Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• A Tandawulnál senkit nem foglalkoztat az a kérdés, hogy 1 Cipusi vagy nemtudom milyen offos áll mögötte és az ilyenek mögül az emberek pikk pakk eltünnek meg amúgyis láthatatlanok?
    Tehát hiába mondják, hogy bevan biztosítva igazából semmi garancia a pénzedre?

Hozzászólás

• nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A Tandawulnál senkit nem foglalkoztat az a kérdés, hogy 1 Cipusi vagy nemtudom milyen offos áll mögötte és az ilyenek mögül az emberek pikk pakk eltünnek meg amúgyis láthatatlanok?
      És hol van rá garancia? Úgy modod ezt, mintha neked lenne valami nem "láthatatlan" embered, vagy mintha neked aztán baromira biztonságban lenne a pénzed... Ne szédits ilyen dumával...
      "Rejtett képességeid jóval nagyobbak, mint azt bárki, bármikor hinni engedte volna neked"

Hozzászólás

• nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A Tandawulnál senkit nem foglalkoztat az a kérdés, hogy 1 Cipusi vagy nemtudom milyen offos áll mögötte és az ilyenek mögül az emberek pikk pakk eltünnek meg amúgyis láthatatlanok?
        Ezért kell régi, nagy ügyfélkörrel rendelkező céget választani, olyat akinek lehetőleg banki háttere is van. A pénzeddel bárhol leléphetnek, itthon sincs sokkal nagyobb biztonságban.

Hozzászólás

• én szerintem 1 békésebb svájci brókercég ami egyben banki is ahogy írod, lehet jó választás pl. migbank

Hozzászólás

• RolandPax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            És hol van rá garancia? Úgy modod ezt, mintha neked lenne valami nem "láthatatlan" embered, vagy mintha neked aztán baromira biztonságban lenne a pénzed... Ne szédits ilyen dumával...
            a megbízhatósága érdekelne, tehát pl ha van 100millla a számládon vissza jön e szépen avagy e nem.

amúgy meg mindenhol van garancia, de egy német banknál eus garanciában inkább bíznék mint egy 0 létező hátterű cégnél.
            Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

• Celithrandil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              a megbízhatósága érdekelne, tehát pl ha van 100millla a számládon vissza jön e szépen avagy e nem.

amúgy meg mindenhol van garancia, de egy német banknál eus garanciában inkább bíznék mint egy 0 létező hátterű cégnél.
              Sajnos arról még nem tudok beszámolni neked, hogy ha 100 milla van a számládon, akkor vissza jön-e, de 1 millánál nincs probléma.

Egyébként meg úgy vagyok vele, hogy ami jó a Pintér Petinek, az jó nekem is...

"Garancia" mindenhol van, de csak az a biztos, ami már megtörtént...

Például hogyha veszek egy pohár tejföl a boltban, az se biztos hogy az nem lesz romlott, holott a csomagoláson lévő dátum ezt "garantálja"... Szóval maximum annyit tehetek, hogy visszamegyek a boltba és reklamálok, de abban ku...ra biztos vagyok, hogy nem lesz ott valami csodatevő angyal vagy valami ilyesmi, akinek egyetlen egy szándéka van, mégpedig az, hogy én visszakapjam a pénzemet és ezzel kártalanítson. Ezt garantálom...

De ha belegondolsz, akkor minden brókercég, bank, stb. kezdte valahol, egyszer egy napon létrehozták, amiből pedig az a szörnyen alapvető tény adódik, hogy bizony egyik brókercég se 100.000 ügyféllel kezdte, és a bizalom a cég iránt a kanyarba se volt... Szóval ilyen alapon nem mennék le a Boráros térre melegszendvicset enni, mert "kicsi" az ügyfélköre, ki tudja mit adnak, blablabla (holott teljesen rendben van), inkább menjek a Mekibe, mert oda hűde sokan járnak, csupa bizalom (), meg móka és kacagás és garancia. Áááááááááááááá.... Tündérmese...

