Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• 101Don eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az utóbbi két hozzászólónak mondanám hogy nem tudom hogy ti mennyire vagytok tapasztaltak e téren én belföldön és külföldön tartok deviza oktatásokat. Ismerek pár bróker céget jót is rosszat is. Több éve vagyok a szakmában de gondolom ti jobban tudjátok a dolgot és ti is több 100%-ot csináltok hetente ahogy én is. Ha nem akkor a bunkózást tartogassátok meg magatoknak vagy gondolkozzatok mielőtt leírtok valamit
    Rádióban bemondják, hogy vigyázzanak, mert egy őrült szembe megy a forgalommal, egyik hallgató a kocsiban azt mondja:
    -Anyukám Te vagy a tanú, nem egy jön szembe, hanem mind

Hozzászólás

• StLui...ott a pont!
      " Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyedül helikopter."

Hozzászólás

• Sziasztok!kérnék 1 kis segítséget!nagyon,nagyon kezdő vagyok!!!!regeltem a plus500-ra és a kezdő 5000-ből csináltam 57000-et!érdekelne,hogy a plus500 megbízható-e,utalni tudok rá kissebb összeget is(sajna nagyobbra nincs lehetőségem)vagy csak utaljam le amit leenged és tőzsdézzek vhol máshol???ha meg máshol akkor melyik a legjobb,legbiztonságosabb?????

Hozzászólás

• demike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok!kérnék 1 kis segítséget!nagyon,nagyon kezdő vagyok!!!!regeltem a plus500-ra és a kezdő 5000-ből csináltam 57000-et!érdekelne,hogy a plus500 megbízható-e,utalni tudok rá kissebb összeget is(sajna nagyobbra nincs lehetőségem)vagy csak utaljam le amit leenged és tőzsdézzek vhol máshol???ha meg máshol akkor melyik a legjobb,legbiztonságosabb?????
          Nem ajánlom a plusz 500-at de ahogy elöttem lévő is írta nincs jó mindegyik próbál valahol extra profitot szedni és ha kis összegel szeretnél kereskedni akkor vagy a TadawulFx et ajánlom vagy az FxPro-t.

TadawulFx: http://www.tadawulfx.com/public/

FxPro: http://www.fxpro.com/hu

Szép napot!

Hozzászólás

• demike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok!kérnék 1 kis segítséget!nagyon,nagyon kezdő vagyok!!!!regeltem a plus500-ra és a kezdő 5000-ből csináltam 57000-et!érdekelne,hogy a plus500 megbízható-e,utalni tudok rá kissebb összeget is(sajna nagyobbra nincs lehetőségem)vagy csak utaljam le amit leenged és tőzsdézzek vhol máshol???ha meg máshol akkor melyik a legjobb,legbiztonságosabb?????
            Szervusz!
            Ha jól veszem le akkor ezt éles számlán vitted véghez. Gratulálok!
            Mennyi idő alatt sikerült?
            Tőkeáttételt igénybe vetted?

Hozzászólás

• mondani sokmindent lehet erről csak annyi a véleményem. Ne legyünk már naivak.

Hozzászólás

• A Tadawul és a BpForex közül szerintetek melyik a korrektebb, illetve olcsóbb?

Hozzászólás

• recefyce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A Tadawul és a BpForex közül szerintetek melyik a korrektebb, illetve olcsóbb?
                  Én Bp-nél vagyok semmi gondom évek óta, és mindíg pontosan teljesülnek a megbízásaim, viszont nincs MT4, Tada-ra mostanság többen panaszkodnak nem túl jó teljesülések miatt, reklamáltak 40!! pip arrébb teljesülés miatt, de nemleges választ kaptak Óvári Erikától , a magyar képviselőtől.

