Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Protrader-nek három hibáját tudnám mondani:
    Nincs olyan erőgép amivel gyorsan betöltődne, gondolom nem is ezen múlik, sokan első telepítéskor indulás közben azt hiszik lefagyott, de nem.
    Trendvonalak használhatatlanul elcsúsznak idősík váltásnál
    Lehet a megbízásokat vizuálisan odébbrakni a charton, de nagyon nehézkes, mert húzás közben minden tick-nél visszaugrik, szinte használhatatlan ez miatt
    +1: nem tudom normálisan átvinni a beállításokat egyik gépről másikra

Hozzászólás

• én tegnap próbáltam ki a protradert, de olyan nehezen akar betöltődni

Hozzászólás

• Én is azt hittem, hogy lefagyott.....
        Egyébként most nézem a használatot segíteni hivatott videókat.
        A tag olyanról magyaráz, hogy spotfx esetén magyar idő szerint 23 órakor van valamiféle elkönyvelés.
        A pozíciómat nem zárják, hanem csak elkönyvelik...
        És ez miért jó nekik?
        Ilyenkor úgy gondolják, hogy akkor én biztosan átakarom vinni másik napra a pozíciómat és ezért díjat számolnak fel?
        Mondjuk ezt nem mondja ki, csak azt, hogy ez milyen jó dolog, mert ha veszteséget termelne a pozícióm, akkor ez valamennyit lefaragna belőle. :S

Hozzászólás

• recefyce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Én is azt hittem, hogy lefagyott.....
          Egyébként most nézem a használatot segíteni hivatott videókat.
          A tag olyanról magyaráz, hogy spotfx esetén magyar idő szerint 23 órakor van valamiféle elkönyvelés.
          A pozíciómat nem zárják, hanem csak elkönyvelik...
          És ez miért jó nekik?
          Ilyenkor úgy gondolják, hogy akkor én biztosan átakarom vinni másik napra a pozíciómat és ezért díjat számolnak fel?
          Mondjuk ezt nem mondja ki, csak azt, hogy ez milyen jó dolog, mert ha veszteséget termelne a pozícióm, akkor ez valamennyit lefaragna belőle. :S
          Spot fx pozikat lezárják és annyival nyitják arrébb, hogy ezzel elszámolják a rollover-t (kamatot) és ha veszel még a pozihoz, akkor átlagolja a pozikat és egyben látod az átlagáron, na ez több napos pozik esetén teljesen összekavarja az embert, ha szereti látni hol nyitotta a pozikat, deviza cfd-nél is van kamat elszámolás de másképp, külön tételként, és ott nem átlagol, mindíg látod hol nyitottad a pozikat.

Viszont a napi elszámolásnak egy esetben van egy komoly előnye, ha poziépítessz és nyerőben vagy, akkor folyamatosan nő a szabad tőkéd, és tudsz új pozikat felvenni, míg cfd-nél a lebegő nyerő terhére nem engedné szerintem, de még nem kerültem sajnos ilyen helyzetbe

Hozzászólás

• Ismeri valaki az Instaforex céget?

Hozzászólás

• Sziasztok.

Próbáltam már sok céget, sok platformot, élesben is (Plus500,Equilor,IFC Markets).
              Igazából csapongás volt, megalapozott előkészítés, tájékozódás nélkül.
              most próbálok racionális döntést hozni.
              Elsősorban Forex ami érdekel, biztonság alacsony spread.
              Nézegettem ezt az oldalt:
              http://www.bestonlineforexbrokers.co...x-Brokers.html
              és ahogy a fórumot olvasgattam kevés általatok preferált cég szerepel a listák élmezőnyében.
              Ti mi alapján választotok, miért azt, miért nem Delta mondjuk ?
              A kíváncsiságon túl fontos döntés megalapozásához kérem a véleményetek.
              Köszönöm.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Először is nagyon köszönök minden hasznos információt, naponta több órát olvasom a fórumot már néhány hete.

