Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Szia HJozso! Itta magyar kapcsolattarto ide irj arpad.neveri@dukascopy.com

Hozzászólás

• Köszönöm a segítségeket, enélkül vakon voltam, mint Stewe Wonder!
      Holnap bepróbálkozom egy levéllel!

Hozzászólás

• Melyik KÜLFÖLDI brógercégnél lehet még magyar részvényekkel kereskedni a Plus500-on kivül?
        Előre is köszönöm!

Hozzászólás

• redsea eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Melyik KÜLFÖLDI brógercégnél lehet még magyar részvényekkel kereskedni a Plus500-on kivül?
          Előre is köszönöm!
          Nincs értelme, nagyon drága, ezt le is írták pár hsz-szel előrébb, egyébként pl BpForex-nél is (BpForex csak a magyar segyítség úgymond, a cég a WhSelfinvest akivel szerződsz)

Hozzászólás

• Köszönöm!

Hozzászólás

• Papa!
              Írtam az általad megadott e-mail címre, de semmi reakciót nem kaptam. Nem tudsz esetleg másik elérhetőséget?

üdv: jozsó

Hozzászólás

• A forex mellett/ stp-ecn skalpra, hosszabb távra mind1/ ,vagy helyett az amerikai futures brókereket említeném.
                ampfutures,proactivefutures,dorman,tradestation,in teractivebrokers,stb
                Soha ne legyen szempont a magyar nyelvű ügyfélszolgálat, nagyon fontos az angol irodalom a területen. Természetesen vannak jó cégek itthon is, de érdemes kitekinteni külföldre is.Minél szigorúbb a szabályozás, annál jobb az ügyfélnek. Nem rossz az EURUSD sem a forexen, de az e-mini russell, minidow, s&p stb az a pálya. Persze a forex sem rossz, de komoly trader inkább indexeket köt, esetleg ezekhez köthető opciókat. A részvények is jól trade-elhetők, illetve egyéb termékek is. Ez egy vélemény, lehet, hogy tévedek, mindenki hallgasson magára és senki ne ajánljon brókercéget senkinek, mert a világ nem áll a legstabilabb lábakon, inkább töltsetek le 100 demot és ne menjetek az éles piacra akár hónapokig, évekig. A tőzsde veszélyes üzem, akár szerencsejáték, akár nem, gyakoroljatok sokat, mielőtt éles számlát nyitnátok, ne a szerencsén, hanem a ti tudásotokon múljon ...

Hozzászólás

• Papa!
                  Kérdésem visszavontam, kaptam közben választ!

Hozzászólás

• Sziasztok!

Korábban érdeklődtem bróker cég kiválasztása ügyben.
                    Becsülettel meg kell említenem, hogy Sidiustól kaptam is egy igen hosszú, részletes magyarázatot válaszként. Aminek nagyon megörültem, aztán megnéztem a brókercégek honlapjait, és valahogy mégsem tudtam eldönteni melyiket válasszam.

Olyan emberke reagálása érdekelne most, aki már hosszabb ideje skalpol, day tradel, aki szintén kis tőkével kezdte, és meg van elégedve a brókerével.

Lehessen 1000 $ kezdő tőkével indítani, Metatrader 4 platformon kereskedni, ne csússzanak a megbízás teljesítések, devizapiaci kereskedés legyen ne MM, normál spread és egyéb ktsg-ek legyenek , viszonlyag gyors pénz kivételi lehetőség, stb....

Remélem van olyan skalper aki frankón azt tudja mondani, hogy évek óta elégedett minden szempontból a brókerével.

Lehet külföldi a bróker cég, sőt mondanám, hogy inkább kifejezetten ilyet keresek, nem szükséges a magyar nyelvű ügyfélszolgálat vagy kapcsolatartó sem. Fontosabb a korrekt tevékenysége a brókernek.

Találtam már mindent átlapozva egy Fin Fx nevű bróker céget is. Csak annyira ismeretlen a cég, hogy bár elvileg (túlságosan is) ideális paramétereket ír magáról, ennyire "no name" cégtől meg tartok kissé.

Mivel mindig a személyes ajánlásokban hittem, ezért kérnék konkrétan refenciát, olyantól, aki hasonló paraméterek mentén kezdett Forexezni, és elégedett a brókerével.

Köszönöm előre is a választ.
                    "Only the game can teach you the game." (Jesse Livermore)

Hozzászólás

• Profi(t) eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok!

Korábban érdeklődtem bróker cég kiválasztása ügyben.
                      Becsülettel meg kell említenem, hogy Sidiustól kaptam is egy igen hosszú, részletes magyarázatot válaszként. Aminek nagyon megörültem, aztán megnéztem a brókercégek honlapjait, és valahogy mégsem tudtam eldönteni melyiket válasszam.

