Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• fofo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dukascopy MT4 mennyire gyors? Vagy melyik brókernek van gyors MT4-e, alacsony speadekkel ECN is jó lenne... sajna túl sokminden köt ehhez a gagyi trade programhoz amit használni akarok
    Dukascopy-nak csak egy közvetítő beiktatásával van MT4 elérése, és úgy sokkal drágább lesz

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Bocs , nem vettem észre hogy az előbb nem volt benne a válaszomban az utalás.
      Szóval Roboforex akar lenni. Ma én is regisztráltam, így elsőre nagyon jónak tűnik.
      EURUSD spread 0,5-1,3 közt, Legkisebb kötésméret 0,01 lot.

Hozzászólás

Bocs , nem vettem észre hogy az előbb nem volt benne a válaszomban az utalás.
        Köszi, igy már jobb. Máshol is olvastam, hogy ajánlod a roboforexet. Ez azt jelenti, hogy éles számlád is van náluk gondolom, és megvagy velük elégedve. Ha nem igy lenne, biztosan nem ajánlanád.
        willow

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Köszi, igy már jobb. Máshol is olvastam, hogy ajánlod a roboforexet. Ez azt jelenti, hogy éles számlád is van náluk gondolom, és megvagy velük elégedve. Ha nem igy lenne, biztosan nem ajánlanád.
          Természetesen. Az alpari uk ellentéte volt olyan téren hogy demon most hétfőig nem volt elérhető a bankközi spreades számla csak élesben.

Egyetlen dolog ami ellenük szól: kb másfél -két éve vannak jelen a piacon.
          Persze az sem vigasztal senkit ha egy 10 éve megbízhatóan működő cég megy tönkre vagy lép le a pénzünkkel.

Erre a problémára azt javaslom hogy a tervezett számlaösszeg kb 20 % -át érdemes depositolni viszont a pozinként vállalt kockázatot a teljes összegre számoljuk. Tőkeáttét segítségével ez bőven megoldható.

ha neadjisten beüt egy nagyobb DD és fogy a számla, moneybookersről plusz depositot elhelyezni kb fél percbe telik.
          Ami nekem nagyon tetszik az az hogy pénzt kivenni is azonnal lehet költségmentesen.

Hozzászólás

Természetesen. Az alpari uk ellentéte volt olyan téren hogy demon most hétfőig nem volt elérhető a bankközi spreades számla csak élesben.

Persze az sem vigasztal senkit ha egy 10 éve megbízhatóan működő cég megy tönkre vagy lép le a pénzünkkel.

Erre a problémára azt javaslom hogy a tervezett számlaösszeg kb 20 % -át érdemes depositolni viszont a pozinként vállalt kockázatot a teljes összegre számoljuk. Tőkeáttét segítségével ez bőven megoldható.

ha neadjisten beüt egy nagyobb DD és fogy a számla, moneybookersről plusz depositot elhelyezni kb fél percbe telik.
            Ami nekem nagyon tetszik az az hogy pénzt kivenni is azonnal lehet költségmentesen.
            A moneybookers már nem moneybookers, hanem Skrill. Szerintem hülyeség volt ez a névváltoztatás. Mindettől függetlenül tényleg jó dolog. Bizzunk benne, hogy a robo hosszú életű brókercég lesz, de nem a mi pénzünkön.
            willow

Hozzászólás

Szia

Nézegetem egy ideje a roboforexet de ha elöbb csinálok egy partner linket és azon keresztül nyitok számlát a spread jó része visszakerülhetne hozzám.
              Vagy marhaság?

Hozzászólás

• moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szia

Nézegetem egy ideje a roboforexet de ha elöbb csinálok egy partner linket és azon keresztül nyitok számlát a spread jó része visszakerülhetne hozzám.
                Vagy marhaság?
                Az ilyen spread -visszajuttató szolgáltatások jutalékát szerinted a broker saját zsebből kifizeti neked? A megemelt spreadből kapsz vissza aminek sok értelme nincs.

