Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• letöltöttem mt4-et, mert dealbook-hoz kell jelszó.

Hozzászólás

• a spreadek rosszabbak, mint ahogy fel van tüntetve. eur/usd 2pip. usd/chf 3pip.

Hozzászólás

• goldstein brokers a legjobb.

Hozzászólás

• sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          letöltöttem mt4-et, mert dealbook-hoz kell jelszó.
          A dealbookhoz lehet jelszavat kérni a a weblap jobb felső sarkában a "Demo program kérése" bannerban. Egyébként ki próbáltam és most tényleg 2 pip az eur/usd de általában napközben 1 alatt van az usd/chf- al nem szoktam kereskedni. A Trelox mint közvetítő cég vállal szerepet ebben a dologban, ez egy kicsi cég kicsi ügyféltáborral de ennek előnye hogy sokat foglalkoznak az emberrel pl. telefonon keresztül.

Hozzászólás

• setout eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A dealbookhoz lehet jelszavat kérni a a weblap jobb felső sarkában a "Demo program kérése" bannerban. Egyébként ki próbáltam és most tényleg 2 pip az eur/usd de általában napközben 1 alatt van az usd/chf- al nem szoktam kereskedni. A Trelox mint közvetítő cég vállal szerepet ebben a dologban, ez egy kicsi cég kicsi ügyféltáborral de ennek előnye hogy sokat foglalkoznak az emberrel pl. telefonon keresztül.
            Te valami beépített emberük vagy? Annyira reklámozod őket.

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Te valami beépített emberük vagy? Annyira reklámozod őket.
              Nem csak én Kiskőrösön lakok és ez a cég is itt van ezért gyorsan ki derült hogy ez egy korrekt cég, és itt nem arra mennek hogy sok ember sok pénzt égessen el hanem hogy sikeresen kereskedjen mindenki. Elfogult vagyok mert ez az a cég amivel elsőnek jó tapasztalatom volt ráadásul az angol GFT nevű cég hátterét tekintve nem kis cégről beszélünk.

Hozzászólás

• Én élesben kereskedek náluk 2 éve kb. És még semmi gond nem volt a kifizetésekkel sőt az úgynevezett " stop hunting " jelenséggel sem találkoztam! ( most arra gondolok itt, amit a cfd-s cégek szoktak hogy kinyomják a stopod és utána szépen eltűnik a tüske) A Dealbook egy lassú de jó szoftver ha egyszer sikerült belépni onnantól gyors, nagyon jól lehet benne elemezni technikailag de vannak benne fundamentális elemzések is de persze csak live számlásoknak.

Hozzászólás

• setout kéne az email címed. légyszi ad meg privbe.

Hozzászólás

• A tapasztaltabb kereskedőktől kérdezném, hogy melyik forex brókercéget vagy cégeket ajánlanák jó szívvel? Elsősorban a pénzügyi megbízhatóságra gondolok, tehát mennyire könnyen kapom vissza a pénzemet. Mert rengeteg szélhámosságról lehet hallani ebben az üzletágban. És nem szívesen utalnám fel a pénzemet valami megbízhatatlan céhez.

Hozzászólás

• Sziasztok, melyek azok a brókercégek ahol lehet 0.001 lottal azaz 100unittal is pozíciót nyitni? átlag spreadek, mt4 a szoftver, és lehet is róla jót olvasni nem csak rosszat?
                      kb 500$ depozitról lenne szó...
                      fxopen-t már megtaláltam de magasak a spreadek nagyon

Hozzászólás

• janifake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok, melyek azok a brókercégek ahol lehet 0.001 lottal azaz 100unittal is pozíciót nyitni? átlag spreadek, mt4 a szoftver, és lehet is róla jót olvasni nem csak rosszat?
                        kb 500$ depozitról lenne szó...
                        fxopen-t már megtaláltam de magasak a spreadek nagyon

http://www.oanda.com/
                        Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Oandánál mt4-en microlot a legkisebb egység, a normál platformján nincs minimum.
                          Tehát vagy 100 egység vagy mt4. A kettő együtt nem megy.

Hozzászólás

• fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Oandánál mt4-en microlot a legkisebb egység, a normál platformján nincs minimum.
                            Tehát vagy 100 egység vagy mt4. A kettő együtt nem megy.
                            Akkor ez sem jó
                            És még ha lehet kiegészíteném a keresést, olyan kellene ahol 5 digit van és a hedge nincs engedélyezve, és ugye 100unit, nem egyszerű ez

Hozzászólás

• janifake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Akkor ez sem jó
                              És még ha lehet kiegészíteném a keresést, olyan kellene ahol 5 digit van és a hedge nincs engedélyezve, és ugye 100unit, nem egyszerű ez
                              Miért olyan fontos az MT4? Az Oanda normál platformján tökéletesen lehet kereskedni. Nincs hedgig, a legkisebb kötési egység 1 unit.
                              Utoljára szerkesztve a következő által: calen; 2011-07-04, 10:21. Oka: Kiegészítés

Hozzászólás

• Mi az az 5 digit?

Hozzászólás

Working...
                                X