Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

amatoregy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem alapvetően az a problémám, hogy különböző oldalakon megnézem, hogy mit lehet kereskedni. Letöltöm a demot és nincs benne vagy nem az a lot méret van.

Árupiac érdekelne, viszonylag (nagyon) kis mennyiségekkel....

Nos az FXCM nek csak az egyik diviziója foglalkozik micro lot mérettel (1k)
    http://www.forexmicrolot.com
    Az anyacég 10K illetve 100 K -s kereskedéssel illetve kötésegységgel foglalkozik csak.
    Practise and Enjoy...

Hozzászólás

IB költségek!

Sziasztok!

IB számla nyitáson gondolkodom, és a következő kérdésem lenne:
      http://www.interactivebrokers.com/en...umDeposits.php
      Itt azt írják, hogy van havi minimum 10$ jutalék, meg hogy 10$ért havonta adnak valami piaci adatokat. Ez kötelező, vagy nem? Ha nem kérem, akkor azért még tudok kereskedni?
      Milyen egyéb "váratlan" költségekre kell számítanom?

Hozzászólás

smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok!

IB számla nyitáson gondolkodom, és a következő kérdésem lenne:
        http://www.interactivebrokers.com/en...umDeposits.php
        Itt azt írják, hogy van havi minimum 10$ jutalék, meg hogy 10$ért havonta adnak valami piaci adatokat. Ez kötelező, vagy nem? Ha nem kérem, akkor azért még tudok kereskedni?
        Milyen egyéb "váratlan" költségekre kell számítanom?
        Szerintem Szélanyót kérdezd meg, ő náluk van már vagy 3 éve, biztosan tudja:

http://szelanyo.blogspot.com/

Bár legjobb lenne, ha magának az IB-nek írnál egy e-mailt nem?
        Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

Üdv Mindenkinek!

Egyetértek nagyúrral!
          Enyém a galaxis leggyorsabb hajója!

Hozzászólás

Sziasztok mostanában szeretnék elkezdeni devizával kereskedni, tudnátok esetleg ajánlani brókercéget? A Hungária értékpapír zrt-ről van valakinek valami tapasztalata?
            Előre is köszönöm a választ!

Hozzászólás

BPForex

Én a BPForex-et választottam, nagyon rugalmasak és segítőkészek. A Protrader szoftverük hiba nélkül működik, bármi problémám van azonnal segítenek. Nagyon szuper csapat szerintem. Főleg amióta elindult a trading room szolgáltatásuk, úgy gondolom a versenytársaik fölé nőnek már.

Hozzászólás

Moneybroker,

a kezelt számlák kimutatásait nem látom. Azzal mizújs? Eddig ugyanis hónapról hónapra vezetve volt. Aztán sötétség...

Hozzászólás

Jegenye eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Moneybroker,

a kezelt számlák kimutatásait nem látom. Azzal mizújs? Eddig ugyanis hónapról hónapra vezetve volt. Aztán sötétség...
                  ez engem is érdekelne, gyanítom hogy nem sikerült túl fényesen a tavalyi év
                  legalábbis amennyire emlékszek a számokra...

Hozzászólás

BpForex-en keresztül a WhSelfinvest-nél vagyok, ProTrader platform van náluk. Ma volt az első, és ügyfeleknek igyenes webinar-tradingroom szerű 1órás szolgáltatásuk, ami jövő héttől heti 1x2órás lesz, majd később lehet bővül is, és amit itt tudtam meg, pedig ott a számlám, ettől a héttől lehet microLot-ot is kötni, ez sokakat érinthet. Amiért én őket választottam: mert jól jött, hogy így magyar kapcsolttartón keresztül tudok komunikálni a kinti céggel, és a spread-ek egész elfogadhatóak.
                    Szóval: microLot, magyar kontakt, elfogadható spread, ingyenes (egyelőre) heti egyszerű tradingroom.
                    (nem tudom, hogy a fórum üzemeltetője szempontjából túlzásba estem-e az ajánlgatással, abszolút érdek nélkül, akkor ha úgy gondolja törölje, köszi!)

