Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• janifake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, melyek azok a brókercégek ahol lehet 0.001 lottal azaz 100unittal is pozíciót nyitni? átlag spreadek, mt4 a szoftver, és lehet is róla jót olvasni nem csak rosszat?
    kb 500$ depozitról lenne szó...
    fxopen-t már megtaláltam de magasak a spreadek nagyon
    Talán a LiteForex-nél van cent alapú nano számla.
    http://www.liteforex.org/accounttypes.php

Itt meg a vélemények róla:
    http://www.forexpeacearmy.com/public....liteforex.org

Hozzászólás

• kérdések és kérdések....

Sziasztok!

Több kérdésem is lenne, kezdő lévén...
      Az első, hogy ismeri-e valaki az IFOREX-et, véleményeket szívesen olvasnék. Azért érdekel mert most nagyon hirdetik magukat és a szempontjaimnak megfelelőnek tűnik (kis tőke, kedvező kereskedési feltételek). Kicsit belebonyolódtam a keresgetésben...itt sok brókercégről olvastam,kategorizáltam de a demóig még nem jutottam el csak a plusz 500-nál.
      Másik kérdésem az lenne, hogy mennyi az a minimum kezdőtőke, amit ha nagymértékben hajlandó vagyok kockáztatni (napi lefölözés módszernél nagyrészt), észrevehető haszonnal zárhatok naponta . Csodát nem várok, csak szeretném belőni a tőkét...amiből sajnos nincs sok :S. Esetleg 50-100 ezer forint?
      Még biztos lesz kérdésem, egyelőre csak tájékozódom
      A válaszokat előre is köszönöm.

Hozzászólás

• ¤Rules¤ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok!

Több kérdésem is lenne, kezdő lévén...
        Az első, hogy ismeri-e valaki az IFOREX-et, véleményeket szívesen olvasnék. Azért érdekel mert most nagyon hirdetik magukat és a szempontjaimnak megfelelőnek tűnik (kis tőke, kedvező kereskedési feltételek). Kicsit belebonyolódtam a keresgetésben...itt sok brókercégről olvastam,kategorizáltam de a demóig még nem jutottam el csak a plusz 500-nál.
        Másik kérdésem az lenne, hogy mennyi az a minimum kezdőtőke, amit ha nagymértékben hajlandó vagyok kockáztatni (napi lefölözés módszernél nagyrészt), észrevehető haszonnal zárhatok naponta . Csodát nem várok, csak szeretném belőni a tőkét...amiből sajnos nincs sok :S. Esetleg 50-100 ezer forint?
        Még biztos lesz kérdésem, egyelőre csak tájékozódom
        A válaszokat előre is köszönöm.

Iforex:

http://index.hu/gazdasag/magyar/2011...akereskedonek/

Ez nem vélemény csak tény. Viszont más már ha jól emlékszem írt tapasztalatokat róluk valamint itt már tapasztalatok vannak róluk:

http://www.forexpeacearmy.com/public...www.iforex.com

Te írtad, hogy "kezdő lévén............."

Mit jelent az a napi lefölözés? Ez nem túl ismert szó a szakmában de gondolom napon belüli kereskedés vagy napi skalpolás vagy ilyesmi akart lenni.