Olyan emberke reagálása érdekelne most, aki már hosszabb ideje skalpol, day tradel, aki szintén kis tőkével kezdte, és meg van elégedve a brókerével.

Lehessen 1000 $ kezdő tőkével indítani, Metatrader 4 platformon kereskedni, ne csússzanak a megbízás teljesítések, devizapiaci kereskedés legyen ne MM, normál spread és egyéb ktsg-ek legyenek , viszonlyag gyors pénz kivételi lehetőség, stb....

Remélem van olyan skalper aki frankón azt tudja mondani, hogy évek óta elégedett minden szempontból a brókerével.

Lehet külföldi a bróker cég, sőt mondanám, hogy inkább kifejezetten ilyet keresek, nem szükséges a magyar nyelvű ügyfélszolgálat vagy kapcsolatartó sem. Fontosabb a korrekt tevékenysége a brókernek.

Találtam már mindent átlapozva egy Fin Fx nevű bróker céget is. Csak annyira ismeretlen a cég, hogy bár elvileg (túlságosan is) ideális paramétereket ír magáról, ennyire "no name" cégtől meg tartok kissé.

Mivel mindig a személyes ajánlásokban hittem, ezért kérnék konkrétan refenciát, olyantól, aki hasonló paraméterek mentén kezdett Forexezni, és elégedett a brókerével.

Köszönöm előre is a választ.
                      roboforex
                      477.,484. hsz-t olvasd el! Van másik ismerősöm is,aki centes számlán kereskedik náluk kb 1 éve.Ő is elégedett.

Hozzászólás

• mva eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        roboforex
                        477.,484. hsz-t olvasd el! Van másik ismerősöm is,aki centes számlán kereskedik náluk kb 1 éve.Ő is elégedett.
                        Roboforex-el nagyon kellemes tapasztalatokat szereztem a napokban. Az online chates ügyfélkezelésük kiváló. 2 problémámat is percek alatt megoldották.

Hozzászólás

• archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Roboforex-el nagyon kellemes tapasztalatokat szereztem a napokban. Az online chates ügyfélkezelésük kiváló. 2 problémámat is percek alatt megoldották.
                          Sziasztok!

Köszönöm szépen az ajánlásokat
                          Hát nem is tudom.... az igazat megvallva most hallok először erről a Roboforex-ről.... a honlapjuktól sem lettem meggyőzve......

Valójában tegnap én már bejelentkeztem az Alparihoz, a Tadawulhoz, és az Oanda-hoz is éles számla nyitása ügyben. Kettőnek közülük a dokumentumokat is átküldtem e-mailben. (A harmadiknak még el kellene intéznem egy papírt, de azt csak hétfőn tudnám.) Várom a visszajelzésüket. Meglátjuk mi lesz belőle. Maximum kettőnél még egy darabig nem lesz feltöltve a számla.

De mivel többektől hallottam, hogy nehézkesen ment az ügyintézés, "visszadobtak" papírokat, vagy valami hasonló, gondoltam sokszorozom az esélyt, és egyszerre több brókerhez is bekopogok.

Jövő héten beírom a tapasztalatokat.
                          "Only the game can teach you the game." (Jesse Livermore)

Hozzászólás

• Üdv!
                            Hol érdemes számlát nyitnom szerintetek?
                            5000 dollárt szeretnék befizetni. Metatrader4-et szeretnék használni. Nyilván legyen megbízható és legyen alacsony a spread. Ha lehet netellert használni be és kifizetésre az előny lenne. Csupán ennyi követelményem lenne

Előre is köszi.

Hozzászólás

• Cashpoint eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Üdv!
                              Hol érdemes számlát nyitnom szerintetek?
                              5000 dollárt szeretnék befizetni. Metatrader4-et szeretnék használni. Nyilván legyen megbízható és legyen alacsony a spread. Ha lehet netellert használni be és kifizetésre az előny lenne. Csupán ennyi követelményem lenne

Előre is köszi.
                              http://forum.tozsde.hu/brokercegek/
                              Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• Profi(t) eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok!

Köszönöm szépen az ajánlásokat
                                Hát nem is tudom.... az igazat megvallva most hallok először erről a Roboforex-ről.... a honlapjuktól sem lettem meggyőzve......
                                Nagyon fejlesztenek, hétről hétre jönnek ki új dolgokkal.
                                - Ingyenes VPS már 500$-os számlától.
                                - Akár +30% bónusz, teljesítési időkorlát nélkül.
                                - Teljesen ingyenes beutalás.
                                - Olcsó, gyors kiutalás (pl. Moneybookers 1%, de max. 0,74$!!!)
                                - Többféle kereskedési felület (MT4, MT5, Web Trader, Android Trader)
                                - MAM számla. (Remélem csinálnak PAMM-ot is)
                                - Alacsony spreadek
                                - A kereskedési megbízások pedig szépen teljesülnek, minimális csúszásokkal.

Hozzászólás

Working...
                                X