügyfélszolgálat
                    Köszönöm a választ ez a broker cég az első látásra jól néz ki.
                    Ez nem fekete hanem piros pont.

Hozzászólás

• Bocsánat az angolt kevésbé értők számára, de tudná véleményezni valaki az itt leírtakat. Élesíteni szeretném az accountot és a következőt olvastam az Általános Szerződési Feltételkben.

1. bármikor lezárhatnak Tranzakciót egyoldalúan.
                      2. a rollovert megszüntethetik
                      3. ha úgy döntenek nem engednek poziciót nyitni, vagy növelni a poziciót.

ez csak nekem tűnik kicsit vadnak így első olvasatban ?

You acknowledge and agree that FOREX.com UK will have the right to close any Transaction in its sole and
                      absolute discretion without notice if the Reference Asset is a derivative Financial Instrument or Commodity which
                      may settle on expiry by a delivery other than in cash, a reasonable period prior to the expiry date as determined in
                      the sole and absolute discretion of FOREX.com UK. FOREX.com UK will not be subject to any obligation to roll
                      over a position in such a derivative Financial Instrument or Commodity.
                      3. ACCEPTANCE OF ORDERS AND OPENING OF CFD CONTRACTS
                      3.1 If an Order has been executed in whole or in part it will not be possible for you to cancel the Order to the extent that
                      the Order has been executed.
                      3.2 We reserve the right to limit the number of open positions you may enter or maintain in your Account. We also
                      reserve the right, in our sole discretion to refuse to accept any Order opening a new position or increasing an open
                      position

Hozzászólás

• sziasztok,

az lenne a kérdésem, hogy erről a cégről tudtok e valamit:

tadawulfx.com

előre is köszi
                        Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

• Tudtok olyan brókercéget mondani, ahol lehet kereskedni árupiaci CFD-kkel?

Illetve miért van az h history-ban nem tudok visszamenni több évet az egyik MT4 demoban, a másikban meg igen??

Hozzászólás

• Celithrandil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            sziasztok,

tadawulfx.com

előre is köszi

erre senki?
                            Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

erre senki?
                              Itt találsz róla értékeléseket: http://www.forexpeacearmy.com/public....tadawulfx.com

Hozzászólás

sziasztok,

tadawulfx.com

előre is köszi

Én a Tadawulnál vagyok. Konkrétan mi érdekelne?
                                "Rejtett képességeid jóval nagyobbak, mint azt bárki, bármikor hinni engedte volna neked"

Hozzászólás

Working...
                                X