Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• toge
    válaszolt
    nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tippmixet.

- adómentes nyeremény,
    - nagy múltú megbízható cég,
    - mindig kifizetik amit nyersz,
    - megbízható múltbeli adatok,
    - nincsenek személyre szabott trükkök,
    - a befektetésednél sosem veszíthetsz többet.

Csak hogy a legfontosabb előnyöket említsem.
    - ha egy fogadás nem sikerül, elúszik az összes feltett pénz

Csak hogy a legfontosabb hátrányt említsem.

Szólj hozzá::

• lotmoney
    válaszolt
    toge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit ajánlnátok?
    n(ano)lot kolléga viccén túl, FCA regulated brókert (bár ennyit valszeg magadtól is tudsz)

de lehet, többet ér összevásárolni régi NyÁKokat és kivonni belőlük az aranyat

• nlot
    válaszolt
    toge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit ajánlnátok?
    Tippmixet.

- adómentes nyeremény,
    - nagy múltú megbízható cég,
    - mindig kifizetik amit nyersz,
    - megbízható múltbeli adatok,
    - nincsenek személyre szabott trükkök,
    - a befektetésednél sosem veszíthetsz többet.

Csak hogy a legfontosabb előnyöket említsem.

• toge
    válaszolt
    Sziasztok!

Élő számlát szeretnék nyitni, de nem tudom melyik bróker lenne a legjobb költségek, megbízhatóság illetve kereskedésem szempontjából. Főleg devizákkal kereskednék, egy-egy pozíciót 2-5 napig tartanék (esetleg hétvégére is) és a tőkém 1000$.
    Lmax, IB tőkémből kifolyólag nálam sajnos kiesett. Mit ajánlnátok?

• MyBusiness
    válaszolt
    A keveredés elkerülése végett az előző hozzászólásban az Activetradesnél maradtam.

• MyBusiness
    válaszolt
    Az előttem szólók nagyon alaposan írtak.
    Magam US30 és US500 indexekkel kereskedem, nem skalpolok, daytradem is ritkán van.
    Kb fél éve kezdtem éles számlát használni. Több éles számla könnyen nyitható, a számlák között egy mozdulattal tehető ideoda a pénz.

Pénzt is vettem fel tőlük.
    Kártyát nem kértem mivel ingyenes a kiutalás bankszámlára. Netellerre is.

Egyéni ügyintézőt kaptam és nem 100k dolláros számlám van.
    Nem tudok rosszat írni.
    A topikjuk is "szűz" a fórumon.

• lotmoney
    válaszolt
    willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Két bróker, 2 demószámla. Mindkettőnél ugyanaz a fém van megnyitva, de az eltérés óriási. Az igaz, hogy mindkettő más devizában van megnyitva, de hát akkor is egy rakás kaki.Ráadásul az egyiknél óriási tüskék, meg adathiba látható. Mt4 demó. Lehet, hogy nem az igazi?
    Hehe, épp náluk akartam demoszámlát nyitni. Az 1000 dolláros cTrader számlán -0.3(!) pip minimumot írnak az eur/usd párra.
    http://www.icmarkets.com/forex-tradi...account-types/

A devizagrafikonjaik is ilyenek?

• lotmoney
    válaszolt
    Két bróker, 2 demószámla. Mindkettőnél ugyanaz a fém van megnyitva, de az eltérés óriási. Az igaz, hogy mindkettő más devizában van megnyitva, de hát akkor is egy rakás kaki.Ráadásul az egyiknél óriási tüskék, meg adathiba látható. Mt4 demó. Lehet, hogy nem az igazi?
    Hehe, épp náluk akartam demoszámlát nyitni. Az 1000 dolláros cTrader számlán -0.3 pip minimumot írnak az eur/usd párra.
    http://www.icmarkets.com/forex-tradi...account-types/

A devizagrafikonjaik is ilyenek?

• C@maro
    válaszolt
    Ez az IC markets rendes SL vadász
    Semmi ilyen chartot nem találtam máshol.
    ... de már engem is felvilágositottak hasonló esettel kapcsolatban, hogy amit ott látsz, az a SZENTIRÁS. Szerintem az ilyen brókerrel nem kell foglalkozni, aki még a demón is átver.
    http://www.xe.com/currencycharts/?fr...o=USD&view=12h
    http://www.myfxbook.com/forex-market...istorical-data

• willow
    válaszolt
    Csatolt fájlok

• willow
    válaszolt
    Személyes tapasztalatom az Activtradesnál viszonylag jó. Skalpolásra, és hirkereskedésre nem alkalmasak. Legutóbbi tapasztalatom egy fontos hirnél. Futó pozicióról van szó. Csúszóstop beállitva. Hir megjelenése után óriási gyertya, az irány nekem megfelelő irányba. Azonban a csúszóstop egyáltalán nem követte az árat. Ahelyett, hogy plusszba növekedett volna a számlám, inkább egyre nagyobb minuszokat mutatott. Az ár még gyertyán belül visszahúzódott, majd némi konszolidáció után újra elindult jó irányba. Ekkor már működött a csúszóstop is, minden beállt a normális kerékvágásba. Mindezektől függetlenül egyenlőre ajánlom őket.