Kezdő lévén miért is akarsz éles pénzt betenni bármelyik brókerhez? Szeretnéd elveszíteni? Mert az lesz a vége és sajnos azt mondom ezen az alapon bármelyik brókercéget választhatod. Van egy pár ami megbízható pl Alpari, AdmiralMarkets, Oanda....stb ezeknél mindegyiknél tudsz kevés pénzel nyitni éles számlát.
        Ha esetleg érdekel a véleményem és hidd el nem a rosszindulat vezet 50-100000-ből inkább menj el nyaralni és még haszna is lesz, vagy ha nem akarod elkölteni akkor tedd be valamibe. Utána kezd azzal, hogy keresel egy elfogadható bróker és nyitsz egy DEMO számlát. Azon kezdj el kereskedni és nyomjad rajta, igyekezz mindent megtanulni amit lehet, hogy kikristályosodjon mit is szeretnéd.
        Nem tudom mennyi ideje kereskedsz, de mivel azt írtad "kezdő révén", gondolom nem hosszú ideje. Ha azért nyitsz éles számlát mert ezen nem hosszú idő alatt sikerült profitban lenned, akkor elmondom, hogy lesz ez még másképpen is. Néhány hónap, de még 1 év sem jelent sokat ebben a szakmában. Ha nem vigyázol jön egy árvíz, ami visz mindent. Ezért DEMO és kiérlelődött elképzelés és stratégia. Gyakorlás. Aztán lassú alámerülés. Persze a döntés a tiéd. Csak azért merészelem ezt tanácsolni, mert láttam én már ebben a szakmában sok mindent, még ha nem is mindent és láttam pár hónapos tradereket tömegével elsüllyedni.
        Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• Szándékosan nem használtam szakzsargont mert attól, hagy valaki elkezd ismerkedni a témával még nem lesz egyből szakértő (így is tudtad mire gondoltam :P). Tisztában vagyok vele,hogy rengeteg tapasztalat kell hozzá, és még az sem nyújt teljes biztonságot.
          A demóban egész jól ment a kereskedés ezért akarom élesben is kipróbálni. Itt volt részem a trendváltozásokban és egyéb váratlan helyzetekben...a kezdőtőkét kb. 3 nap alatt megdupláztam ami persze leginkább a szerencsének volt köszönhető...ezt utólag jól a fejembe is véstem . De pont a kevés tapasztalatom miatt kezdeném kisebb összeggel és nem egyből fejest ugrani...Igen, a demózás mindenképpen az első lesz
          A döntés az enyém, de mindig megfontolom és szívesen veszem a tapasztaltabbak tanácsát.
          Köszönöm a válaszodat.

Hozzászólás

• ???

Seridur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Hello,

Még kezdő vagyok, szeretnék egy kis összeggel "játszani" tanulás céljából. Olyan bróker céget keresek, amely
            1, megbizható - ez a legfontosabb
            2, enged mikrotrankzakciókat és azokkal arányos a jutalék rendszere.
            3, minnél szélesebb termékplaetta (cfd-k, forex, árúk)

a kettes alatt azt értem, hogy nincs magas számlavezetési meg tranzakciós díj viszont pl a spread lehet magasabb, úgy is kis összegekkel próbálkoznék (50e forintig úgy elsőre)

A plus500-zal próbálkoztam eddig és nagyon bevált csakhogy a neten sok negatív kritikát olvastam és ezután nem szivesen utalnék oda pénzt.
            Szóval olyan kéne ,ami legalább annyira megfelelő nekem, mint a plus500 és megbízhatóbb.
            Ez a metatrader4 meg nem tudom miért számít etalonnak manapság, én kipróbáltam és nagyon nem tetszik.. a plus500 saját programja sokkal átláthatóbb, letisztultabb.
            (egy extra kérdés: összehasonlítottam plus500 meg az admiral demoval az mt4 néhány grafikonját (pl arany) és nem igazán hasonítottak, ez normális?
            Na ehez anyit szólnék hozzá, hogy te vagy a plusz 500-nál dolgozol vagy extrémül segg hülye vagy. Ha nem ott dolgozol akkor tájékoztatnélak hogy a plusz 500 egy kalap szar ugyanis ha te részvényt vagy devizát akarsz kereskedni vagy bármit amit a plusz500 tudsz nem veszed meg se a részvényt se a devizát ugyanis a plusz 500 egy csaló cég aki nem viszi be a kötéseket a szabad piacra hanem kibocsájt CFD ket (fogadási jegy minden brókercégnél a sajátja van átvezetni nem lehet) amit úgy manipulál ahogy akarja ugyanis nem az szabad piacon kötötted be. Anyit arról hogy ha seg hülye vagy akkor legalább ne szólalj meg

Hozzászólás

• Zeeman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Én az FXPro-nál vagyok és eddig semmi gondom nem volt az oda-vissza fizetéssel!
              Papírokat tényleg kértek! Erre fel kell készülni. Már van magyar kirendeltségük.

Nem sok lefagyásos problémával találkoztam élesben! Hacsak nem Flash Crash-re gondolsz! De az meg nem az ő hibájuk bár én is szívtam vele...

Spread-ek nekem abszolút jók a skalpoláshoz. Vannak egzotikus párok(dél-afrikai, új-zélandi, litván, svéd stb pénzek a fő devizákkal), részvények(amerikaiak), nemesfémek stb
              Bár én nem cifrázom túl a dolgot de ha ezek érdekelnek, vannak...

