Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• William Gates
    válaszolt
    Én is brókercéget keresek az alábbi feltételekkel.

- Legyen megbízható, lehetőleg régóta működő cég.
    - CFD, deviza, fémek, esetleg részvény kereskedés érdekel,
    - Legyen legalább EUR/HUF és/vagy USD/HUF instrumentum is kereskedhető,
    - engedélyezett legyen mindenféle kereskedési forma (pl. hedge, skalp, robot, ...)
    - a kereskedésemet részben automatizálni szeretném, ehhez legyen API, vagy valamilyen platform, ami programozható (nem ragaszkodom a MetaTraderhez),
    - a deposit mérete nem baj, ha $(több)10k, cserébe ne market maker legyen (ECN számla)
    - természetesen alacsony spreadek, nem baj, ha nem fix ( )

A Dukascopy-val szemezgetek már régóta, de náluk kicsi a kínálat és állítólag év elejétől lesznek */HUF instrumentumok.
    Az Oandánál nem engedik a hedge-elést
    Voltam már a TadawulFX-nél, majd a LiquidMarketsnél, de ők már a múlt.
    IronFX: kérem, ne!

Tudtok ajánlani nekem megbízható brókercéget?

Szólj hozzá::

• Pietro
    válaszolt
    Sziasztok.Valakinek tapasztalat vagy vélemény az MB Trading-ről?

• kockas
    válaszolt
    Pietro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a válaszokat, de sajnos nem tudok a család indián ágáról. Majd kutatok egy családfát.
    ha van 3-4 ezer pénzed rá, akkor szerintem gyűjtsél még egy-kettőt és 5-től már szokott működni az eredeti IB is.
    Valószínűleg ez sokkal egyszerűbb. mint egy hasonlót találnod.

• Pietro
    válaszolt
    Köszönöm a válaszokat, de sajnos nem tudok a család indián ágáról. Majd kutatok egy családfát.

• kockas
    válaszolt
    marcelhossa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kockás...
    megtaláltam megint:

http://www.meintrade.com/konto-depot...ontotypen.html

ha valaki vágja a németet, utánajárhatna, miben különbözik az amerikaitól.
    rémlik a 3000-es depo.

• marcelhossa
    válaszolt
    kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vagy ha van a családban apacs indián leszármazott
    Kockás...

• kockas
    válaszolt
    marcelhossa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha 26 alatt vagy, akkor elég nekik a 3k
    vagy ha van a családban apacs indián leszármazott

• marcelhossa
    válaszolt
    Pietro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Kérdésem az lenne,hogy az IB-hez hasonló feltételekkel milyen brókercéget tudtok ajánlani 3-4e Usd számlanyitáshoz főleg részvény, CDF kereskedéshez.
    Előre is köszönöm a segítségeteket.
    Ha 26 alatt vagy, akkor elég nekik a 3k

• kockas
    válaszolt
    smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha találsz ilyent, írd majd meg nekünk is!
    Régen belefutottam a német leányvállalatába.
    Az 3000től indult. A kondíciók mintha azonosak lettek volna.

• smk
    válaszolt
    Ha találsz ilyent, írd majd meg nekünk is!

• Pietro
    válaszolt
    Sziasztok.
    Kérdésem az lenne,hogy az IB-hez hasonló feltételekkel milyen brókercéget tudtok ajánlani 3-4e Usd számlanyitáshoz főleg részvény, CDF kereskedéshez.
    Előre is köszönöm a segítségeteket.

• -Lion-
    válaszolt
    Sziasztok!
    Nagyon szépen köszönöm segítségeteket, sokat segítettetek!
    További szép napot és jó kereskedést!

Tisztelettel Lion

• MyBusiness
    válaszolt
    FxPro UK (két ága van: ciprusi és brit!)
    Activetrades UK
    Jól működő "panaszmentes" cégek.
    Mikrolot és kis összegű betét lehetséges.
    Az Xtb UK is sokat fejlődött az utóbbi években.

Lmaxnál az ügynökétől függően min 1e - 10e USD a min indulás.
    Az Lmax jelentősége fel fog értékelődni ha folytatódik az EU-ban a fx/CFD betiltása. Nem tőzsde de tekinthető szabályozottnak.
    Lehet, hogy beengedik majd a néhány 100 dollárokat is.