• erla01
    válaszolt
    Igen, real számláról küld napi számlakivonatot mailben az ActiveTrades.

Kártyáról nincs infóm és ASIC-os brókerrel kapcsolatban sincs személyes tapasztalatom, valamiért nem sodort arra a sors. Eddig FCA-s és CySec-es brókerekkel volt dolgom és amerikai cégekkel. Az elmúlt időszak történései miatt azonban a ciprusi cégek abszolút kiestek és amíg nem tesznek rendet a szemétdombjukon, addig egy centet sem kap egy helyi cég sem. Az FCA-val és az egész angol rendszerrel van személyes tapasztalatom, ami pozitív, igaz lassú az ügymenet, de igazságos.

Mivel én csak napon belül kereskedem, nincs napon túli pozi, így számomra megfelelő az AMPfutures cég is, ami amerikai. Nah, ők nekem tökéletesek. Ktg, teljesülés, platform, engem meggyőztek.

• lotmoney
    válaszolt
    erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Lotmoney!

Nekem is van az ActiveT.-nél számlám, múlt év októbere óta.
    Nagyon köszönöm, ezt tömör, de alapos összefoglalót. Magam is az FCA miatt nézegettem és mert nem igazán találtam róluk semmi negatívat. Arról sem olvastam, hogy '15 januárjában különösebben megroggyantak volna. Illetve a kártya elérhetősége is szimpatikus és akártyát kínáló brókerek közül nekik a legjobbak a kondícióik.

A héten regeltem demora Activnál, Admiralnal és FxOpenUKnél is. Az Admiralnak 0.3-0.4 pippel szélesebb aud/usd spredje, viszont a demoszámlához is küldtek a nap végén emailben aznapi kereskedésekről egy részletes számlát pdf-ben. Activtól nem kaptam ilyet, az éles számlához küldenek?

Azt sajnálom, hogy nincs náluk AUD számla, hosszú távon nem bízom sem az USD sem ez EUR sem a GBP stabilitásában, az ASICban viszont állítólag nincs betétbiztosítás., ilyen tekinetben nem ró kötelezettségeket a brókerre (lehet, rosszul tudom).

• erla01
    válaszolt
    Szia Lotmoney!

Nekem is van az ActiveT.-nél számlám, múlt év októbere óta.

A számlanyitás gördülékeny volt, 1 nap alatt küldték, hogy lehet depózni, aztán fel is hívott még aznap az egyik magyar kapcsolattartó, hogy van-e kérdésem, tud-e segíteni. Normális volt, nem éreztem, hogy azért hív, hogy akkor mikor utalok már.
    Az első bankkártyás beutalás ingyenes, a többinek már van díja, 1-1,5%, már nem emlékszem pontosan, a banki utalás az díjmentes, de pár dollárt levonnak azért, gondolom az lehet a banki költség. Előbbi instant, utóbbi 2-3 napos átfutási idővel jelenik meg a ker. számládon.
    Mt4 -ugye- a termékkörük átlagos, devizák, indexek, arany, olaj, de ezt demóban is meg tudod nézni. Indexeknél van "rendes" tőkeáttétel és az adott index kereskedési helye szerinti árazás és lépésköz tapasztalható (pld. dax 0.5 pontonként kereskedhető).
    Teljesülésük és kereskedési költségük átlagosnak mondható, néha megakad 1-1 pontra a dax, de többre nem / eddig nem vettem észre. Devizáknál eddig nem tapasztaltam 1 pontnál nagyobb féreteljesülést sem sl-nél sem tp-nél, igaz nagyon volatilis időszakokban nem kereskedem, így nem tudom mennyivel tesz arrább pld egy NFP-nél.
    Indexek esetén is előfordul némi csúszás, az eddigi rekord 3 pont, azaz 6 tick volt a Daxon, ami már szemet szúrt. Reklamációt elfogadnak, aztán hivatkoznak az árjegyzőre, hogy "nekik" ott jegyeztek árat, így ez van. Elfogadtam, végül is kb jó magyarázat, mert nem azt mondta, hogy nem volt ott jegyzés, hanem, hogy nekik ott nem jegyeztek árat. Mivel volt pozitív csúszásom is, így nem is feszegetem ezt a témát náluk, belenyugodtam, hogy ez a cég ilyen. Összességében átlagos, ktg-k is átlagosak, a választásom oka az FCA volt. Aki nem akar 10.000$-t az LMAX-hoz küldeni, annak szerintem jó alternatíva lehet az Active. Az LMAX-nál is hasonlóak a tapasztalataim, erősen ajánlott az a cég is, ill. a magyar kistestvére az Ultra, igaz az ultránál nekem nincs számlám.
    Jah, igen, a kártyájukat (active) én nem próbáltam, erről nincs tapasztalatom.

üdv; ERLA

• lotmoney
    válaszolt
    MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem az Activetrades UK-nél van számlám
    Régóta vagy náluk? Milyenek a tapasztalataid eddig? Esetleg a kártyájukat is igénybevetted? (az Activ, az Admiral, esetleg az FxOpenUK és valamelyik AUD számlát európaiaknak/magyaroknak is kínáló, lényegében ausztrál bróker /leginkább Pepperstone vagy ICMarkets/ között vacillálok)

Working...
X