Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Szia! Rossz az infod , mert Alpari es Plusz500 is rendelkezik magyar kapcsolattartoval. Egy kicsit jobban figyelj a forumon

Hozzászólás

• hdcsaba87 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok online bróker véget keresek.
      Eddig az FXpro és a kbcequitas a legszinpatikusabb.
      A kbc-vel az a problémám, hogy kedvező jutalékok mellett csak a bét részvényeire lehet befekteteni. (Mostanában csak bukik az összes, ezért nem tudom, hogy mikor lenne jó befektetni magyar részvényekbe).

Esetleg tudnátok ajánlani másik magyar és akár külföldi broker céget amivel érdemes lenne kisebb összeggel regisztrálni?
      papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szia! Rossz az infod , mert Alpari es Plusz500 is rendelkezik magyar kapcsolattartoval. Egy kicsit jobban figyelj a forumon
      Plus500-on is és az alparin is beszéltem telefonon egy magyar kapcsolattartóval, de az alparin semmit se segített a regisztrációban. Én arra gondoltam, hogy-ha írok nekik, akkor egyszerűen egy angol választ kapok levelemre, nem pedig magyarul kapom, de igazad van tényleg kapcsolattartónak lehet mondani, igaz ő főként abba győzködött, hogy regisztráljak, és töltsek fel pénzt. inkább marketingesnek nevezném őt.

Hozzászólás

• Hol tudok rákeresni egy cégre, hogy az legálisan ellenőrzött, bejegyzett stb ?

Hozzászólás

• GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hol tudok rákeresni egy cégre, hogy az legálisan ellenőrzött, bejegyzett stb ?
          Milyen cégre?
          Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• Sziasztok!
            Új tag vagyok itt, és pár kérdésem lenne a plusz500-zal kapcsolatban. Aki már régóta használja élesben, és a kifizetések is jönnek rendben olyan emberrel szeretnék értekezni. Én egy ideje már próbálom a demójukat, és ez nekem bejött mert egyszerű. De élesben már a saját pénzemmel kereskedem, ezért is kéne biztos infó.

Hozzászólás

• frankieboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sziasztok!
              Új tag vagyok itt, és pár kérdésem lenne a plusz500-zal kapcsolatban. Aki már régóta használja élesben, és a kifizetések is jönnek rendben olyan emberrel szeretnék értekezni. Én egy ideje már próbálom a demójukat, és ez nekem bejött mert egyszerű. De élesben már a saját pénzemmel kereskedem, ezért is kéne biztos infó.
              Én már használtam, nem volt gond a ki és befizetéssel sem, de ha lehet inkább az admiralmarkets-et ajánlanám. A Plus500 nagyon drága. Amit a bónuszon nyersz azt pár kereskedés után ki is dobhatod az ablakon.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Mit lehet tudni a Hungária Értékpapír Zrt-ről? Van valakinek + v - tapasztalata velük kapcsolatban?
                Köszönet a válaszokért!

Hozzászólás

• alpari vagy dukascopy?

Sziasztok!

Csak forexhez, daytradhez (napi kb. 20 pozíciónyitás pozícióépítéssel együtt) keresek megfelelő brókercéget. 1000USD-vel fogok kezdeni, ha megy, akkor néhány hónap múlva teszek még be néhány ezer dollárt. Mind a 30devizapárral szeretnék kereskedni, nem csak EURUSD-vel.

Alpari vagy a Dukascopy lenne ebben az esetben a megbízhatóbb és a költséghatékonyabb? Dukascopy esetében a demószámlán lévő spread-ek megfelelnek az éles számla spread-jeivel? Alparinál tudom, hogy különböznek. Dukascopynál viszont jutalék is van, a spreadek viszont alacsonyabbak.

Sidius, Te mit ajánlanál? Tudom, hogy van tapasztalatod mindkét céggel.

Előre is köszönöm a választ!
                  forex eszközök, robotok fejlesztése

Hozzászólás

• Sapka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!

Csak forexhez, daytradhez (napi kb. 20 pozíciónyitás pozícióépítéssel együtt) keresek megfelelő brókercéget. 1000USD-vel fogok kezdeni, ha megy, akkor néhány hónap múlva teszek még be néhány ezer dollárt. Mind a 30devizapárral szeretnék kereskedni, nem csak EURUSD-vel.

Alpari vagy a Dukascopy lenne ebben az esetben a megbízhatóbb és a költséghatékonyabb? Dukascopy esetében a demószámlán lévő spread-ek megfelelnek az éles számla spread-jeivel? Alparinál tudom, hogy különböznek. Dukascopynál viszont jutalék is van, a spreadek viszont alacsonyabbak.

Sidius, Te mit ajánlanál? Tudom, hogy van tapasztalatod mindkét céggel.

