Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• MyBusiness
    válaszolt
    flyati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nemcsak a brókerekkel van a baj hanem a sok Loserrel akik sokat buknak aztán
    siránkoznak .
    A magyar forex businesst meg majd átveszi Andy Vajna és a loserek fizetik majd a
    kormány következö kampányát
    Pont azért van sok loser mert olyanokat hajtanak tradelni akiknek semmi helyük a tőzsdén/OTC-n.
    Vajna már eszembe jutott, eddig minden megtörtént amire ezt mondtuk "na ez már nem lehet".
    (Amúgy a bróker dolga összekötni a vevőt az eladóval és nem a vesztőn nyerészkedni.)

Szólj hozzá::

• flyati
    válaszolt
    Nemcsak a brókerekkel van a baj hanem a sok Loserrel akik sokat buknak aztán
    siránkoznak .
    A magyar forex businesst meg majd átveszi Andy Vajna és a loserek fizetik majd a
    kormány következö kampányát

• MyBusiness
    válaszolt
    A sok @va mohó, agresszív bróker, "oktató" és tsai okozták a bajt olyanokat piacra hajtva akiknek ott baromira semmi helyük.

Azután jött ez a @ott bináris amit UK-ben nem az FCA felügyel hanem a játékfelügyelet. Tökéletesen helyesen mert nem brókertevékenység hanem fogadóiroda.

• MyBusiness
    válaszolt
    Nagy a fenyegetés.
    Nyitottam egy topikot "német tervek" címen. Odatettem egy friss cikket a belgiumi tapasztalatokról.
    Kell majd egy összefoglaló topikot nyitnunk.
    Eddig érintett: Fro, Belgium, NL, Németo.
    Csak egy villanás Matolcsy beteg tudatában és gáz.
    LMaxot tanulmányozom, az valamelyest szabályozott piac.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

• flyati
    válaszolt
    Ez a jövö ?

http://www.forexbrokerz.com/news/ger...-forex-trading

• A csodamacska
    válaszolt
    Random capital jobb asszem. Sajnos a legtöbb info amit olvastam az nem saját tapasztalat, de nincs is kedvem nyitni 10-20 számlát csak azért hogy itt írhassak róluk.

• vinerkov
    válaszolt
    Equitast érdemes kipróbálni?

Sziasztok!

Most szeretném végre saját pénzzel is kipróbálni a tőzsdét, és az Equitasnál van most ingyenes akció a béten. Szerintetek érdemes náluk belevágni?

• willow
    válaszolt
    Visszaolvastam, és látom, hogy elég rosszakk a tapasztalatok. Változott ez azóta? Valaki ?

• willow
    válaszolt
    Van valakinek tapasztalata az Xtb-vel? Megköszönném, ha megosztaná.

• A csodamacska
    válaszolt
    Úgy érted hogy szórakozhat az árral? Esetleg írhattál volna egy jó céget. Xtb?

• C@maro
    válaszolt
    A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fxpro uk nem jó?
    Ez valóban mit is takar?
    - Az FSB engedély tekintetében, az FxPro végrehajtási szolgáltatásokat biztosít , és az ügyfeleivel felettestől felettes tranzakciókba lép az FxPro árain; ezek az ügyletek nem egy adott tőzsdén vannak kereskedve. Továbbá, az FxPro -val lévő Különbségeken való Szerződést (Contract for Differences - CFDs) a FAIS Törvény nem szabályozza és köztes szolgáltatások nincsenek biztosítva.

• A csodamacska
    válaszolt
    Fxpro uk nem jó?

• willow
    válaszolt
    Tudja valaki, hogy mely nem ciprusi brókercégnél van részvény cfd? Köszönöm.

• MyBusiness
    válaszolt
    Aki ciprusi promóciót céloz meg ahhoz no comment.

• Etna
    válaszolt
    suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valakinek valami tapasztalata az FXGLOBE brokerel? Tudom ciprusi es elege kerulendok a ciprusiak,de van egy erdekes promociojuk...
    https://www.fxglobe.com/en/terms-and...-promotion-126
    Max. lot 5x a depó mérete...? egyszerre 1 trade....?

kiutalsz 1000 dolcsit, 5000, azaz 0.05 lotot nyithatsz max? Jól értem? Azt megnézem, ki keres így 5 traden 30%-ot "for example"... 0.05 lottal 300 dollárt.. megfogsz 5 traden 5*100 pipet, és kb. meg is van a 25-30%.. Engem ez nem győzött meg, már a kockázat is, maga a hely.. 1000 dollárral 5 traden ha jó vagyok keresek 10-20 dollárt 0.05 lottal. Köszönöm, amiért elengedik a pár dollárt, amit 5 traden bukok, és cserébe még vigyáznak is a pénzemre..
    És amit 5 traden keresek azt kivehetem!!! Köszi!!!

Working...
X