Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Melyik brókercéget érdemes választani?

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Sziasztok! Volt már valakinek tapasztalata a portfolio global trader felülettel, ami erste bankos? Tudtok rola valamit mondani? köszönöm

Hozzászólás

• a
      HTML kód:
      http://www.forexfactory.com/market.php
      honlapon
      a tobb ezer forex cég kozul kiválasztottak 16-ot véletlenszeruen.

Itt ki lehet választani egyszerre 4 et is és össze tudjátok hasonlítani az élo spread-eket.

Én nagyon tudom ajánlani az IronFX-et. (igaz itt dolgozom úgyhogy lehet elfogult vagyok kicsit) De Korábban más cégeknél is dolgoztam, és eddig ez a legjobb!

Ha valakinek kérdése van szívesen válaszolok!

Hozzászólás

• Legjobb hazai

A legjobb hazai brókercég a Random Capital, 0,1% a kötési díj, a határidős 50Ft, összeghatártól függetlenül.

Hozzászólás

• Tanácsot szeretnék kérni.
          Eddig csak magyar részvényekkel kereskedtem, az equitas-on keresztül.
          Kb fél éve megdrágultak, ezért váltanék.

Elsősorban magyar részvények, néha magyar állampapírok érdekelnek, de nem bánnám, ha lehetne devizával és nyersanyagokkal kereskedni (tudom, óvatosan).
          Nem vagyok aktív, évente eddig max 10 tranzakciót indítottam. Nem fontos, hogy legyen brókerem, inkább a díjakat minimalizálnám.

Jelenlegi ismereteim alapján a Random Capitalnál vásárolnék magyar részvényt, a Webkincstáron keresztül állampapírt és Admiralmarkets-en vagy Dukascopy-n keresztül a többit (utóbbi nem olyan sürgős).

Ezek alapján ti miben döntenétek másképp?
          (a magyar részvény azért jobb nekem mint a külföldi, mert ezekről - ha hibásan is - legalább hiszem hogy valamennyire ismerem őket; chart-ból jósolni meg nem tudok).

Hozzászólás

• Üdv Mindenkinek!

Először is szeretném megköszönni mindenkinek, aki építő jelleggel és hasznos információkkal szolgál a többieknek. Én is sok információval lettem gazdagabb, ezen a fórumon.

A segítségeteket szeretném kérni részvény kereskedéssel kapcsolatban.

Szeretnék részvényekbe fektetni hosszabb távon (hónapok, esetleg évek).

A kérdésem az lenne, hogy melyik brókercéget érdemes választani? A legfontosabb szempont, hogy megbízható legyen. Szeretném ha relatíve biztonságba lenne a pénzem.

Ezen kívül az alábbiak fontosak számomra:
            - nemzetközi piac (pl. USA, Brazília, Oroszország, Kína, Ázsia stb)
            - olcsó legyen a "fenntartása" (arra gondolok, hogy ha megvásároltam a részvényeket, akkor minnél kevesebben kerüljön a tartásuk pl. számlavezetési díj stb.)
            - átlátható kereskedési platform (akár magyar nyelvű)
            - esetleg ha van magyar ügyfélszolgálatuk, kapcsolattartójuk

Az Interactive Brokers-et több helyen ajánlották. Más alternatíva esetleg?

Előre is köszönöm a segítséget!

U.i.: csak kíváncsiságból: a markets.com-al kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Hozzászólás

• petie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Üdv Mindenkinek!

Először is szeretném megköszönni mindenkinek, aki építő jelleggel és hasznos információkkal szolgál a többieknek. Én is sok információval lettem gazdagabb, ezen a fórumon.

A segítségeteket szeretném kérni részvény kereskedéssel kapcsolatban.

Szeretnék részvényekbe fektetni hosszabb távon (hónapok, esetleg évek).