És ahogy mondtam: ami jó a Pintér Petinek, az jó nekem is...
              "Rejtett képességeid jóval nagyobbak, mint azt bárki, bármikor hinni engedte volna neked"

Hozzászólás

• köszi 8888
                Tárhely Renault Szerviz

Hozzászólás

• Sziasztok!

Valaki valahol régebben belinkelt egy külföldi oldalt, ahol a forex brókerek főbb adatait lehetett megtekinteni, mint pl tőke (a cég tőkéje), és hasonlók, de elfelejtettem hozzáadni a kedvencekhez, és azóta sem találom. Be tudná dobni valaki? Előre is nagyon szépen köszönöm!

Hozzászólás

• StuG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!

Valaki valahol régebben belinkelt egy külföldi oldalt, ahol a forex brókerek főbb adatait lehetett megtekinteni, mint pl tőke (a cég tőkéje), és hasonlók, de elfelejtettem hozzáadni a kedvencekhez, és azóta sem találom. Be tudná dobni valaki? Előre is nagyon szépen köszönöm!
                    Tessék. Itt is nézelődhetsz.
                    http://www.earnforex.com/paypal-forex-brokers/
                    willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Tessék. Itt is nézelődhetsz.
                      http://www.earnforex.com/paypal-forex-brokers/
                      Szia! Ilyen oldalakat én is találtam, de ezeken csak a szokásos adatok vannak. Volt egy oldal, ahol sárga hátterű, excel listában jelentek meg az adatok.

Hozzászólás

• Sziasztok!

A következő észrevételem lenne (Admiral Marketsnél Euros demo számlán vagyok egyelőre): Amikor nyitok pl 0,2 lot EUR/USD pozit, akkor egy pont elmozdulás 1,39 Euro-t eredményez. Nos ha 1 lot 100 000 euro, és egy pont elmozdulás ez esetben 100 000*0,0001 = 10 euro pontonként, vagyis 0,2 lot esetén egy pont elmozdulásnak 2 euronak kellene lennie. Miért van ez az Admiralnál? Úgy tudom nincs jutalék a spreaden kívül. Más brokernél (Tadawul) az egy pont 0,2 lot esetén 2 euro. ( kérdést nekik is elküldtem, de nem tudom válaszolnak e, és hogy mikor).

Hozzászólás

• svájci céget választani nem rossz sztem se, pl dukascopy vagy acm. akár oanda bár ők sokszor azt éreztem hogy maker-ek és ellene kötnek az embernek - repkednek ilyen szorik a neten. de ha magyarosabb cég szimpi valakinek akkor ez is tuti választás: http://myfxpartner.hu/ szerintem, én elégedett vagyok velük abszolút

Hozzászólás

• Sziasztok! Ezt a bróker céget érdemes kipróbálni: http://tozsdeugynok.com/
                            Alacsony költségek pl. eur/usd éjszaka 2 dollár nappal kb 0,5-0,8. spread
                            Gyakorlatilag bármilyen tőzsdei termék megtalálható, van demó számla is.
                            2 szoftver van 1. Metatrader, 2. Dealbook360 ( a metatrader-ben csak devizák vannak).

http://tozsdeugynok.com/

Hozzászólás

• setout eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok! Ezt a bróker céget érdemes kipróbálni: http://tozsdeugynok.com/
                              Alacsony költségek pl. eur/usd éjszaka 2 dollár nappal kb 0,5-0,8. spread
                              Gyakorlatilag bármilyen tőzsdei termék megtalálható, van demó számla is.
                              2 szoftver van 1. Metatrader, 2. Dealbook360 ( a metatrader-ben csak devizák vannak).

http://tozsdeugynok.com/
                              az ilyeneket messze elkerülném.

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                az ilyeneket messze elkerülném.
                                miért kellene elkerülni? ha utalok be pénzt 2-3 nap múlva ott van hiánytalanul a számlámon, haza utalásnál még soha nem volt semmi probléma

Hozzászólás

Working...
                                X