Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Toto85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Sajnos nem találtam témát a szignálszolgáltatókról, ezért itt teszem fel a kérdésemet: próbálta már valaki?
    Egy másik fórumon, a forex.profikezdo.hu-n van ennek külön topikja.
    Egyébként én a ZuluTrade-t két hónapig demo-ban nyomtam, de még nem éreztem rá, hogy élesre váltsam.

Szilárd

Hozzászólás

• Köszönöm Szilárd!
      Igazából az érdekelne próbálta-e már valaki a www.ceforex.eu szignálszolgáltatót. Ha valakinek van tapasztalata kérem ossza meg velem.

Hozzászólás

• Üdv, a tadawulnál ha nyitok egy euró alapú számlát, akkor oda utalhatok forintot, amit átváltanak az aktuális árfolyamon, vagy deviza számláról kell utalnom?

Hozzászólás

• Máté eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Üdv, a tadawulnál ha nyitok egy euró alapú számlát, akkor oda utalhatok forintot, amit átváltanak az aktuális árfolyamon, vagy deviza számláról kell utalnom?
          Szerintem az ügyfélszolgálat tud erre választ adni.
          willow

Hozzászólás

• Melyik brokicéget?

Sziasztok

A fórum elején sok rosszat olvastam a Buda-cash brokicégről, mi most vele a helyzet? állitolag most van olyan olcsó mint a pl equitas én a plus 500-nál vagyok, teljsen meg vagyok elégedve vele, de regeltem a chartok.hu-ra onnan küldenek tőzsdei tippeket aminek nagy része (kb 80-90%ban) be is jön, elő is fiettem rá, csak a kapcsolattartóm mondta ha akarok velük dolgozni akkor regeljek be náluk..., most pár ismerősömet érdekli a tőzsde és ezt a céget ajánlottam nekik, és a chartok miatt lehet, hogy én is átmennék

Hozzászólás

• animatrix11!

Nem igazán értem, hogy mit is írtá Mire használod a Plus500-at és mire kell a Budacash? Magyar tőzsde? Külföldi? Deviza? Vagy mire?
              Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                animatrix11!

Nem igazán értem, hogy mit is írtá Mire használod a Plus500-at és mire kell a Budacash? Magyar tőzsde? Külföldi? Deviza? Vagy mire?
                Főleg devizával kereskedem, jól megy, viszont jobb lenne inkább mgyar cégnél lenni ezért kérdeztem milyen a budacash

Hozzászólás

• animatrix11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Főleg devizával kereskedem, jól megy, viszont jobb lenne inkább mgyar cégnél lenni ezért kérdeztem milyen a budacash
                  Nyilván ha fontos számodra, hogy magyar legyen, meg legyen itt egy arc akit láthatsz, jó lehet a Budacash, főleg a Plus500-hoz képest. A magyar cégek költségei drágábbak mint egy külföldi brókernek (ez a spreadban fog megnyilvánulni), de elképzelhető, hogy van náluk számlavezetés is. Egyszóval nem hiszem, hogy annyira rossz cég lenne magyar viszonylatban. Persze azt tudnod kell, hogy az OTC piacos devizakereskedésre valószínűleg nem vonatkozik a befektetővédelem (mint pl a BÉT-re), ezért ebből a szempontból nem leszel biztonságba, hiába magyar a cég. De azért ennek pontosan nézz utána, de én úgy tudom, hogy a BEVA a devizatőzsdére nem vonatkozik.

Hozzászólás

• Ha jól tudom a Budacash-nél nincs devizakereskedelem, csak részvények vannak.
                    willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ha jól tudom a Budacash-nél nincs devizakereskedelem, csak részvények vannak.

Hogyne lenne.

http://www.budacash.hu/befektetesi-s...evizaugyletek/

Hozzászólás

• Bocs, egy-két évvel lemaradtam, és ennek most nem néztem tisztességesen utána. A lustaság fél erény, ahogy a mondás is tartja.
                        willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Bocs, egy-két évvel lemaradtam, és ennek most nem néztem tisztességesen utána. A lustaság fél erény, ahogy a mondás is tartja.
                          Lehet, hogy nem is 1-2 évvel. Ugyanis már elég régen devizáznak. Ha jól emlékszem akkor volt is egy platformjuk amit talán Budatradernek hívtak (no a névben nem vagyok biztos), de tulajdonképpen ugyanaz a platform volt mint a Saxobank Saxotradere. No ezen lehetett devizázni. Talán 500000 volt a beugró számla, de persze ehhez nem járt mini vagy microlot. Szóval az öngyilkosjelölteknek ideális terep is volt!

