Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Chucky
    kommentálta válaszát
    30$ változatlanul? SEPA opciót nekem fel sem ajánlja a kiutalásnál, csak wire

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Jó lesz óvatosan lelkesedni, mert a pénzfelvétel díja nem változott!! SEPA ide v oda.

Most leveleztem velük erről.

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Pontosan így jártam, nagyon figyelni kell. Az USA kicsit Oroszországra hasonlít az eltérő gondolkodásmódjukkal és valljuk be a supportban nem zsenik vannak

• Chucky
    kommentálta válaszát
    Velem megesett, hogy szóltam nekik, hogy legyen már USD, mert én is EUR-t utaltam. Egyből lekaptak 30 dollárt, ezért az átváltásért....

• shortosgyula
    kommentálta válaszát
    Amp usánál ha nem usd a számlád hanem pl eur, nem lesz egyszerű nyomonkövetni mennyi pénzed van. Az ügyfélfelületen csak usd-t látsz, azt is jól elrejtve.Az mt5-ben vagy sierrában ugyanez a helyzet. Naponta jönnek a +/- correction tételek az eurusd mozgás függvényében. Viszont pl transferwise utalást simán elfogadnak.

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Akkor most ezért is lecseszem őket
    (Luther Mártonról megjött.)

• Laz
    válaszolt
    MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocs, de olvasd el kérlek amit írtam.
    Pont azt, h nem Cipruson vagyok ügyfél, hanem a USA-ban.
    LLC: USA
    Ltd: Ciprus
    Ciprus nem is volt kb 3-4 évvel ezelőtt. Még le is csesztem őket, h CFD-vel kezdtek operálni itt az EU-ban.
    Bocs, igaz. Akkor nem értem, miért nem kaptál emailt..

Click image for larger version

Name:	Capture.PNG
Views:	259
Size:	72,4 KB
ID:	188712

Szólj hozzá::

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Bocs, de olvasd el kérlek amit írtam.
    Pont azt, h nem Cipruson vagyok ügyfél, hanem a USA-ban.
    LLC: USA
    Ltd: Ciprus
    Ciprus nem is volt kb 3-4 évvel ezelőtt. Még le is csesztem őket, h CFD-vel kezdtek operálni itt az EU-ban.

• Laz
    válaszolt
    MyBusiness

Na ezért nem kaptál. Az ampfutures.com egy tisztán határidős bróker (és nem határidő-cfd), gondolom chicagoi székhellyel, és náluk nem volt SEPA.
    Szerintem a Globálnál volt, mert ciprusiak, legalább is részben a fx/cfd kapcsán.

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Köszönöm! Az AMP USA-nál vagyok régóta. Még az EU-ban nem is voltak amikor kezdtem.
    Most így fest a dolog:
    1. AMP Global LLC USA
    2. AMP Global Ltd EU (Ciprus, CFD és
    futures)

Most már csak arra volnék kíváncsi, h UK marad-e SEPA-ban ha kilép az EU-ból. Mert ha nem akkor ismét költöztethetik a számlájukat
    Utoljára szerkesztve a következő által: MyBusiness; 2020-01-21, 09:56.

• Laz
    válaszolt
    Küldtek, az AMP Futures-től.
    Lehet, hogy MyBusiness az AMP Globalhoz regisztráltál eddig?

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    It's great! Thanks
    Küldhettek volna emailt.

• Chucky
    válaszolt
    AMP-nál mostmár van lehetőség SEPA-val utalni Barclays bankhoz!!!!

https://i.imgur.com/FN1oRtz.png

• David Chateau
    kommentálta válaszát
    Jo kis hozzaszolas independence!

Az a baj, hogy aki hobbibol, vagy munka mellett tradál, az igazabol valahol menekul a felelossegvallalas alol (marmint nyilvan nem az elejen). Kiveve akkor, ha eleve szerencsejateknak, vagy hobbinak tekinti valaki. De mindegy, mert ez egy veget nem ero 'vita'
    Na most egy idore en is kiforumoztam magam, majd kesobb re. Páó tradertarsak

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Az is érdekes lesz, h mivel az ESMA 2019. júl 31én tagállami hatáskörbe(!!) tette át a szabályozást miként fog ez egyes országok felügyelete alatt működni.
    Utoljára szerkesztve a következő által: MyBusiness; 2020-01-06, 13:26.
Working...
X