Ezt a skalpkérdést érdemes tisztázni/utánaolvasni pontosan mert ezzel kapcsolatban sok vita adódik a brókerekkel.

• cane
    válaszolt
    A pénznem szerintem teljesen mindegy. A sok hozzászólásból leszűrve úgy vélem, hogy elég megbizható az lmax, bár itt szerintem kevés a 150dollár beugrónak. Jónak tűnik az admiralmarkets, de ide is 200 dollár kell. Jó még a Dukascopy, itt az eu-s részleghez elegendő 100 dollár. A shortosgyula nemtom hol kereskedik, néhol átvágják, néhol nem. Érdekelne, melyik céget ajánlja.

• -Lion-
    válaszolt
    "Sziasztok!
    Most regisztráltam ide, előtte végig olvastam sok hozzászólást!
    Mivel az XM-nél szerettem volna aktíválni 1 kis összeget, így gondoltam előtte próbálok némi infót összeszedni a netről az XM-mel kapcsolatosan, mert a marketing és a képviselők telefonos hozzáállásaik, beszédeik igen meggyőzőek, de az internetről olvasott hozzászólások viszont már nem erről árulkodnak. Másrészt mivel korábban nagyon csúnnyán megvezettek (nem az XM-nél) a nyálas, jól képzett diplomatikus szöveggel azok a bizonyos képviselők és-nek köszönhetően sikerült megvezetniük, pedig nem tegnap estem le a falvédőröl, és még is kötélnek álltam így 1 millám bánta a végén(sokat tudnék mesélni elég érdekes sztori, de jól képzett nagy dumás emberek ez tény...)! A másik oldala a dolognak, hogy némi bizalom még is kell, hiszen a boltok is bezárnának, ha nem adnának bizalmat a vevőknek, de még így is meglopják a boltokat az ügyesek..... itt meg az ügyes képzett bróker cégek az ügyfelet az ügyesen képzett képviselőkön keresztül.... Ezzel azt akarom esetemben írni, hogy abban az időben nagyon kevés, szinte 0 tapasztalatom volt a kereskedést illetően és szinte semmi infót nem találtam a neten a kereskedéssel illetve az adot cégről/cégekről amikor velem az eset megtőrtént illetve a barátaimmal, hiába keresgéltem a neten, nem mint ha ma olyan sok infó lenne a neten adott cégekről, de jóval több van mint akkor volt.... Mivel rendesen szíven döfött akkor az eset, nem fektettem be azóta sem hanem erőt és tapasztalatot igyekeztem gyűjteni azaz, rendeltem anyagokat sokat tanultam, és demó számlákon gyakoroltam, 1 sajátos technikát létrehozva, hogy majd 1x elkedhessem a kereskedést élesben.

Mivel nem ismerek Cégeket így gondoltam itt regisztrálok és segítséget kérek tőletek (ha már az XM nem jó), milyen kereskedésre alkalmas céget ajánlanátok amit ismertek illetve ott kereskedtek, és nem volt még eddig gond vele/velük? Persze tudom egyik cég sem igazán megbízható, de akinek már van tapasztalata az adott céggel/cégekkel, mert kereskedett vagy éppen ma is ott kereskedik és sok hónapot akár évet töltött az adott cégnél, az már lehet 1 alap kiinduló pont és segítség 1 kezdőnek. MT4-et használok és skalp technikát használom. Előre is nagyon szépen megköszönném segítségetek, fáradozásotok, sokat jelentene számomra segítségetek és szívesen fogadok privát vagy e-mailt is ha itt nem teszitek nyílvánossá a az adott cég nevét (linkjét), illetve pár szót az adott cégről amit érdemes tudni, ha van olyan amelyiknek van magyar képviselete az még jobb, de annak is örülök, ha nyugodtan tudok kereskedni, nem veszik el a pénzem. A végén a döntés úgy is az enyém! Köszönöm és elnézést a hosszúra sikeredett levélért!

Tisztelkettel Lion"

Sziasztok 1 másik topikból másolom ide 1 kis segítséget kérve tőletek amit hálásan megköszönnék. Skalpos technikához keresnék megbízható brókert, 100-150 eurónak megfelelő tőke befizetéssel, eur, usd, huf pénznemben, és itt még 1 kérdés milyen pénznemmel érdemes vagy jobb kereskedni!?
    Segítségetek még 1x köszönöm szépen.

Tisztelettel Lion

Working...
X