Hozzászólás

• sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Lehet, hogy nem is 1-2 évvel. Ugyanis már elég régen devizáznak. Ha jól emlékszem akkor volt is egy platformjuk amit talán Budatradernek hívtak (no a névben nem vagyok biztos), de tulajdonképpen ugyanaz a platform volt mint a Saxobank Saxotradere. No ezen lehetett devizázni. Talán 500000 volt a beugró számla, de persze ehhez nem járt mini vagy microlot. Szóval az öngyilkosjelölteknek ideális terep is volt!
                            Én kábé 10 évvel ezelőtt voltam a Budacash-nél, de nem emlékszem, hogy akkor ott lett volna deviza.
                            willow

Hozzászólás

• Sziasztok online bróker véget keresek.
                              Eddig az FXpro és a kbcequitas a legszinpatikusabb.
                              A kbc-vel az a problémám, hogy kedvező jutalékok mellett csak a bét részvényeire lehet befekteteni. (Mostanában csak bukik az összes, ezért nem tudom, hogy mikor lenne jó befektetni magyar részvényekbe).

Esetleg tudnátok ajánlani másik magyar és akár külföldi broker céget amivel érdemes lenne kisebb összeggel regisztrálni?

Hozzászólás

• hdcsaba87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok online bróker véget keresek.
                                Eddig az FXpro és a kbcequitas a legszinpatikusabb.
                                A kbc-vel az a problémám, hogy kedvező jutalékok mellett csak a bét részvényeire lehet befekteteni. (Mostanában csak bukik az összes, ezért nem tudom, hogy mikor lenne jó befektetni magyar részvényekbe).

Esetleg tudnátok ajánlani másik magyar és akár külföldi broker céget amivel érdemes lenne kisebb összeggel regisztrálni?
                                Hali!

Nekem három brókercéggel van pozitív és negatív tapasztalatom.
                                1. Alpari Nem ajánlom. Ugyan sokan dicsérik, de sajnos nincs magyar kapcsolattartójuk, mire jóváhagyták a regisztrációm 2 hét telt el pedig mindent elküldtem ami kellett. Leveleimre olyan 1-2 naponta válaszoltak. Illetve főként Forex kereskedésre van kialakítva, de olcsó. (Nem volt ki és beutalásom mert inkább másikon regisztráltam)
                                2. Plus500 Egy fokkal jobb. Ugyan itt sincs magyar kapcsolattartó, de a kezelőfelülete pofon egyszerű, feltöltésért elég sok bónusz jár, sokmindennel tudsz kereskedni. Van webes kereskedési lehetőség, amin pl telefonnal tudsz kereskedni (grafikonokat nem nyitja meg) Illetve van egyszerű telepíthető platformja is. Hátránya, hogy drága. Hibátlanul működik a ki és befizetés, már próbáltam.
                                3. AdmiralMarkets Jelenleg ez az idáig talált brókercégek közül az ami nekem a legjobban bevált. OLCSÓ! Sokféle számlatípus közül lehet választani. Magyar kapcsolattartója van! OTP-s számlájukra utalod a pénzed ami elég nagy pozitívum, hogy nem külföldre. Tökéletesen működik a ki és befizetés, csak ajánlani tudom. Igaz itt nem ad bónuszokat, de legalább olcsó, hibátlanul működik az androidos és az MT4-es platformjuk is. 1,5 nap alatt megvolt a regisztrációm pénzátutalással együtt, és már kereskedhettem is.

Az FXpro-val nincs tapasztalatom, de én úgy tudom, hogy elég megbízható cég, de ott a minimum letét 1000$. Ha most ismerkedsz a tőzsdével, akkor neked a Plus500-at ajánlom, de ha már van tapasztalatod akkor mindenképp az AdmiralMarkets!
                                Néz körül mind a három oldalon, és dönt kedved szerint.
                                Sok sikert hozzá!

Hozzászólás

Working...
                                X