Hozzászólás

Köszönöm a segítséget utánna nézek

Hozzászólás

Azért a ProTradernek is van egy-két furcsa dolga. Például próbálj meg egérrel stopot húzni pipre pontosan. Ahogy mozdul az ár. Visszaugrik az eredeti helyére. Na de ezen csak jó dolgomban bosszankodok. Hiszen a metán nem is lehet húzgálni, csak bepötyögni. Ha pozíciót építesz, egyből az átlag árat látod, nem sok vonalat a belépésenként. Meg tudod jeleníteni a vételi és eladási árat is, a közép ár helyett. MT4-böl ez is hiányzik.(tehát nem lesz két árfolyam vonalad) Ezért mikor szörfözgetsz a párosok között eszedbe sem jut Pl.: az EUR/SEK mert látod, hogy a spread nagyobb, mint az órás gyertyák.
                        A „Profit kalkulátor” pedig a legfontosabb extrája.
                        És nem utolsó sorban a visszautalás gyors és panaszmentes.
                        A régi mondás: „ Nincs jó bróker, csak kevésbé rossz”
                        Én is csak ajánlani tudom.

Hozzászólás

Mighti,
                          charton belül oda húzod egérrel a stoppot, vagy akármelyik ordert ahova csak akarod, lenyomva kell tartani az egeret, majd kér egy megerősítést. Vagy a függő megbízásoknál átszerkeszted. És valóban számtalan extra van még.
                          A számla kimutatása és azonnali követése pedig összehasonlíthatatlanul jobb a Dealbook 360-asban a MT4-hez képest. Szándékosan nem proTradert említettem...
                          Magasan a legjobb platform, de ettől még nem lesz önmagában sikeres kereskedő senki.

Hozzászólás

Mighti: Stopot kb oda húzom ahova szeretném, ha sietős, utánna finomítom függő megbízások ablakban

Jegenye: próbálj trendvonalat húzni ProTraderben, majd időtávot váltani, nekem ez az egyetlen lényeges hibája, ami miatt elemzésre jobbnak tartom az MT4-et
                            ("Szándékosan nem proTradert említettem..." ezt most nem értem, hasonló a kettő, vagy hogy jön a Protraderhez?)

Hozzászólás

StLui,
                              Próbáltam trendvonalat húzni, nekem sikerült. Ha 30 perces charton nézel trendvonalat, az értelemszerűen máshova esik, mintha naposra tennéd. A kettős csatornavonal alkalmazásával viszont van gond, de ezt már megreklamáltam:-)
                              A proTrader platform eredetije a Dealbook 360, orosz programozók fejlesztették, a szoftver eredeti tulajdonosa amerikai és a GFT.UK forgalmazza.:-) Európában. Ugyanis CFD-kel nem lehet kereskedni Amerikában.
                              A WHS selfinvest a licenszjogot megszerezte,annak a magyar függő ügynöke pedig a BpForex. Hogy tiszta legyen a kép.

Hozzászólás

Jegenye.
                                Nem azt írtam, hogy nem tudom módosítani. (Hidd el 2007 óta megtaláltam a függő megbízások ablakot is) Csak bosszant ez a grafikus stophúzás. Rányomsz, a stopra húzod, becélzod, ÉS HOP MÁR VISSZA IS UGROTT!!! az eredeti helyére. Majd újra próba, és néhány alkalom után sikerül elengednem az egér gombot a megfelelő helyen NA AKKOR kér megerősítést és rendben megtörténik. De miközben húzom a vonalat lenyomott egér gombbal közben ugrik egyet az ár, a stop visszaugrik az eredeti helyére, mintha nem is fognám az egérrel. Persze nem múlik ezen semmi, de a frissítések során kiküszöbölhetnék.

Hozzászólás

Working...
                                X