Napon túli tartásnál a tőkeáttétnél levesznek némi pénzt! Pontos összegre nem emlékszem mert régen használtam de 0.2-0.3 lotnál asszem napi 16 dollárcent volt! Szóval bagatel...
              FxPro tökéletes én is nála vagyok! az elöttem lévőhöz csak anyit hogy a napon túl azért vesznek le mert létezik egy olyan képzeld el hogy swap alias kamat. További sikeres kereskedést

Hozzászólás

• 101Don eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Na ehez anyit szólnék hozzá, hogy te vagy a plusz 500-nál dolgozol vagy extrémül segg hülye vagy. Ha nem ott dolgozol akkor tájékoztatnélak hogy a plusz 500 egy kalap szar ugyanis ha te részvényt vagy devizát akarsz kereskedni vagy bármit amit a plusz500 tudsz nem veszed meg se a részvényt se a devizát ugyanis a plusz 500 egy csaló cég aki nem viszi be a kötéseket a szabad piacra hanem kibocsájt CFD ket (fogadási jegy minden brókercégnél a sajátja van átvezetni nem lehet) amit úgy manipulál ahogy akarja ugyanis nem az szabad piacon kötötted be. Anyit arról hogy ha seg hülye vagy akkor legalább ne szólalj meg
                Te meg bunkó vagy.......
                ( Ha ilyen módon szeretnél a jövőben is megnyilvánulni ajánlom a hozzád legközelebbi kocsmát...)

Hozzászólás

• Szvsz, a plus500, fxpro, fxcm, fxdd, fxfranctudjami...mind hasonszőrű, csak ki moderáltabban, ki nyíltabban húz(hat) le Ha nem a tőzsdén kötöd be a pozit, akkor bármi lehet, a brokitól függően..valamelyik topikban az egyébként megbízhatónak tartott Alpari chartjában volt egy méretes tüske, amimáshol nem látszott.
                  Egyébkét tényleg furcsa, hogy nem vetted le, hogy ez nem az útszéli bunkók találkozóhelye....

Hozzászólás

• recefyce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Te meg bunkó vagy.......
                    ( Ha ilyen módon szeretnél a jövőben is megnyilvánulni ajánlom a hozzád legközelebbi kocsmát...)
                    Az utóbbi két hozzászólónak mondanám hogy nem tudom hogy ti mennyire vagytok tapasztaltak e téren én belföldön és külföldön tartok deviza oktatásokat. Ismerek pár bróker céget jót is rosszat is. Több éve vagyok a szakmában de gondolom ti jobban tudjátok a dolgot és ti is több 100%-ot csináltok hetente ahogy én is. Ha nem akkor a bunkózást tartogassátok meg magatoknak vagy gondolkozzatok mielőtt leírtok valamit

Hozzászólás

Az utóbbi két hozzászólónak mondanám hogy nem tudom hogy ti mennyire vagytok tapasztaltak e téren én belföldön és külföldön tartok deviza oktatásokat. Ismerek pár bróker céget jót is rosszat is. Több éve vagyok a szakmában de gondolom ti jobban tudjátok a dolgot és ti is több 100%-ot csináltok hetente ahogy én is. Ha nem akkor a bunkózást tartogassátok meg magatoknak vagy gondolkozzatok mielőtt leírtok valamit

A jók között említeném a FxProt, Alapri, TadawulFx
                      Rosszakhoz az FXCM, iForex, plusz500

csak hogy mondjak pár példát

Hozzászólás

• Celithrandil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        sziasztok,

az lenne a kérdésem, hogy erről a cégről tudtok e valamit:

tadawulfx.com

előre is köszi
                        Nagyon megbízható cég ismerem a vezérigazgatót cyprusól meg a tulajt. Szerintem az egyik legjobbak és van magyarországi székhelyük is.

Hozzászólás

• Helló mindenkinek!

Az egyik barátom nyitott forex számlát a Codex zrt.-nél és elég profitos. Én is tervezek ott nyitni csak elötte érdeklődnék hogy van-e valami tapasztalat róluk.

előre is köszi mindenkitől

Hozzászólás

A tudás nem egyenlő a stílussal, és a megnyilvánulásod nem volt a legszimpatikusabb. Ez a beírásod pedig kifejezetten nagyképűségre utal. Ez pedig egy nyílt fórum, és itt mindenki szabadon leírhatja a véleményét.

Hozzászólás

értem..tehát te segghülyézhetsz bárkit, de a többiek gondolkozzanak, mielőtt írnak...érdekes hozzáállás

Hozzászólás

• én csak napi 3000%-ot csinálok.

Hozzászólás

Working...
                                X