A kérdésem az lenne, hogy melyik brókercéget érdemes választani? A legfontosabb szempont, hogy megbízható legyen. Szeretném ha relatíve biztonságba lenne a pénzem.

Ezen kívül az alábbiak fontosak számomra:
              - nemzetközi piac (pl. USA, Brazília, Oroszország, Kína, Ázsia stb)
              - olcsó legyen a "fenntartása" (arra gondolok, hogy ha megvásároltam a részvényeket, akkor minnél kevesebben kerüljön a tartásuk pl. számlavezetési díj stb.)
              - átlátható kereskedési platform (akár magyar nyelvű)
              - esetleg ha van magyar ügyfélszolgálatuk, kapcsolattartójuk

Az Interactive Brokers-et több helyen ajánlották. Más alternatíva esetleg?

Előre is köszönöm a segítséget!

U.i.: csak kíváncsiságból: a markets.com-al kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
              Az Alparinak is vannak részvényei.
              willow

Hozzászólás

• ajánló

Sziasztok! Olvastam ez eddigi hozzászólásokat és sok jó dolgot leszűrtem belőle és sok jó tanáccsal lettem gazdagabb… Én is szeretnék nektek besegíteni egy kicsit a brókerválasztásban meg hozzá egy jó szerver választásban. Elég sok utánajáráson vagyok már túl, sok brókercég demószámláján és éles számláján, és az eddigi tapasztalataim szerint a legkorrektebbek, legmegbízhatóbb és gyors a kapcsolatuk az ajánlott szerverrel (3-4ms), ECN 200$-tól, felügyelet alatt állnak:

Hozzászólás

• A Financial Services Complaints Ltd. FSCL felügyelő szervről tud esetleg valaki valamit? Mennyire juttatják érvényre a felhasználók érdekeit?
                  forex eszközök, robotok fejlesztése

Hozzászólás

• Sapka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A Financial Services Complaints Ltd. FSCL felügyelő szervről tud esetleg valaki valamit? Mennyire juttatják érvényre a felhasználók érdekeit?
                    Ez egy új zélandi felügyeleti szerv. Két szinten dolgoznak. Először békésen próbálják rendezni a vitát, de másodszorra (ha az első nem jár eredménnyel) már hozhat kötelező határozatot a pénzügyi szolgáltatóra nézve. Olyasmi mint az FSA.
                    Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

• sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez egy új zélandi felügyeleti szerv. Két szinten dolgoznak. Először békésen próbálják rendezni a vitát, de másodszorra (ha az első nem jár eredménnyel) már hozhat kötelező határozatot a pénzügyi szolgáltatóra nézve. Olyasmi mint az FSA.
                      Köszönöm!
                      forex eszközök, robotok fejlesztése

Hozzászólás

• Találtam egy brókercéget ami regisztráció után ad induló 100$-t. Két hónap van arra, hogy elérd az 50 pontot, ami nem is olyan nehéz, pláne ha robottal kereskedsz mint pl én. Akit érdekel, az itt megtalálja az oldalt: http://www.forex-metal.com Viszont ezt a brókercéget csak tőzsdével ismerkedőknek, robotokat tesztelőknek, és gyakorlásra ajánlom. Ugyanis sokat vesz le pozíció nyitásnál. Ezért hosszú távú kereskedésre másik olcsóbb brókercéget ajánlok.

Hozzászólás

• A hozzászólások szövegében, még mindig nem szabad affiliate linkeket elhelyezni. Törtöltem.

Aláírásban maradhat.

Hozzászólás

• Rendben.

Hozzászólás

• aki tud németül, annak ezt az oldalt ajánlom http://www.broker-test.de/ itt összelehet hasonlítani az egyes bróker cégek profiljukat (szétosztva forex, daytrade, CFD, Futures és online brókerre)

Hozzászólás

• Es sok mas okos dolog is talalhato ezen az oldalon , en is olvasom regisztralva vagyok.

Hozzászólás

Working...
                                X