Hozzászólás

• Na az kemény...!
                    Pedig azt hiszem pont ebben a topic-ban olvastam, hogy a Tada-nál milyen korrektek voltak gap-ek és rendszerhiba esetén. Előfordulhat, hogy a konkurencia terjeszti az általad említett dolgot?
                    Úgy tudom a BpF.-nél alacsonyabbak a spread-ek, úgyhogy ha korrektek /nem csak a kifizetés, de a fentebb említett eseteknél is../, akkor valszeg. ott nyitok számlát.
                    ( meg ha nem nagyon ratyi a platformjuk )

Hozzászólás

Na az kemény...!
                      Pedig azt hiszem pont ebben a topic-ban olvastam, hogy a Tada-nál milyen korrektek voltak gap-ek és rendszerhiba esetén. Előfordulhat, hogy a konkurencia terjeszti az általad említett dolgot?
                      Úgy tudom a BpF.-nél alacsonyabbak a spread-ek, úgyhogy ha korrektek /nem csak a kifizetés, de a fentebb említett eseteknél is../, akkor valszeg. ott nyitok számlát.
                      Hát az biztos, hogy a Pro és Nanotrader nem rossz platformok, ha megszokja az ember. Számlanyitás 1500 EUR-tól.
                      Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Na az kemény...!
                        Több mint 2 év után most hagytam ott a Tadawult,inkorrekt stop teljesítés, időnként fura chartok,napközbeni gap-ek miatt.Volt összehasonlításom, máshol is van számlám nyitva.
                        A számlamegszűntetés miatti pénz hazautalási költsége egészen horror volt,szerintem világcsúcs !
                        (A korábbi hazautalások még elfogadható költségek mellett mentek.)
                        Igaz,én csak DAX és SPY határidős CFD-kkel kereskedtem,itt a költségek(spread + commission)sem túl kedvezőek.
                        A legjobban az dühített,hogy időnként nem ott teljesültek a stopjaim,ahová betettem,hanem számomra rosszabb helyen,naná!
                        Az ügyfélszolgálat(magyar/ciprusi) sem tudott elfogadható válaszokat adni,úgyhogy kiszálltam.
                        Ennyit a korrektségről.

Hozzászólás

• Sidius:
                          Náluk is volt számlád?! Melyik brokinál nem voltál még?!

Tomaso:
                          Na igen, így érthető a váltás.
                          Rengeteg jó véleményt olvasni velük kapcsolatban. Lényegében a Te tapasztalataiddal teljesen ellentéteseket.
                          De az biztos, hogy a saját tapasztalatnál nincsen erősebb érv...
                          Hol szándékozod folytatni?

Hozzászólás

Sidius:

Tomaso:
                            Na igen, így érthető a váltás.
                            Rengeteg jó véleményt olvasni velük kapcsolatban. Lényegében a Te tapasztalataiddal teljesen ellentéteseket.
                            De az biztos, hogy a saját tapasztalatnál nincsen erősebb érv...
                            Hol szándékozod folytatni?
                            Hangsúlyozom,hogy én csak index CFD-kkel kereskedtem itt,csak erről van véleményem.Egyébként a problémák kb.január-február óta jelentkeztek,addig nem volt semmi gondom.Mivel napon belül kereskedek,nagyon nem mindegy,hogy a stopjaim hol aktiválódnak.
                            Már korábban nyitottam számlát az ActivTrades-nél,az elmúlt 1,5 hónap tapasztalatai pozitívak:székhely Londonban,FSA felügyelet,no dealing desk/ECN teljesítés,korrekt stoppok,kicsit nagyobb spread,de nincs comission.
                            Index CFD-k nagy számban,arany,ezüst,olaj,szintén van.Ami még szintén pozitívum,hogy lehet az indexekel is kis kötésméretben (0,01 lot) kereskedni,
                            aki kezdő,vagy kevesebb gyakorlata van,mindenképpen ajánlom.
                            Némi angol nyelvtudással minden egyszerűen bonyolítható,de nem dícsérem tovább,mert még gyanússá válok...

Hozzászólás

Sidius:
                              Nem voltam náluk, viszont az ismeretségi körömben vannak páran akik náluk kereskednek és nincs okuk panaszra, mert korrektek velük. A Platformokat próbáltam már demoban a Protradert több hónapig. Át kell szokni a Metáról az nyilván eltart egy darabig (közben nekem még volt vagy három platformom egyszerre, úgyhogy én nem is tudtam), de maga a rendszer tényleg jó, és rengeteget tud.
                              Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Working...
                              X