Részvényekhez, forexhez, árutőzsdéhez (CFD nem) keresnék egy megfelelő brókercéget. IB tetszik leginkább, azonban úgy tudom, hogy számlára fizetés nélkül nem lehet demózni friss adatokkal. Ezt jól tudom? Néhány hónapot még mindenképpen demózni szeretnék. 2000-3000USD-vel szeretném elkezdeni.

Esetleg ha ajánlotok más brókercéget (akár csak demóhoz is), annak is örülnék. A Metatradert már jól ismerem, illetve a Dukascopy Jforex programját, de más platform kezelését is szívesen megtanulom, ha az kiforott.

Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm.
                forex eszközök, robotok fejlesztése

Hozzászólás

• Sziasztok feltelepítés előtt szeretném kérdezni az Admirallal lehet-e árucikkekel is tőzsde vagy csak devizával?
                  kösz szépen

Hozzászólás

• hateze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok feltelepítés előtt szeretném kérdezni az Admirallal lehet-e árucikkekel is tőzsde vagy csak devizával?
                    kösz szépen
                    http://www.admiralmarkets.hu/trader/..._trading_terms
                    Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• Köszönöm sidius!

Melyik Bróker céget ajánljátok árutőzsdéhez aminek a platformja is ok?
                      kösz

Hozzászólás

• Senki nem hallott az Instaforexről?

Hozzászólás

• totka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Senki nem hallott az Instaforexről?
                          A céget magát nem ismerem. Viszont ahogy a weblapjukra néztem az mindjárt feltűnt, hogy ha magyarra állítom (mert ugye van rá lehetőség), akkor a leírások hemzsegnek a helyesírási hibáktól (pl "Azt javasoljuk, hogy válljon a kereskedok kozosségének tagjává az InstaForexnél. Kezdj kereskedni most!" = egyszer magáz, egyszer tegez vagy ilyenek, hogy "jó minoségu ingóságokhoz olyan híres vállalatoktól mint..." = Miért? Árverés lesz? vagy részben angolul, részben magyarul van az oldal tehát nincs teljes fordítás, vagy "válljon" = váljon). Vagyis a legkisebb figyelmet sem fordították az igényes lefordítására az oldalnak, hanem belöknek egy gépi fordítást abból is az igénytelenebb formátumút. Ergo nem különösebben érdeklik az adott országbeli ügyfelek. Akkor minek csinál magyar fordítást?
                          Akárhogy fényezi magát egy cég ( ugyebár el kell adnia magát) ha ilyen apróságokra nem ad, akkor mit csinál ha nagyobb problémák vannak? Ez kb olyan mintha behozna egy angol autógyártó egy autót Magyarországra ami szép és csili-vili, meg jó a reklámja aztán közben véletlenül jobb kormányos. Te megvennél egy olyan kocsit aminél tesznek rá, hogy a te hazádban melyik oldalon közlekednek és neked kényelmes e a jobb oldalról vezetni? Én biztos, hogy nem!

Hozzászólás

• Köszönöm Sidius!

Én ilyen "apróságokra" nam is figyeltem. Lehet, hogy a bróker cég egész mentalitására jellemző a pontatlanság? A visszautalásnál, vagy a grafikonon biztosan nem jönne jól.

Hozzászólás

• totka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Köszönöm Sidius!

Én ilyen "apróságokra" nam is figyeltem. Lehet, hogy a bróker cég egész mentalitására jellemző a pontatlanság? A visszautalásnál, vagy a grafikonon biztosan nem jönne jól.
                              Szívesen.

Természetesen ez nem jelenti azt, hogy egy tökéletesen megszerkesztett weblap mögött esetleg nem lapulhat egy rossz bróker, de ha már a weblapra sem fordít figyelmet a cég, az nem túl jó cégér. Azért fordítson erre is figyelmet és legyen igényes.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Sajnos nem találtam témát a szignálszolgáltatókról, ezért itt teszem fel a kérdésemet: próbálta már valaki?

Hozzászólás

Working...
                                X