Előre is köszönöm a választ!
                    Én az AdmiralMarkets-et ajánlom neked.

Hozzászólás

• Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Én az AdmiralMarkets-et ajánlom neked.
                      Köszi az ajánlást, ismerem azt a brókercéget is. Mi szól mellette? A spreadek úgy látom nagyobbak, mint a Dukascopynál.
                      forex eszközök, robotok fejlesztése

Hozzászólás

• Dukascopy azt nem ismerem, nem hallottam róla, de én az AM-en keresztül forexezem, és csak dicsérni tudom. Eddigiek közül ez a legolcsóbb.

Hozzászólás

• mac

Sziasztok,
                          Keresek megbízható brókercéget forexhez (nem HUF), egyelőre kicsiben, amelyik webes felületen működik, mert az MT4 Mac-en nem fut. Az eToronál nyitottam egy demoszámlát, de nagyon korlátozottak a lehetőségek, egy csomó dolgot nem lehet kipróbálni, amúgy elég rossz véleményeket olvastam róla, úgyhogy nem biztos, hogy érdemes ott élesben számlát nyitni.
                          Tudtok segíteni?
                          Kösz

Hozzászólás

• Sziasztok!

Ha valaki a tadawulfx-nál van vagy oda szeretne regisztrálni akkor gondolkodjon el az alábbi eseten, ami velem történt meg:

2011.09.20 23:02 USDCHF devizapár. A jelzett időpontban volt egy percen belül egy 170 pip-es spike lefelé, ami még abban a percben vissza is jött az open közelébe. A stopom 90 pip-el az SL alatt teljesült. Mikor megkérdeztem, hogy ez mi volt, akkor közölték, hogy az EURCHF 1,25-ös szinten való rögzítésének spekulációja miatt történt ez a mozgás és minden CHF párban megfigyelhető. Megnéztem az EURCHF-et ebben az időben és 23 pip mozgás volt rajta látható. Ezt megírtam nekik és azt is, hogy se az Alaprinál se a Dukascopynál, de még az Admiralmarkets-nél (akik kicsik) sem látszik a spike. Stooq.com-on szintén nem. Viszont a neten találtam olyan bemásolt leveleket az Oanda és a Vantagefx ügyfélszolgálatától, ahol ebben az időben banki adathibára hivatkozva semmissé tették a végrehajtott tranzakciókat. Ez sem érdekelte őket és a brókerek leveleire gyakorlatilag virágnyelven azt mondták, hogy hazugságok. Arra hivatkoztak, hogy ezek a brókerek nem viszik ki a megbízásokat a piacra vagy arra, hogy adott brókerek adott bankokkal állnak kapcsolatban. És az ő bankjaiknál ez a mozgás valósan megtörtént. Nevetséges. Azt gondolják, hogy elhiszem, hogy két olyan nagy bróker mint az alpari és a dukascopy által alkalmazott bankok közül eggyel sem állnak ők kapcsolatban. Vagy az fxcm, activtrades, vanatagefx, oanda brókercégeknél közreműködött bankok közül egy sem áll kapcsolatban velük. Szánalmasan hülyék. Bár talán az Oandának nincs banki kapcsolata, mert ő MM bróker.
                            Szóval aki náluk van, vagy hozzájuk akar regisztrálni az jobb ha meggondolja, vagy hozzászokik ahhoz, hogy időnként megvágják és hülyének nézik.

Üdv: Zsolt

Hozzászólás

• snowy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok,
                              Keresek megbízható brókercéget forexhez (nem HUF), egyelőre kicsiben, amelyik webes felületen működik, mert az MT4 Mac-en nem fut. Az eToronál nyitottam egy demoszámlát, de nagyon korlátozottak a lehetőségek, egy csomó dolgot nem lehet kipróbálni, amúgy elég rossz véleményeket olvastam róla, úgyhogy nem biztos, hogy érdemes ott élesben számlát nyitni.
                              Tudtok segíteni?
                              Kösz
                              Legtöbb bróker kínál flash vagy Java platformot, azokat vinnie kell a Mac-nek.
                              Persze biztosan létezik megoldás a MT4 futtatására Mac OS X alatt.
                              Pl. Virtual box.
                              http://alansforexblog.com/2008/03/06...4-on-mac-os-x/

Megbízható brókercégeknek mondják: Alpari UK., Admiral Markets, Dukascopy, Oanda, BPForex, ect......

http://www.100forexbrokers.com/ - itt különböző szempontok alapján tudod szelektálni és kiválasztani az igényeidnek és pénztárcádnak megfelelő brókert.

Hozzászólás

• Kösz, meg fogom nézni őket. A Mac-re telepíthetnék Windowst, de ha nem muszáj, nem szeretnék

Hozzászólás

Working...
                                X