Hozzászólás

Az ilyen spread -visszajuttató szolgáltatások jutalékát szerinted a broker saját zsebből kifizeti neked? A megemelt spreadből kapsz vissza aminek sok értelme nincs.
                  Az alparinál egy vps szolgáltatón keresztül nyitottam a számlámat és ott kereskedésenként 0.5 pipet fizetnek a cégnek.
                  Nekem ez semmibe nem kerül, ez benne is volt a szerződésben.

Hozzászólás

• moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Az alparinál egy vps szolgáltatón keresztül nyitottam a számlámat és ott kereskedésenként 0.5 pipet fizetnek a cégnek.
                    Nekem ez semmibe nem kerül, ez benne is volt a szerződésben.
                    Na ezt könnyen leellenőrizhetjük, ha adsz egy mailcímet küldök egy spreadrecordert, felteszed erre a számlára pl eu-ra ami tickenként rögzíti a spreadet meg én is ráteszem egy classic vagy micro számlára és megnézzük. Ha egyforma akkor valóban ingyen van.

Hozzászólás

Na ezt könnyen leellenőrizhetjük, ha adsz egy mailcímet küldök egy spreadrecordert, felteszed erre a számlára pl eu-ra ami tickenként rögzíti a spreadet meg én is ráteszem egy classic vagy micro számlára és megnézzük. Ha egyforma akkor valóban ingyen van.
                      moszad@gmail.com

Úgy egy éve a LongLaci tanfolyamán beszélgettem egy közismert tréderrel aki csinált egy ilyen céget, és mivel nagy számlán kereskedik havonta több száz ezer visszatalál hozzá.
                      Csak én magánszemélyként szeretném.

Hozzászólás

Érdemesebb standard pro-t választani ugyanis tapasztalataim szerint a megbízások teljesülése nagyon gyors, slippage minimális, valamint nincs jutalék ami az ecn-en eurusd -re 6 usd/lot.
                        Kielemeztem pár gyors mozgású szitut és azt tapasztaltam hogy az standard pro-n több tick van tehát elvileg nagyobb a likviditása mint az ecn- nek ugyanakkor a a stoppok teljesülése mindig az ecn tickjeinél teljesül. Szóval az ecn nem jobb csak drágább a jutalék miatt /valamint 0.05 minimum lot és lépésköz/.
                        A másik az hogy automatizálták a pénzkiutalást ami azt jelenti hogy pl. moneybookersre azonnal megkapod a pénzed ráadásul költségmentesen.
                        Köszönöm szépen!

Hozzászólás

• Sziasztok!

GFT UK-t ismeri valaki? 1997 óta léteznek, rengeteg instrumentummal lehet náluk kereskedni.
                          forex eszközök, robotok fejlesztése

Hozzászólás

• ecn/stp brókereket, ha skalpolsz aki scalper, vagy csak érdekli
                            fxcbs.com demo letöltés
                            Login : 87994946
                            Investor : dozw6hl
                            harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Úgy gondoltam érdemes nyitni egy témát a konkrét brókercégektől függetlenül, ahol megvitathatjuk, hogy melyik brókernek mik az előnyei és a hátrányai.

Melyik brókercégnek van a legjobb online kereskedési rendszere, stb...?

Természetesen az árakról is érdemes szót ejteni, de brókercég specifikus kérdésekről a cég saját témájában beszélgessünk.

Hozzászólás

• .

Hiába a kőkemény amerikai szabályozások, csak sikerült hozzányúlni az ügyfélpénzhez:

http://www.privatbankar.hu/cikk/befe...rokerhaz_46048
                              Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• Tisztelt Ügyfelünk!

A tegnapi napon (2011.nov.01.) egy rossz pénzügyi döntés következtében, minden eddigi megtakarítáát eljátszottuk, ezenfelül 3.410.000 Ft adósság is keletkezett a számláján.
                                Kérjük mielőbb rendezze tartozását, különben minden eszközt be fogunk vetni behajtása érdekében (törvényest és törvénytelent).

Tisztelettel
                                Elveszt Elek
                                fiókvezető

Hozzászólás

Working...
                                X